Та_все_ок_будет• 23 ноября 2022
Фоп 2 група дохід
Хто підскаже, як рахується дохід( оборот) для 2 групи фоп? Наприклад, продала я сукню за 600 грн, зарахувалось на розрахунковий рахунок, але навару там тільки 200, в дохід 600 враховується?
Тільки не смійтесь:)
Море_море_я_скучаю• 23 ноября 2022
У вас разве не единый налог? Доход это все, что зашли на карточку за месяц.
Дарьюшка555• 23 ноября 2022
Автор, если нужна помощь в ведении Вашего ФОП, обращайтесь
Сопровождаю ФОП
Оброт-вся сума, яка надійшла на рахунок або готівкою . Для оподаткування 2 групи ФОП дохід не має завчення, головне не вийти за річний ліміт. Використувується фіксована сума єдиного податку не залежно від дохода. Тут подивіться.
Але на період війни ФОП 2 групи мають право не платити єдиний податок і ЄСВ. Вам краще отримати разову консультацію бухгалтера і заплати за річний звіт. Звертайтесь.