Паспорт ребенка, готов ещё 3 октября, лежит в Украине . Читала что можно сейчас как-то в Польше получить его. Не могу найти инфу как это сделать. Кто-нибудь сталкивался?
Аноним Первый• 20 ноября 2022
Нова постанова набрала чинності, але ше ніхто не знає механізм її реалізації. Але це ймовірно буде не так просто, тому що ви повинні спочатку поїхати раз до центру документ у Польщі і написати заяву на передачу паспорта до Польщі і заплатити за пересилку. Потім приїхати знову, коли паспорт буде у відділенні. Але ще немає ні ціни пересили, ні механізму реалізацї ціє справи. Чекають з дня на день деталі.
Аноним Первый• 20 ноября 2022
Ответ дляkanni
Никак. Надо забирать, где делали.
Ні, є зміни у закондавстві. Тепер можна.
✅ Набрала чинності постанова, призначена значно спростити порядок оформлення паспортних документів для громадян під час воєнного стану.
Йдеться про постанову Уряду № 1220 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо оформлення документів, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України», прийняту 28 жовтня 2022 року.
Ответ дляАноним Первый
Спасибо за информацию. Это месяца 3 минимум ждать, наверное.
Аноним Первый• 20 ноября 2022
Ответ дляkanni
Думаю до двох. Місяць на виготовлення і ще до місяця на пересилку у консуляти або дп Документ, залежно від країни.
Ответ дляАноним Первый
То все одно буде дешевше ніж їхати вдвох зі Щецина до Кременчука і назад.
Я сподіваюсь
Ответ дляWomAnn
Поки ніяк. Питала при оформленні.
Треба щоб забрав батько чи мати, хто подавав документи, або особа з нотаріальною довіреністю.
Потім ця особа відправляє паспорт самостійно закордон. Іншого механізму поки немає.
Теоретично він з’явився, але на практиці ще не відпрацьований.
Ребёнку 13 лет. Без её отпечатков паспорт не отдадут и по доверенности
Аноним Первый• 20 ноября 2022
Ответ дляkissaniya
Так в мене вже готовий лежить((
Слідкуйте за дописами дмсу, вон дадуть роз‘яснення, щодо нової постанови.