Все уже видели, что нашли СБУ в результате обысков в Лавре? Что думаете? Давно известный факт, что религия идёт рука об руку с политикой, эдакий удобный способ управления. Но этот пздц под боком в главной «святыне» Украины это вообще на голову не налазит. Как вообще такое можно было допустить?
JuliaGluhenko• 23 ноября 2022
Ответ дляStrelka_007
Я перепрошую, а можна якось на основі цих всіх улік визнати МП терористичною організацією нарешті? Чи агентурою ворожої держави? Тобто, підійти до питання системно.
І ´дружною гурьбою´ ФСБ бородате відправити додому? А історичні пам´ятки, окуповані ними протягом останніх 30 років, повернути державі?
Бо провадження по такій кількості справ це велике навантаження на бюджет України і наші спеціальні служби. А все одно по факту це організована злочинна група з центральним керівництвом в раші, що працює в Україні на підрив державності.
Реально, колись ми позбавимося вже цих ряжених шпигунів, чи ще не на часі?
Тот же вопрос,но нет у нас полномочий.Кто умеет петиции составлять?
1234svetsvet• 23 ноября 2022
Ответ дляJuliaGluhenko
Меня забавляют глупые ))
Приятно смотреть на благородных; быть в их обществе — благо. Да будет всегда счастлив тот, кто не видит глупцов.
Medvezonok• 23 ноября 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Людина з проблемами заперечує, що в неї є проблеми. Це перша реакція психіки. Не про Вас, якщо що. Взяти будь якого адепта тої секти і він з піною в роті буде кричати, що він один єдиний знає істину, а всі кругом заблудші душі. Вони на цьому і грають, велич, гординя, егоїзм, егоцентризм, інфантилізм, плекають в людині найгврше і використовують людину у своїх цілях. Для них неважлива індивідуум, їм треба стадо, де кожен вважає себе одним єдиним носієм істини.
Нажаль, це так.
А у проповідях, напевно, роблять наголос на тому, що ось воно ’гоніння на церкви і віру православну’ прийшло! Вже підзабули люди про комуністичну партію, яка крушила все. Новий вигляд ’пророцтв’ подають.
Від себе скажу, що сама ходити в Лавру молитись не могла. Не має там спокою і тиші для молитви. А люди і персонал, хай Бог милує, який агресивний і нервовий(((
Тобто той ’дух’ наруги над вірою і реальною святинею відчувається!
Strelka_007• 23 ноября 2022
Ответ дляJuliaGluhenko
Я не дуже, мабуть, бажано людину з юридичною освітою, щоб вірно вказати юридичною мовою всі наявні ознаки їхньої злочинної діяльності.
Птица-синица• 23 ноября 2022
Ответ дляSo_so
Вот это оно :
Туда просто не надо влезать, это ничего кроме бОльшего раскола и напряжения.
Да, да, надо просто смотреть им в глаза. Идите лесом с такими идеями.
JuliaGluhenko• 23 ноября 2022
Ответ для1234svetsvet
Счастлив будет тот,кто русню не увидит на своей земле украинской.
Юлия_Юлия-2175• 23 ноября 2022
Ответ дляВкусныйпончик
Ви передивилися телемарафону, вам кругом зрадники мерещаться. А тепер подумайте скільки прихожал в роспатріахаті і скільки людей вибішено електрикою і якщо вони з´єднаються, що може бути.
А нічого не буде. Нам в умовах війни ще неадекватних співвітчизників боятися? Хай об´єднуються, бунтують. Організаторів мітингів СБУ з радістю заарештує.
Коли вже в раші зрозуміють, що їхні методи в нас не діють. Джерелом влади в Україні є народ.
Ответ дляStrelka_007
Можна, але спершу потрібні обвинувачувальні вироки проти конкретних фізичних осіб.
JuliaGluhenko• 23 ноября 2022
Ответ дляStrelka_007
Мне нужен помощник/ца на добровольных началах.Не верю,что на сайте их нет.
JuliaGluhenko• 23 ноября 2022
Ответ дляВкусныйпончик
Телемарафон и отсутствие света?Русня,что с лицом?
Strelka_007• 23 ноября 2022
Ответ дляMedvezonok
Нажаль, це так.
Мене взагалі верне від їхньої бурної бізнесової діяльності в Лаврі. Була останній раз минулого літа, якісь набудували пластикові їдальні, магазинчики, якась двіжуха постійна, торгівля. Нащо воно там?! (
Про служників те саме відчуття: скрізь на тебе дивляться як на ворога, якісь безглузді обмеження і заборони на кожному кроці, люди працюють геть не дружні. Відчуття що ти не до Бога прийшов, а до них в гості невчасно. (
1234svetsvet• 23 ноября 2022
Ответ дляJuliaGluhenko
В стране буддизма нет разделения земли. Все пренадлежит всем и все пренадлежат всему.....
