.Апельсинка.• 21 ноября 2022

Не вариться картопля в борщі

Спочатку кинула кислу капусту, а потім сиру картоплю. Порізала дрібно. Кипить 20 хв, досі сира картопля ( напевно через великий вміст солі в бульйоні через капусту. Все пропало чи ще варити і звариться?
Я вся ваша• 21 ноября 2022
Ответ дляНе гоню
Ну для кислоты туда томат кладут.
Ну я готую з томатом і він у мене не кислий зовсім. Деякі господині додають оцет для кислоти. Але якщо готувати на квашеній капусті, то це буде смачніше та корисніше.

Не гоню• 21 ноября 2022
Ответ дляAmalpi
И он получается кислым?
Да, а что странно что томат кислый?
Не гоню• 21 ноября 2022
Ответ дляЯ вся ваша
Приготовьте с томатной пастой, если кислее нужно.
Я мешаю томатный сок и томатную пасту
Я вся ваша• 21 ноября 2022
Ответ дляНе гоню
Знаем мы такое))) свекровь тоже готовит вареники с кислой капустой и говорит что с тушеной это фигня то вы с кислой не пробовали. Эти вареники отвратительны для меня. Дело вкуса.
Це тільки на ваш смак. Начинка для пирогів та вареників з квашеної капусти набагато смачніша як на мій погляд.
Amalpi• 21 ноября 2022
Ответ дляНе гоню
Да, а что странно что томат кислый?
У меня со свежей капусты и с томатом всегда сладкий ,
летом даже лимонную кислоту добавляла
Не гоню• 21 ноября 2022
Ответ дляAmalpi
летом даже лимонную кислоту добавляла
Подожите томатную пасту, она всегда кислая
Amalpi• 21 ноября 2022
Ответ дляНе гоню
Она не тушит кислую капусту для вареников? Первый раз такое слышу
Я вся ваша• 21 ноября 2022
Ответ дляНе гоню
Я мешаю томатный сок и томатную пасту
Не дає такої кислоти ні томат, ні томатний сік. Він може додати кисло-солодкого смаку. Додайте більше томатного соку, якщо хочете концентрованого смаку. Томат змішаний з томатним соком це теж саме, що додати більше соку.
Amalpi• 21 ноября 2022
Ответ дляНе гоню
Томат и томатная паста это не одно и тоже?

Не гоню• 21 ноября 2022
Ответ дляAmalpi
Нет, кладёт кислую капусту и кусочек сливочного масла.
Это кацапстанский рецепт, она там в молодости жила
Я вся ваша• 21 ноября 2022
Ответ дляAmalpi
Одне й те саме, тільки томатна паста концентрована, її треба додавати в меншій кількості.
Amalpi• 21 ноября 2022
Ответ дляЯ вся ваша
Томатный сок и делают с концентрированной томатной пасты
Не гоню• 21 ноября 2022
Ответ дляAmalpi
Нет, я вообще томатом называю томатный сок. Многие дедают томат для борща, перемалывая помидоры в мясорубке, я такое не готовлю.
Томатная паста концентрированная
Я вся ваша• 21 ноября 2022
Ответ дляНе гоню
Прям як є з банки так і кладе?
Не гоню• 21 ноября 2022
Ответ дляAmalpi
Томатный сок дедают из помидоров, через соковыжималку.
Amalpi• 21 ноября 2022
Ответ дляЯ вся ваша
25% томат, паста бывает концентрированней?
Не гоню• 21 ноября 2022
Ответ дляЯ вся ваша
Прям як є з банки так і кладе?
Да, просто кислую капусту
Amalpi• 21 ноября 2022
Ответ дляНе гоню
Томатная паста концентрированная
Ясно. Значит томат и томатная паста это одно и тоже в моем понятии
Amalpi• 21 ноября 2022
Ответ дляНе гоню
Это дома

Я вся ваша• 21 ноября 2022
Ответ дляAmalpi
25-40% це томатна паста, те що менше то пюре
Не гоню• 21 ноября 2022
Ответ дляAmalpi
Это дома
Ну я не покупаю никогда томатный сок в магазине, по-этому как его там дедают не знаю.
Я вся ваша• 21 ноября 2022
Ответ дляAmalpi
Так роблять лише на виробництві в зимово-весняний період, коли не має свіжої сировини.
ТигрЛьвович• 21 ноября 2022
Ответ дляЦветик-семицветик
Є ’борщ’ навіть зі смаженою рибою, то таке....
Мені до смаку класичний, як у ресторанах.
Автор хіба вам варить?
Цветик-семицветик• 21 ноября 2022
Ответ дляТигрЛьвович
Автор хіба вам варить?
А я вам щось писала?
Я вся ваша• 21 ноября 2022
Ответ дляНе гоню
Та в принципі так само як і вдома, лише ’соковижималка’ виробнича . Менше використовується робочої сили, лише вибраковування томатів йде вручну на конвеєрі.
тянитолкайка• 21 ноября 2022
Ответ дляПи Пи Пилюля
Разные рецепты борща в разных регионах
незалежно від рецепта картопля вариться біля 30 хвилин, капуста біля 15
Пи Пи Пилюля• 21 ноября 2022
Ответ длятянитолкайка
Картошка за 20 минут сварится.
тянитолкайка• 21 ноября 2022
Ответ дляПи Пи Пилюля
Картошка за 20 минут сварится.
залежить від сорту, є така що швидко розварюється, є така що повільніше, я на борщ швидкорозварювану не беру, мені треба щоб картопля і бурячок одночасно зварились і у мене не вийшов борщ-пюре
Шаманю второпях• 21 ноября 2022
Ответ дляAmalpi
А я люблю светлый борщ, но что то он у меня не получается. Это вместо томата нужно кислые помидоры?
..це ще з тих часів рецепт,коли томату взагалі не було- рецепт покійної бабусі. іноді добавляю,коли томату мало. ( з банки зараз,влітку свіжі)