Застряла• 21 ноября 2022

Ви донатите на потреби армії?

Помітила, що останнім часом менше доначу. Сумно з цього стало.
Одяг та сумки• 21 ноября 2022
Ответ дляКуда ж без меня
А ось ті гроші дає захід і Америка, вони теж на армію?
вас что жаба давит? не только на армию. в новостях говорят ведь! Поддержка экономики!

Одяг та сумки• 21 ноября 2022
Ответ дляАнонимушка
Считаю ,военного сбора вполне хватает. Еще сверху нет уж увольте
жаба = это холоднокровное . у меня тоже военный сбор и хороший
автор Застряла • 21 ноября 2022
Ответ дляЯсноВидящая
Все мое окружение без зарплат, сами еле выживают. Как вы все донатите?
Или и правда о совести, вот купили мы сладости с детьми, а ведь могли обойтись и армии перечислить. И вот как понять, как правильно поступить
У вашому випадку звичайно дитині.
Братья Капли• 21 ноября 2022
Ответ дляЯсноВидящая
Поверьте, у многих людей есть деньги и хорошие зарплаты.
С последних денег мало кто будет донатить.
Разведка Маша• 21 ноября 2022
Ось тільки вчора бонуси Водофон перекинула у благодійний фонд. У мене ці бонуси раніше згорали, не користувалася ними, а це вже два місяця скидаю їх у фонд.
Ruovet• 21 ноября 2022
Нет. У государства достаточно денег на это. Пусть донатят из своих миллионов и меньше крадут.
Любимка-анонимка• 21 ноября 2022
Ответ дляMirona
Нет, не доначу, не доверяю от слова совсем - для многих не чистых на руку, которых сейчас очень много это просто вид заработка на якобы помощи армии.

На роботе у нас 15чел призвано им адресно мы помогаем чем можем коллективом по нуждам их и их побратимов.

Плюс по мере возможности переселенцам помогаю - состою в разных соцгруппах территориально близких - адресно тем тонометр отдала, тем ноут старенький, вещички, посуду, кому-то продуктами.
Но уже все моя благотворительная лавочка закрывается - своих проблем на фоне роста цен и падения зарплат выше крыши - есть же свои дети, потребности минимальные которые сейчас обеспечивать становится сложнее и сложнее.

Поэтому сейчас перешла только к вязанию носков для хлопцев всу.
Как по мне -это та же помощь, только ’напрямую’.

ОливьЕЖечка• 21 ноября 2022
Так, але дійсно менше. Бо доходи значно зменшилися
O-Yumi• 21 ноября 2022
Да
Любимка-анонимка• 21 ноября 2022
Ответ дляЯ-ваш шанс
Помогите кто то нам, денег даже на еду не хватает((((
В якій області знаходитесь? Який населенний пункт?
Greensunny• 21 ноября 2022
нет, и мне стыдно за это. но нам как-то не хватает денег...
Дежурный по кухне• 21 ноября 2022
Так, по змозі, але меньш, ніж хотілося б
Чумачечая Весна• 21 ноября 2022
да,знакомым
Я-ваш шанс• 21 ноября 2022
Ответ дляЛюбимка-анонимка
В Одесі.
Любимка-анонимка• 21 ноября 2022
Ответ дляСвисток ля-минор
Так военный сбор с зарплат идёт.Какие ещё донаты нужно.
Сподіваюсь Ви завжди дотримуєтесь цього принципу - і медицина державна, і освіта безкоштовна. Сподіваюсь лікування Вашої родини завжди лише за державний кошт - була і буде. Тому, якщо, якісь ліки треба купити, не забудьте, що платите податки і не купляйте.
Любимка-анонимка• 21 ноября 2022
Ответ дляЯ-ваш шанс
В Одесі.
Ви ВПО чи місцева?
Любимка-анонимка• 21 ноября 2022
Ответ дляЯ-ваш шанс
В Одесі.
До якихось організацій звертались по допомогу?
Admin• 21 ноября 2022
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
taka• 21 ноября 2022
да, донатим я, муж и его партнер по бизнесу. А шо?

