Teonaa• 22 ноября 2022

Про войну

Вчера свекровь приходила
Говорит, что єта войнва- на наивьісшем уровне где-то - есть войной между англосаксами и Ватиканом. Но то такое (кто понял єту мьісль кстати, я не сильна в истории)
А что еще она говорит, и тут уже мне ясно, так єто то, что в Европе идет старение нации. И им надо что-то предпринять.
Наших мужчин не вьіпускают. Женщин да. Детей тоже. А женщиньі уезжают, и какая-то часть там и останется. Как думаете, фигня какая-то, или что-то в єтом есть?
автор Teonaa • 22 ноября 2022
Ответ дляmmi583@mail.ru
Ага, я памятаю як по роботі поїхала у Францію, Париж. Пізно ввечері прилетіли. І побачила той ПАриж від якого мене верне до сих пір. Темнота, вітер розносить якісь пакети, кругом одні негри під наркотою і пяні, один розбив пляшку і під кайфом почав чіплятися до мого колеги з тієї пляшкою. Це була апокаліптична картина. МІстом кохання геть зовсім не пахло. Тепер коли мені хтось розповідає про Париж, у мене перед очима ця картина.
А я в Італії так колись пожила. Думала зароблю кучу грошей на уборках, потім вивчу мову, піду офіціанкою, потім менеджером ресторану. Ага. Всі повільні як черепахи, мовні курси закриті, бо літо і у них сієста-фієста. Знайомишся з кимось типу «корисних знайомих», вони обіцяють обіцяють допомогти з роботою, а це тянеться місяцями. Бооооооже. Магазини в обід закриті, сієста-фієста знов таки
Та капец

автор Teonaa • 22 ноября 2022
Ответ дляЛеска
війна між саксами і Ватиканом, а бомби кидає рашка.. Логічно ж.
Я уточню в чому саме зв‘язок
автор Teonaa • 22 ноября 2022
Ответ дляГолос_Разума
Ви принесли нісенітницю, то звичайно ваше право) але вчиться мислити критично.
Подумайте логічно чоловіків не випускає Україна, через війну.
А Європа впускає усіх.
Все, теорія зазнала поразки на першому етапі обмірковування.)
Так ні, не зазнала!
Зараз ..
автор Teonaa • 22 ноября 2022
Ответ дляГолос_Разума
А Європа впускає усіх.
На перший погляд в наших очах «не випускає Україна». Зі зрозумілих причин доречі»
Але. Може ж таке бути, що якщо «замєс» на якомусь там рівні «таємному»(заговори ітд, чи як назвати - ну що війна це спосіб досягнути якихся цілей певними елітами чи щось таке), то просто ВОНИ і могли посприяти тому, що чоловіки лишаються і тільки так. Адже були війни і раніше(Сирія наче), чоловіки виїзджали як хотіли.
Це я міркую гіпотетично, а не свою прям думку зараз висловила. Просто припущення, чого на першому ж етапі не рухнула теорія чи як Ви написали..
vikahma09• 22 ноября 2022
Ответ дляnabludatel
Повна відсутність критичного мислення у вашої свекрухи, тобто довіра до абсолютно неадекватної інформації, говорять про проблеми з мозком у неї.
Це перші дзвіночки деменції.
Готуйтесь, морально і фізично глядіти свекруху.
Ну а а молодої жінка яка все це запам‘ятала, створила тему і обговорює, все відмінно з мозком. Ми тут всі трішки того.
vikahma09• 22 ноября 2022
Ответ дляVlada-Maria
Мосейчучку Беня готує)))
невже одного мало? Коли ми вже перестанемо це робити( Маю надію, це не правда.
nabludatel• 22 ноября 2022
Ответ дляvikahma09
Молода жінка на зарплаті в рашки.
Окрім самого старпосту вона вкидувала тези типу ’не все так однозначно’.
Але якщо таку інфу про всесвітню змову рознось людина у віці, то це точно прояв деменції.
Далі вона буде підозрювати у змові рідних: казатиме що її хочуть обікрасти, вбити і таке інше. Далі - втрата побутових навичок.

Murrr4a• 22 ноября 2022
Ответ дляTeonaa
Еще она говорит про процветание Украиньі, прям наипроцветающая страна Европьі, и что при власти будет женщина
Но что надо побороть коррупцию
Есть такие прогнозы. Но и других полно. Чем больше людей будут верить и что-то менять - тем быстрее все изменится в лучшее. Но маловероятно, что это случится в ближайшие лет 10
автор Teonaa • 22 ноября 2022
Ответ дляnabludatel
Молода жінка на зарплаті в рашки.
Я ничего не пишу про неоднозначно, хорош уже в детектива играться.
автор Teonaa • 22 ноября 2022
Ответ дляnabludatel
Молода жінка на зарплаті в рашки.
И в большей степени в теме сейчас речь идет о теории не заговора, а о теории, что омолаживать Европу хотят. К войне напрямую - не относится. По сему «неоднозначно» ваше тут неприменимо как-то. И покажите мне пальцем тему хоть одну про политику и, тем более, про ваше неоднозначно😡