Смайлик• 20 ноября 2022

Завтра іду на практику по водінню, що порадите?

Водити не вмію, механіка. Які поради можете дати? Що потрібно робити, а що ні?
Трішки хвилююсь
Я люблю транзисторы• 20 ноября 2022
Главное не ссать !

Липка-прилипка• 20 ноября 2022
Слухати інструктора і не боятися
автор Смайлик • 20 ноября 2022
Ответ дляЯ люблю транзисторы
Главное не ссать !
Ага, це точно. Плюс ще сніг на дорозі. Все супер!
Липка-прилипка• 20 ноября 2022
Ответ дляСмайлик
Це ідеально, найкраще вчитися зимою
автор Смайлик • 20 ноября 2022
Ответ дляЛипка-прилипка
Слухати інструктора і не боятися
Слухати, це точно. Головне, щоб нормальний був
Розавенная• 20 ноября 2022
Чітко і уважно слухати інструктора щосекунди. Ніякої імпровізації. Все інше порадить він вам
І пам‘ятайте що всі колись були учнями на дорозі
Липка-прилипка• 20 ноября 2022
Ответ дляСмайлик
Ви самі його вибираєте, не підходить - змінюєте
Розавенная• 20 ноября 2022
Ответ дляСмайлик
Навпаки це дуже добре
Стрекоза любви• 20 ноября 2022
Розуміти, що будете тупити, на дорозі можете розгубитися і це нормально.Якщо раптом інструктор буде вам хамити або давити на вас, то в бан його.

автор Смайлик • 20 ноября 2022
Ответ дляРозавенная
Імпровізації не буде, думаю що буду тупити. Буде соромно за себе
Я люблю транзисторы• 20 ноября 2022
Ответ дляСмайлик
О да , но это Вы знаете что хорошо ! Потому что у Вас будет практика вождения в такую погоду . Я лично сдавала летом а зимой офигела и однажды чуть в кювете не была .
Расслабьтесь,не напрягайтесь сильно , потому что это состояние очень мешает воспринимать ситуацию .
Розавенная• 20 ноября 2022
Ответ дляСмайлик
Соромно це лишнє, це відкидаєте.
Інструктор теж колись не вмів їздити.
А соромно має бути лосям, які думають що вони аси, підрізають, нарушають і хамлять. Все інше не соромно
автор Смайлик • 20 ноября 2022
Ответ дляРозавенная
Навпаки це дуже добре
Чим? В мене склалося все про що я боялася.
Телепузик• 20 ноября 2022
Ответ дляСмайлик
Ось соромно ні в якому разі не повинно бути! В жодному разі не панікувати якщо щось не вийшло з першого разу!
Голодаю• 20 ноября 2022
Ответ дляСмайлик
Я специально ждала зимы чтобы начать)). Но у меня внедорожник.
Жаннетт_• 20 ноября 2022
Сесть спокойно. Откорректировать сидение под себя, откорректировать зеркала, пристегнуться. Выжать сцепление и тормоз, сняться с ручника, включить первую передачу, сигнал поворотника, плававно отпустить сцепление и в добрый путь
автор Смайлик • 20 ноября 2022
Ответ дляЯ люблю транзисторы
Бачу, що тут пишуть що добре сніг. А він мене напрягає. Я заспокоїлась, але знаю що хвилюватися точно буду.
Успокойся_Успокойся• 20 ноября 2022
Бахните для смелости.
Уточните, сколько максимум можно сбить пешеходов для сдачи экзамена
автор Смайлик • 20 ноября 2022
Ответ дляРозавенная
Соромно це лишнє, це відкидаєте.
Інструктор теж колись не вмів їздити.
Ой, дякую!

Подумывающая• 20 ноября 2022
Ответ дляГолодаю
А я не чекала. Якось само так підібралося. І машина була супер - шістка Жигуль. Але це багато років назад було
Царь-Матушка• 20 ноября 2022
Ответ дляСмайлик
Не будьте до себе занадто суворою. У багатьох не відразу виходить. Дайте собі час, у вас все вийде. І інструктор також це розуміє.
Анонимус Я• 20 ноября 2022
Ответ дляСмайлик
Дороги нормальні, ви не будете по доріжкам біля домів їздити. Та і перший урок на площадці,змійку будете робити))
автор Смайлик • 20 ноября 2022
Ответ дляТелепузик
Буду старатися. Паніка - це погано.
МУСЯкомарова• 20 ноября 2022
Я начинающий водитель и при отсутствии света, неработающие светофоры+ гололед- это джекпот.Так что с инструктором будет намного легче.
Розавенная• 20 ноября 2022
Ответ дляСмайлик
Треба йти в свій страх чи ви планували їздити лише влітку, а зимою пішки ходити?
Багато людей в шоці від їзди в першу свою зиму, бо їзда літом і зимою це дві різні речі, у вас все склалось якнайкраще. Подумайте про тих в іх жінок з дітьми новачків які в лютому вивозили сім‘ї з України на тисячі ки, всі справились, дехто зовсім без практики
автор Смайлик • 20 ноября 2022
Ответ дляГолодаю
Ого! Супер!
А мені після легкового сідати вчитися на категорію С. І все це зимою
Подумывающая• 20 ноября 2022
Ответ дляМУСЯкомарова
Я вам скажу, що я водій з великим стажем і мені дуже важко їздити в таких умовах.
А новачкам і поготів
Анонимус Я• 20 ноября 2022
Ответ дляПодумывающая
А новачкам і поготів
Я згадала всі жести регулювальника)))
автор Смайлик • 20 ноября 2022
Ответ дляЖаннетт_
Дякую))
Навіть не уявляю як це буде вперше. Кілька разів була за кермом автомата, але механіка то інше.
автор Смайлик • 20 ноября 2022
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Бахните для смелости.
, не підійде.))