Застряла• 21 ноября 2022

Ви донатите на потреби армії?

Помітила, що останнім часом менше доначу. Сумно з цього стало.
mavka.cy• 21 ноября 2022
Ответ дляЗастряла
Дівчата куди донатите?
я в Дії доначу. Дуже просто. З кожного приходу зп
на всі інші збори знайомих, інфлюєнсерів, репостів і тд - ні

omg_meow• 21 ноября 2022
небольшими суммами на разные сборы тем, кому доверяю. если кто-то близкий собирает - то могу и много задонатить, 2-3 тысячи, например, коллеге собирали во взвод на дроны, очень быстро собрали, так как все кидали норм суммы и сами купили дроны и отправили ему.
TATATA1973• 21 ноября 2022
Ответ дляВездевлазиющая
Кидаю перевіреним, де все прозоро і звіти є. Ваньку, Олені Мозгові, Олені Бовт, знайомим військовим
Я ще Наталі Юсуповій і у нас в місті Тетяна Кущук в ФБ, там на спальники збирають, теплий одяг
Владина• 21 ноября 2022
Так. Фондам, яким довіряю (’СВОЇ’ з Лесею Литвиновою, одеська ’Корпорація монстрів’) - давно вже спостерігаю. Іноді Притулі. Друзям, коли оголошують збори. Іноді ловлюся на ’маркетингові’ донати - коли оголошують ціну знаряду на той бік, наприклад. Це й моя війна теж.
AnastasiaZav• 21 ноября 2022
Адресно. В нашем ЖК частенько собирают деньги на что-то. То тепловизор, то дрон, то машина. Потом присылают фото со фронта. Так что им верю.
iripav9• 21 ноября 2022
Да
ReNITA• 21 ноября 2022
Ответ дляОдяг та сумки
жаба = это холоднокровное . у меня тоже военный сбор и хороший
И? Можете всю свою выручку переводить, если хотите, дело ваше)

ReNITA• 21 ноября 2022
Ответ дляЧебуратор
Навіть цікаво стало, скільки ж ви того воєнного збору платите
Удалено администрацией...
космея• 21 ноября 2022
Ні. Чоловік в ЗСУ, майже все купуємо за власний кошт.
космея• 21 ноября 2022
Ответ дляПлакат с автографом зимы
? ХА-ХА! Кто Вам сказал? Где искать комбату волонтеров если батальон( и он с ними) стоят на передке? туда никто не доезжает! А тыл-Да, там волонтеры и в тылу все остается!
Це да, тиловики обуті-одіті, з медикаментами і т.д.
Владина• 21 ноября 2022
Ответ длякосмея
Ваш донат - найбільший можливий. Дякую нашим ЗСУ та вашому чоловіку.
marina.an• 21 ноября 2022
Да, донатила и буду
Благодарная Свинья• 21 ноября 2022
Ответ дляБалаболка
Нет
Мне на свои собственные потребности еле хватает
Удалено администрацией...
cosmetikmarket• 21 ноября 2022
так,багато,собі майже нічого зараз не купую,основні витрати - дитина в війна. В мене четверо самих близьких на передку
УгничТоня• 21 ноября 2022
Ответ дляЛюбавишна
Да, для мене це трохи як психотерапія, почую щось страшне, там про катівні чи ще щось, піду переведу трохи, це мій спосіб боротьби зі злом.
Смішно. Бо тоді це як вимагання виглядає. СМІ дають інфу, і люди платять.
krasotalisa• 21 ноября 2022
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
У вас такая огром6ая зарплата? А у меня 8200 гривен ....
у меня больше, но вы же не знаете сколько я доначу и как часто.
Оксана_12• 21 ноября 2022
Ответ дляПлакат с автографом зимы
РАССКАЗЫВАЮ: хотела в вайбер группе купить материалы по логопедии у ’известного’ психолога. И она мне пишет, типа вот карта-перечислите деньги на ЗСУ и я Вам дам материалы. Я спросила: какую сумму нужно перечислить(т.к. до этого покупала не раз и цену там называет продавец). Мне она ответила: какую сумму вам ваша СОВЕСТЬ позволяет, и дальше по тексту: наш долг -помогать, мы должны помогать....И МЕНЯ бомбануло! В таком тоне нравоучительном, и СКОЛЬКО Совесть позволит! Я не выдержала и ответила, чтоне надо мне про мою совесть писать и мой долг рассказывать! Мой муж на передовой в самой горячей точке, я- уже несколько партий помощи собрала для батальона и продолжаю это делать. Все мои мужчины из семьи воюют! КАК можно в таком тоне мне( незнакомому человеку) писать?! В общем, ничего я ей не перечисляла. Почему взрослая тетка решила учить других совести и долгу?
Ну так а відчути себе вище і краще інших? Як без цього?
Одяг та сумки• 21 ноября 2022
Ответ дляReNITA
я тоже так считаю чт мое. не люблю жаб просто
Оксана_12• 21 ноября 2022
Ответ дляЯсноВидящая
Все мое окружение без зарплат, сами еле выживают. Как вы все донатите?
Или и правда о совести, вот купили мы сладости с детьми, а ведь могли обойтись и армии перечислить. И вот как понять, как правильно поступить
Купуйте солодощі. Для донатів люди використовують лишки. Це гроші на каву, манікюр, якийсь похід, без чого модна обійтися, а не цукерки дітям.

