КаваЗМолоком• 22 ноября 2022
Що берете на роботу, аби поїсти?
Питання до тих, в кого немає поруч кафе.
Мої умови: чайник є, а холодильник не факт(бо хто раніше прийшов, то вже могли все забити).
Беру зараз випічку+готую каву. Хотілось би чогось масштабнішого.
КаваЗМолоком
• 22 ноября 2022
Ответ дляТихоЯ
Я извиняюсь, а какой литраж холодильника и какое количество им пользуется?
Маленький в тумбочці. Не знаю літраж. 10 чоловік, ординаторська в лікарні.
постою_послушаю• 22 ноября 2022
Ответ дляКаваЗМолоком
Ні.
Я беру сейчас йогурт без наполнителей, туда ложку мёда, и отдельно ягоды и гранолу, а перед едой смешиваю. Прям очень вкусно мне, и не тяжело работать после такого перекуса
Прикуси Язык• 22 ноября 2022
Чим вечеряли, то і беру. На завтра макарони+печінка, капуста квашена. Зазвичай каша +м´ясо чи риба та овочі. Ще пью чай з печивом. За декілька годин навіть без холодильника нічого з їжею не трапиться.
ТрамвайGirl• 22 ноября 2022
Ответ дляНетЕщеНаверное
Сендвичики и котлеточки
До борщика беру
Чорний хлібчик, салко і перчиком зверху.... мммммм
ЖующаЯКонфету• 22 ноября 2022
я работаю сутки,поэтому беру то же,что и дома бы ела)нормальную еду-мясо,овощи на салат,сыр,фрукты
Баррикадница• 22 ноября 2022
Сьогодні був зелений борщ, на завтра гречка з котлетою і квашена капуста
НетЕщеНаверное• 22 ноября 2022
У нас на работе и холодильник и микроволновка.
Не пользуюсь ничем. Беру с собой обычно кашу и что то мясное( отбивную, котлеты), в холодильник не кладу. Они и испортится не успеет до обеда и комнатной температуры.
БезВзяток• 22 ноября 2022
Беру все, в холодильник не люблю ставити. Нічого за 4 зіпсується. Якраз швиденько гріється в обід, а то в нас 1 мікрохвильвка і всі хочуть чим швидше поїсти.
Цветов Мне срочно• 22 ноября 2022
Ответ дляНетЕщеНаверное
Мені теж так краще, ніж розігрівати, якщо не встигаю скласти обід, то зварю манної каші, додам масла, ще в обід тепла, навіть в звичаній банці 0.5 л.
постою_послушаю• 22 ноября 2022
Ответ дляТрамвайGirl
До борщика беру
І без часничку?
Кукуша• 22 ноября 2022
Беріть все,що хочете. Зараз і без холодильника не зірсується.
Люди,тільки не беріть на роботу рибу,або хоч не грійте її в мікрохвильовці!!!
Колега додумалась таке зробити,то ніхто не зміг після риби скористатись мікрохвильовкою. Навіть після миття той сморід не відразу зник.А в офісі такий штин стояв,не могли вивітрити.
Дуболом• 22 ноября 2022
Ніколи не ношу судочки...їжа має запах...у нас немає можливості закритися. Того тільки бутери фрукти печиво кава чай мед
Дуболом• 22 ноября 2022
Ответ дляКукуша
Ужас. А яйця варені і котлети...цеж і без підігріву вмерти можна
постою_послушаю• 22 ноября 2022
Ответ дляКукуша
Что я вам хочу сказать- не работали Вы в одной компании с индийцами и китайцами и их национальными блюдами
Шиворот Навыворот• 22 ноября 2022
Ответ дляRara.aaa
Да нет, человек просто пп
Та если бы. Муж на 5 столе
Цветов Мне срочно• 23 ноября 2022
Ответ дляДуболом
А що з яйцями чи котлетами не так? Провітрили приміщення після обіду, все.
чоловікам відбивнушки смажать, картопельку тушену запашну хлопці беруть, чоловіки в мене на роботі в обід цибулю/ часник наминають з борщем, це не слюсарі чи вантажники, а провідні інженери інформаційних систем, навіть ліняться сходити в кімнату прийому їжі, поїли за роб.столом, ноги на роб.стіл і кемарять до першого роб.дзвінка.
Дуболом• 23 ноября 2022
Ответ дляЦветов Мне срочно
Всеравно запах остаётся конкретный в офисе. Это долго надо проветривать