Medvezonok• 23 ноября 2022
Ответ дляrybka21
Але перший крок до заборони вже є
Дуже тішить такий крок!
Я сподіваюсь, що зараз зроблять усе, щоб документально все засвідчити і на законодавчому рівні заборонити таку діяльність. Це як КП - осередок зла!
JuliaGluhenko• 23 ноября 2022
Ответ для1234svetsvet
Не надо мне втирать свои нарративы.
1234svetsvet• 23 ноября 2022
Ответ дляJuliaGluhenko
Не надо мне втирать свои нарративы.
Наррати́в (англ. и фр. narrative ← лат. narrare «рассказывать, повествовать») — самостоятельно созданное повествование о некотором множестве взаимосвязанных событий, представленное читателю или слушателю в виде последовательности слов или образов.
Википедия.
Ответ дляЗайкаСвоя
Ну ок, продолжим)
Вы с мамой как-то зависимы? Или мама отдельный взрослый человек, которая сама принимает решения и сама несет за них ответственность?
Ваши носит? Тогда разбирайтесь сами.
Свои носит? Ну как бы это ее выбор.
Ваши носит? Тогда разбирайтесь сами.
Свои носит? Ну как бы это ее выбор.
Пахнет русским миром
Так что до москвы, до москвы.
30 туе были мом, а сыои пусть тратит на себя, а не попов.
Ниже про войну пишете? Так мы пожертвовали на зсу пости , как на кв
и дальше донатим , и да имею право гнать их и писать об этом.
Так что до москвы, до москвы.
Strelka_007• 23 ноября 2022
Ответ дляrybka21
Але перший крок до заборони вже є
Чудові новини. Мені також важливо, щоб вони повернули Україні всі окуповані в нас святині.
Погостювали трохи нечемно в Україні, тепер пора додому ´батюшкам´ російським, я вважаю. Вистачає в них на росії свого місця на болотах для проповіді і скрєпної пастви.
То вони при януковичі тут пазурі розпустили і залізли в кожну шпарину, цю історичну помилку варто зараз виправити.
JuliaGluhenko• 23 ноября 2022
Ответ для1234svetsvet
Википедия.
Только ипсо со мной ещё не спорило).
Юлия_Юлия-2175• 23 ноября 2022
Ответ дляStrelka_007
Мене от історія зацікавила, точніше прогалина в знаннях, звідки коріння МП в Україні. Вже з років незалежності, чи КГБ ще в радянські часи псевдосвященників для брудних цілей використовували. Бо знаю тільки, що греко католицьких священників вбивали і катували в таборах.
Ответ дляStrelka_007
У працюючих пекельна втома від людей. Умови праці там жахливі, робота 7/7 з 8 до 19, півгодини перерва на обід. Зарплата копійчана, тому, щоб щось заробити беруть додаткові зміни, відпочинку немає. Люди працюють там десятиліттями. І теж зазомбовані нещасні. Але жаліти їх не треба, вони там з власної волі. І знову ж ота впевненість у своїй єдиності, а всі інші вороги істини.
1234svetsvet• 23 ноября 2022
Ответ дляJuliaGluhenko
Только ипсо со мной ещё не спорило).
Удалено администрацией...
Ответ дляДами
Пахнет русским миром
Так что до москвы, до москвы.
Вам ваши психологические нюансы с мамой русским миром пахнут?
Ой все. Ларивидери.
Ответ дляВкусныйпончик
І скільки ж скажених фанатиків рос патріархату на вашу думку? Більшість людей, які вважаються прихожанами, ходять туди раз на рік яйця святити , не більше. І від того, що там буде не УПЦ, а ПЦУ вони страждати точно не будуть
JuliaGluhenko• 23 ноября 2022
Ответ для1234svetsvet
Удалено администрацией...
Руснявые так и не осилили Правила ресурса?
Катя Герман• 23 ноября 2022
Ответ дляВкусныйпончик
Якщо віруючих наженуть багато, дуже багато, то до них підтянуться ті, хто не за попів, а проти влади.
Разве, что у вас во сне. А вобще ваш комент подтверждает, что МП в Украине, это не о вере, религии, а просто!!!! политика. Гнать всех на расию, ссаными тапками, главных посадить.
Strelka_007• 23 ноября 2022
Ответ дляЮлия_Юлия-2175
Павло Лєбєдь, він же Паша Мерседес
В каментах пишуть він вже сьогодні до Єрмака побіг жалітися в ОП. Цікаво, Єрмак зараз ризикне показати на кого він насправді працює в Україні чи цього разу МП таки зіллють, нарешті?
JuliaGluhenko• 23 ноября 2022
Ответ дляStrelka_007
Чекаємо,іпсо не спить.