Оксана_12• 21 ноября 2022
Ответ дляЦветочница
Да, почти ежедневно, иногда несколько раз в день. Очень многие друзья, знакомые волонтерят, на что-то собирают или их родственники-друзья военные на передовой и тоже собирают-покупают. Стараюсь переводить простым людям т.к. знаю, как сложно собрать даже 20 тысяч неизвестному, нераспиаренному человеку. Из известных волонтеров доначу Юсуповой, Литвиновой, Касьянову, Туке иногда, на старлинки, на морские дроны и т.п. Кешбеки идут Повертайся живим.
Цю. Сусідка збирала для брата на генератор, їм треба. 60 тисяч менш ніж за добу скидали. І це лише сусіди.
Оксана_12• 21 ноября 2022
Ответ длябылоИпрошло
Ещё чего! Для этого есть олигархи.
А ви для чого є?
ReNITA• 21 ноября 2022
Ответ дляОдяг та сумки
Ну и я их не люблю, а ещё хамов, лезущих не в свое дело, и ещё много чего. И дальше ?) Будем обмениваться предпочтениями?
Оксана_12• 21 ноября 2022
Ответ дляСтильная штучка
Там Канала гус парки військовим передав, чекаю фотки наших високопосадовців в цих парках
А взагалі такі речі дуже демотивують. Хоча я приблизно уявляю чому вони так роблять. Купа пересічних громадян з непоганим доходом не гребують гуманітаркою, ’ атнам гроші ще згодяться, чого не взяти’, то чого ж ми чекаємо від таких самих людей, просто при посадах?
Я вас прошу. Брат попросив ліхтар. Купила. Хороший такий, щоб гарно видно було, бо в них один але ногу тупо підвернув, темно. Вкрали на новій пошті((( Піднялась рука ((( А ви про людей з доступом до значно більшого ресурсу.
Киев_Елена• 21 ноября 2022
Ответ дляЗастряла
Не в цьому справа (
Удалено администрацией...
Киев_Елена• 21 ноября 2022
Если армия мобилизовала бойца, то значит и выделила средства на обувь бойцу. Разве нет?
Оксана_12• 21 ноября 2022
Ответ дляЛюбавишна
а що ви збираєте, у мене банки від котячого корму назбиралися, жестяні невеликі, такі підійдуть?
Так, підійдуть. В місцевих групах часто збирають такі. Я теж відношу.
Оксана_12• 21 ноября 2022
Ответ дляВишніВишні
ви жартуєте, маленькі гроші???
порахуйте тільки бюджетників, які всі офіційно працюють....
вчителів близько 400 000 та з кожної зп +/- 100 грн. щомісячно = 40 000 000 грн.
а ще є медики, різного рівня міністерства тощо, всі на оф зп, навіть, якщо мінімалку взяти - це вражаючі суми щомісячно
це тільки бюджетна сфера, а ще ж бізнес платить зі своїх доходів
було б цікаво, щоб звіти оприлюднювали детальні, куди весь цей збір спрямовується
мало того, цей збір з 2014 тягнеться, спочатку ще й з пенсіонерів вираховували, а тоді відмінили і розпіарили це як підвищення пенсії.....
тому вважаю, що відрахувань з моєї оф далеко не мінімальної зп вистачить
+ дуже дивно - такі податки збираються і на кожному кроці купа волонтерів з протягнутою рукою
Круто. Підкажіть будь ласка, звідки гроші на зп учителям та іншій бюджетній сфері? 100 грн. Звідки ж вони там взялись?
Одяг та сумки• 21 ноября 2022
Ответ дляReNITA
да согласна нос длинный у вас
ВишніВишні• 21 ноября 2022
Ответ дляОксана_12
????
Не розумію ваше питання,
Працювала вчителем у звич школі, мала щось 6-7 тис грн, щомісячно із зп близько 120 грн військовий збір вказували у виписці, щось не чула, щоб зараз зп бюджетникам не платили?
Платять і відповідно податки стягують, відкрийте інет, скільки у нас людей з оф зп, вчителям, медикам платять, міністерства не розігнали
Оксана_12• 21 ноября 2022
Ответ дляВишніВишні
????
Не розумію ваше питання,
Це не питання. Це констатація факту. Абсолютно вся бюджетна сфера - чисті витрати. Тож ’сплачене вами’ всього лише перекладання з одного бюджетного відділу в інший. Нічого нікуди бцддетник по факту не сплачує. Він сам на утриманні. Бюджет наповнюється і реально фінансується зовсім з інших джерел.
Чи ви з лівих репетиторських доходів теж платили?