kissaniya• 20 ноября 2022

Как в Польше получить загранпаспорт, оформленный в Украине?

Паспорт ребенка, готов ещё 3 октября, лежит в Украине . Читала что можно сейчас как-то в Польше получить его. Не могу найти инфу как это сделать. Кто-нибудь сталкивался?
МариЧе• 20 ноября 2022
Мій брат для своєї дитини забрав паспорт і буде відправляти їй закордон. Але проблема була забрати тому що оформляла паспорт його жінка, вона ж мала і забирати
kanni• 20 ноября 2022
Никак. Надо забирать, где делали.
Аноним Первый• 20 ноября 2022
Нова постанова набрала чинності, але ше ніхто не знає механізм її реалізації. Але це ймовірно буде не так просто, тому що ви повинні спочатку поїхати раз до центру документ у Польщі і написати заяву на передачу паспорта до Польщі і заплатити за пересилку. Потім приїхати знову, коли паспорт буде у відділенні. Але ще немає ні ціни пересили, ні механізму реалізацї ціє справи. Чекають з дня на день деталі.
Аноним Первый• 20 ноября 2022
Ответ дляkanni
Никак. Надо забирать, где делали.
Ні, є зміни у закондавстві. Тепер можна.

✅ Набрала чинності постанова, призначена значно спростити порядок оформлення паспортних документів для громадян під час воєнного стану.

Йдеться про постанову Уряду № 1220 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо оформлення документів, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України», прийняту 28 жовтня 2022 року.
kanni• 20 ноября 2022
Ответ дляАноним Первый

Спасибо за информацию. Это месяца 3 минимум ждать, наверное.
Аноним Первый• 20 ноября 2022
Ответ дляkanni
Думаю до двох. Місяць на виготовлення і ще до місяця на пересилку у консуляти або дп Документ, залежно від країни.
WomAnn• 20 ноября 2022
Поки ніяк. Питала при оформленні.
Треба щоб забрав батько чи мати, хто подавав документи, або особа з нотаріальною довіреністю.
Потім ця особа відправляє паспорт самостійно закордон. Іншого механізму поки немає.
Теоретично він з’явився, але на практиці ще не відпрацьований.
автор kissaniya • 20 ноября 2022
Ответ дляАноним Первый
То все одно буде дешевше ніж їхати вдвох зі Щецина до Кременчука і назад.
Я сподіваюсь
автор kissaniya • 20 ноября 2022
Ответ дляWomAnn
Поки ніяк. Питала при оформленні.
Ребёнку 13 лет. Без её отпечатков паспорт не отдадут и по доверенности
автор kissaniya • 20 ноября 2022
Ответ дляАноним Первый
Так в мене вже готовий лежить((
Аноним Первый• 20 ноября 2022
Ответ дляkissaniya
Так в мене вже готовий лежить((
https://www.facebook.com/dmsu.gov.ua

Слідкуйте за дописами дмсу, вон дадуть роз‘яснення, щодо нової постанови.
Goldig• 20 ноября 2022
Ответ дляkissaniya
Так в мене вже готовий лежить((
Не отдадут. Я звонила узнавала. У нас уже полгода лежит го овый. Надо отпечатки пальцев при выдаче.
Поедем делать новый паспорт в консульство за границей. Этот не забрать самим.
автор kissaniya • 20 ноября 2022
Ответ дляGoldig
Сейчас можно. С ноября новое постановление
Goldig• 20 ноября 2022
Ответ дляkissaniya
Постановление..ок..у вас вышло забрать?
Goldig• 20 ноября 2022
Ответ дляkissaniya
Поскольку нужны отпечатки, то наверняка выдача будет только через консульство, ну и расходы временные и денежные соответствующие. Да еще попробуй договорись. Я лучше новый сделаю.