Mira29-c3c3• 21 ноября 2022
Ответ дляВыкупаная
Так! Частіше на потреби тих, кого знаю особисто, хто на війні з нашого містечка. Постійно на потреби 93-ї, це холодноярці, я живу поруч з цим славетним місцем. У великі фонди - практично ніколи.
На допомогу госпіталю одній пані з групи на ФБ.
Дякую Вам.У мене брат там .
coch100• 21 ноября 2022
На фонды всякие нет. У нас есть группа родственников и близких друзей где мы собираем на нужды конкретного человека и его сослуживцев. Покупали уже старлинк им , генератор, тепловизор, много всякой мелочи типа сухой душ и т.д.
Считаю целевые сборы более правильными.
olechka_uli• 21 ноября 2022
Ответ дляКуда ж без меня
На пенсии, социальные выплаты тоже
мама троих• 21 ноября 2022
БФ ’Корпорация Монстров’, Одесса. Фонд, которому верю и, по возможности, доначу несколько лет. Открывают адресные сборы и на армию, и на сложные случаи у детей ( например, слуховые аппараты). Сборы закрываются быстро, отчёты прозрачные, всегда виден результат.
ВишніВишні• 21 ноября 2022
Ответ дляОбижулька
Військовий збір реально копійки. Ось на днях платила податки. Військовий збір за минулий місяць всього 182 грн. В минулому місяці трохи більше. Це що такі великі гроші?

Тим більше в умовах війни. Я не засуджую тих, у кого реально немає можливості донатити. Але тих, у кого така можливість є і не супортить армію, я не розумію.
ви жартуєте, маленькі гроші???
порахуйте тільки бюджетників, які всі офіційно працюють....
вчителів близько 400 000 та з кожної зп +/- 100 грн. щомісячно = 40 000 000 грн.
а ще є медики, різного рівня міністерства тощо, всі на оф зп, навіть, якщо мінімалку взяти - це вражаючі суми щомісячно
це тільки бюджетна сфера, а ще ж бізнес платить зі своїх доходів
було б цікаво, щоб звіти оприлюднювали детальні, куди весь цей збір спрямовується
мало того, цей збір з 2014 тягнеться, спочатку ще й з пенсіонерів вираховували, а тоді відмінили і розпіарили це як підвищення пенсії.....
тому вважаю, що відрахувань з моєї оф далеко не мінімальної зп вистачить
+ дуже дивно - такі податки збираються і на кожному кроці купа волонтерів з протягнутою рукою
healer09648293• 21 ноября 2022
да, по можливості
zara-dara• 21 ноября 2022
Ответ дляЯ-ваш шанс
Извините,а кто-то помогает адресно? К кому можно обратиться? Может кто то знает организации какие то?
Допомагаю адресно. зараз наприклад попросили леденці вронхо веда. і буржуйку. Балон газовий знайшла, шукаю сварщика. Так і живемо.
rovera• 21 ноября 2022
постійно , майже кожного дня , але суми не великі
Stiflers Mom• 21 ноября 2022
Ответ дляЗастряла
Дівчата куди донатите?
Лише тим військовим, яких знаю особисто. Я в Харківській області, у нас їх тут багато :) І не грошима, гроші їм в окопах не потрібні. Зараз дууууже просять теплу білизну, взуття, шкарпетки якісні. Стосовно фондів - донатила також і Притулі на перші байрактари, але набагато приємніше допомагати з рук до рук.
Якщо маєте можливість, обов´язково допомагайте, не забувайте, не сподівайтесь на ’та хай хтось інший дає’, зараз важкий час для хлопців, умови в лісі - самі розумієте ((
СhanelKa• 21 ноября 2022
Тільки адресно і конкретно знайомим/рідні/конкретно батальйону
Ніяких фондів
AHetfield• 21 ноября 2022
Ответ дляВишніВишні
ви жартуєте, маленькі гроші???
Ну, так. Мабуть вашого 1,5% військового збору вистачить, наприклад, на дрон у одну військову частину. Херня, що їх так само збивають. І знову відкривається збір. Туди ж амуніція. Вона ж також «вічна», так. Зброя, боєприпаси також анлім і коштує копійки. Різні побутові речі для військових туди ж.

Не хочете донатити - не донатьте. Не має змоги завжди можна допомогти руками - свічки, сітки, кікімори, інформаційне розповсюдження про війну в Україні тощо. Але транслювати «Військового збору достатньо. Нікому нічого допомагати не буду» досить дивно.
Безперечно, що все це має забезпечувати держава. Ніхто тут не сперечається на цей рахунок. Але поки ми розводимо балачки «Де гроші, Банкова?» йде час.