Смайлик• 20 ноября 2022

Завтра іду на практику по водінню, що порадите?

Водити не вмію, механіка. Які поради можете дати? Що потрібно робити, а що ні?
Трішки хвилююсь
Лама_мама• 20 ноября 2022
Ответ дляЦарь-Матушка
Не будьте до себе занадто суворою. У багатьох не відразу виходить. Дайте собі час, у вас все вийде. І інструктор також це розуміє.
Да я из тех у кого стало получаться не сразу . Набраться терпения надо ...после 20 занятия поедете точно

Парасюха• 21 ноября 2022
Ответ дляСмайлик
Бачу, що тут пишуть що добре сніг. А він мене напрягає. Я заспокоїлась, але знаю що хвилюватися точно буду.
На первой практике вы вряд ли поедете выше второй передачи, так что бояться особо нечего. Надеюсь, успокоила вас немного
Парасюха• 21 ноября 2022
https://t.me/avtoladyua

Про авто та його обслуговування. Тести ПДР. Корисна інформація, лайфхаки і практичні поради. Обмін досвідом. Гумор.
Парасюха• 21 ноября 2022
Кстати, автор, очень рекомендую канал автоинструктора Михаила - https://www.youtube.com/c/МихаилАвтоинструктор
Парасюха• 21 ноября 2022
Ответ дляРозавенная
Нічого там не інше, така ж звичка як і автомат, я сама навчилась за два дні, без інструктора, по ютубу😂
Не верю
автор Смайлик • 21 ноября 2022
Ответ дляПарасюха
Привіт, всім!
Сьогодні проїхала в снігу, це капець як мело. Їхала і на 1, 2 і на 3 і 4. На площадці були хвилин з 15 і потім на трасу
Парасюха• 21 ноября 2022
Ответ дляСмайлик
Привіт, всім!
Поздравляю! 3 и 4?.. Та вы спец!!!
автор Смайлик • 21 ноября 2022
Ответ дляПарасюха
Поздравляю! 3 и 4?.. Та вы спец!!!
Інструктор, сам питав мене - що каже, ти не очікувала що будеш їхати?! Я кажу - ні.
Парасюха• 21 ноября 2022
Ответ дляСмайлик

Летом будете уже гонять!

Обязательно обработайте трогаете в горку и парковку. А остальное приложится. Удачи!

Парасюха• 21 ноября 2022
*трогаете => трогание
автор Смайлик • 21 ноября 2022
Ответ дляПарасюха

Летом будете уже гонять!

Це точно! Дякую!!!
Як отримаю посвідчення водія - радості буде....Це здавна моя мрія.

Головне, не боятися і мати бажання. Все інше налагодиться.
Хай збуваються мрії!!!!