Девочки, ау!
Джулияробертс• 23 ноября 2022
Ответ дляCocomamzel
Не знаю (((
Но духовка так странно рычала (((я думала взорвется, причём все выключено, на кроме холодильника
В мене те ж саме. Стабілізатор є. Глянула а там мега низька напруга,полосочки і вимкнення світла....Хвилююсь що все згоріло
НамСвоюРобити• 23 ноября 2022
Ответ дляРойЛеля
Хай це звучить егоїстично, але я зараз хочу, щьб в усьому світі світло пропало хоч на добу. Може, тоді хоч маленький дискомфорт зверне увагу на ВЕЛИКУ ПРОБЛЕМУ під назвою росія
На жаль проблеми саме у Молдові їх теж додатково мало схвилюють(
НамСвоюРобити• 23 ноября 2022
Ответ дляMozarella
❗️Вся Одесская область без электроснабжения — местные власти
Львов полностью без света, — мэр Садовой
КР теж блекаутнуло(
НамСвоюРобити• 23 ноября 2022
Ответ дляDasik_
теж вже читала
як зиму пережити? Щось мене накриває, піду рюмку наллю, бо аж руки трусяться
Тримайтеся.
У мене он сусіди ремонт роблять. То стінку перфоратили, тепер ’А, е/етнемає? Ок, будемо щось натужно чухрати’.
Невгамовні)
Massaraksh• 23 ноября 2022
Ответ дляАтланта
Лающая шавка шарий пишет, что якобы ему подписчик сообщил что видел в окно прилёт на выдубичах
Вже відео є, там горить саме біля метро, метрів 400, за Фуршетом
kanareyka_tweety• 23 ноября 2022
Ответ дляКокоСина
⚡Світла не буде протягом доби, - Укренерго.
Де саме?!
НамСвоюРобити• 23 ноября 2022
Ответ дляДаксо
Не підказуйте москалям
Це вже по всіх ТГканалах відомих, типу Труха і т.і.)
a.ostroverh• 23 ноября 2022
Ответ дляMozarella
У меня 170 было сегодня минимум и 240 максимум
Света нет, когда будет не понятно чтоб проверить технику
Жопа просто
У меня еще и Газа нет(((
Так что них батарей, них горячей воды, ни плиты...
Но то такое, перетерпеть