Прасковична• Изменено 21 ноября 2022

Як набрати вагу? Дістало бути худою

Жеру все що заманеться, ніяких дієт зроду не дотримувалася, а вага меншає, сало не наростає. Дискомфортно, постійно мерзну, хочу накинути кілограмів 10. Зріст 1.70, вага стандартна - 48-50 кг. Сьогодні вже психанула, купила протеїновий коктейль у магазині спортивного харчування. Подруга каже, що набрати вагу не допоможе, максимум дефіцит білка прибере, якщо він є.
Як стати товстенькою та гладенькою?
пАлАвинкА• 21 ноября 2022
могу жирком поделиться

автор Прасковична • 21 ноября 2022
Ответ дляпАлАвинкА
могу жирком поделиться
Як його на себе причепити, ось в чому питання...
НуПогоди!• 21 ноября 2022
Як схуднути.. Все дістало бути товстою
Слоник-тоник• 21 ноября 2022
Скільки вам рокіа?
автор Прасковична • 21 ноября 2022
Ответ дляСлоник-тоник
Скільки вам рокіа?
39 скоро буде
АБВГДейка• 21 ноября 2022
Булки, макарони, не нервувати. Або забийте, я пів життя комплексувала. Жирні, дрищі, прищі, та пофіг
Xue• 21 ноября 2022
Не протеїнові вам треба, а гейнери. А краще, штучне харчування для маловагових дітей.
Тень льва• 21 ноября 2022
Сходите к эндокринологу
Найщасливіша• 21 ноября 2022
Пиво со сметаной

Вбигудях• 21 ноября 2022
Есть калькулятор калорий онлайн. Введите цель набор веса, он вам покажет сколько нужно есть калорий для набора.
nahaka• 21 ноября 2022
В мене приблизно такі ж параметри, а чим вам не подобається, просто цікаво? Я колись набрала вагу, але у двох місцях, не тих, що хотіла. 😆😆😆
Ганцю в кєдах• 21 ноября 2022
Смириться )) как вариант
автор Прасковична • 21 ноября 2022
Ответ дляАБВГДейка
Воно як в топку все. Їм і торти, й булки, солодощі кожний день. На ніч можу півторта з´їсти і піти спати. І нічогісінько
Слоник-тоник• 21 ноября 2022
Ответ дляПрасковична
39 скоро буде
Важлива не вага, а об´єми. Якщо ви і виглядаєте тощою, то їдіть в зал і качайте собі гарну попу, руки-ноги. Тоді у вас буде гарне тіло. Доречі і ваги додасться, адже м´язі важкі
boringmovie• 21 ноября 2022
може потовстієте, коли перестанете псіховать.
я худа як жертва освенцима, але заспокоївши свої нервішкі, почата товстіть. правда ізза войни потєряла свою наработку
АБВГДейка• 21 ноября 2022
Ответ дляПрасковична
Гострики?) Не руйнуйте себе киданням в топку всього підряд. Можна спортзал спробувати. Але спочатку схуднете, а тоді потрібно буде пахати над м´язовою масою
Слоник-тоник• 21 ноября 2022
Нашо вам жир, враховуючи вік? Жир додає віку
автор Прасковична • 21 ноября 2022
Ответ дляnahaka
Мені холодно постійно. Сраки нема, животика нема, обличчя також худорляве, трохи жирка не завадило б йому. Я б з радістю перейшла зі свого S у M по розмірах
Сумчатая кошка• 21 ноября 2022
Я думаю, що у автора немає сил та здоров´я качатися в тренажерці. Дуже швидкий обмін у неї, корисні речовини не затримуються, не встигають просто

автор Прасковична • 21 ноября 2022
Ответ дляАБВГДейка
Нема глистів, сдавала ПЦР на них
Shipowner• 21 ноября 2022
Надо спортом заниматься , по другому очень сложно
автор Прасковична • 21 ноября 2022
Ответ дляСумчатая кошка
Так, я дуже швидко стомлююсь, голова паморочиться
КоролеВешна• 21 ноября 2022
Ответ дляСумчатая кошка
Це точно буває така конституція у людей тут вже нічого не зробиш
Сумчатая кошка• 21 ноября 2022
Ответ дляПрасковична
А які у вас ще симптоми , які вам заважають жити і насолоджуватися життям?
Перерахуйте, будь які, пов´язані із поганим самопочуттям
Алина-1240• 21 ноября 2022
Вам надо то сало?)
Сумчатая кошка• 21 ноября 2022
Ответ дляАлина-1240
Вам надо то сало?)
То ви не розумієте занадто худих дівчат
Булку Дай• 21 ноября 2022
Ответ дляПрасковична
Зачем живот, это же фе
Алина-1240• 21 ноября 2022
Ответ дляСумчатая кошка
То ви не розумієте занадто худих дівчат
Я тоже вешу 52 кг,но у меня рост повыше)))салка не хочу)
автор Прасковична • 21 ноября 2022
Ответ дляСумчатая кошка
Гарно себе почуваю лише в спеку. 3 місяці на рік... Потім моє життя це боротьба з холодом та млявістю. Коли холодно - не можу нічого робити, тільки від ковдрою сиджу. Спати постійно хочу. Якщо трапляється фізична активність по типу генерального прибирання - потім добу відлежуюся, крепатура
Сумчатая кошка• 21 ноября 2022
Ответ дляПрасковична
Ого, я з таким не зтикалася
Всі органи у вас в порядку, може щось є в анамнезі? Чи у батьків?