Самый умный• 23 ноября 2022
нащо бросають двері після себе, хоча бачуть що за ними йде людина..
аби ті двері з розмаху прямо влупили в лоба наступному. так бісить...ну навіщо таке робити? при тому бачуть що йде мініатюрна дівчинка позаду...її двері ті можуть так гепнути що вона і відлетить на 100метрів....зла невистачає...що за поведінка така? а в соц мережах то всі такі правильні, всі такі хороші...а в житті кожен сам за себе, і плювати хотів на ближнього свого - вже не раз переконуюсь.
Ноги от ушей• 23 ноября 2022
Ответ дляСамый умный
боже...як бана боюсь..
Ну то по ділом мініатюрній дівчині прилетіло і зірки посипалися.
ОченьПриятно-Царь• 23 ноября 2022
Ответ дляСамый умный
акуратно закрити, а не перед самим носом у людини бросати..або почекати, 3 секунди, нічого страшного
Так і ви почекайте. Або притримайте двері щоб вас не вдарило. Вам що шкода 3 секунди?
Самый умный
• 23 ноября 2022
Ответ дляНоги от ушей
а ви не думали що люди злими стають не самі по собі, а саме через те що коли ти намагаєшся бути добрим до оточуючих, то отримуєш тільки негатив у відповідь. і так постійно. безкінечно. от і будь ласка...тепер я також буду робити так же як і всі - думати лише за себе і плювати на всіх навкруги. тоді хоч не так образливо буде.
Самый умный
• 23 ноября 2022
Ответ дляОченьПриятно-Царь
мені образливо через те що ’стався до інших так як хочеш аби ставились до тебе’ - це не працює насправді.
Ку ка ку ка ку• 23 ноября 2022
Ответ дляСамый умный
Насмешили...я вот та самая кобыла про которую вы писали
.
Даже не думала смотреть кто идёт сзади. Придержу двери стареньким, мамочкам с детьми, детям которые идут навстречу..но вот о том что нужно посмотреть не идёт ли сзади миниатюрная,слепая девушка которой нужно держать дверь никогда не задумывалась
. Даже не думала смотреть кто идёт сзади. Придержу двери стареньким, мамочкам с детьми, детям которые идут навстречу..но вот о том что нужно посмотреть не идёт ли сзади миниатюрная,слепая девушка которой нужно держать дверь никогда не задумывалась
Самый умный
• 23 ноября 2022
Ответ дляКу ка ку ка ку
.
посмійтесь-посмійтесь. але сміється той хто сміється останній. і ще не відомо що з вами може статись завтра.
Крутышка-Пышка• 23 ноября 2022
Ответ дляСамый умный
Удалено администрацией...
А почему дверь не удержали?
Крутышка-Пышка• 23 ноября 2022
Ответ дляСамый умный
це якраз не впритик, аби було впритик то відразу можна з рук в руки передати. а так..за 2 шага хто йде наступний то якраз або підбігати хватати ті двері, аби не влупили, або зупинятись і чекати коли самі зачиняться, але позаду також люди йдуть, і коли різко зупиняєшся перед дверьми то вже штовхають в спину
Так в чем проблема подождать ?
НетЕщеНаверное• 23 ноября 2022
Люди в більшості невиховані. Мені ще подобається як вийде переді мною і повільно повзе. То не спішиш- пропусти. Буває я по сходах а вона з квартири... люди думають тільки про себе
Крутышка-Пышка• 23 ноября 2022
Ответ дляКоролеВешна
А у вас рук нема притримати двері, чи ви не бачите їх? І взагалі чому вам хтось має їх притримувати?
Тоже не понимаю проблемы....
Крутышка-Пышка• 23 ноября 2022
Ответ дляСамый умный
не для мене, а після себе притримувати. це по перше. а по друге не у кожного фізично достатньо сил аби їх втримати, це може бути складно
Ну так подождите пока они закроются.
Ку ка ку ка ку• 23 ноября 2022
Ответ дляСамый умный
..я двери сама себе открываю, обхожусь без посторонней помощи.. Насмешили именно претензии миниатюрной девушки, на чем вы акцентировали внимание
Добавлю в категорию немощных, я же кобыла..
А в чем ещё помощь миниатюрным девушкам нужна? Может сумки тяжёлые поднести или через дорогу перевести?!?
Крутышка-Пышка• 23 ноября 2022
Ответ дляСамый умный
Работает. Я не хочу чтоб мне держали двери и сама не держу.
Самый умный
• 23 ноября 2022
Ответ дляНетЕщеНаверное
може у людини проблеми з ногами, може хвора і не може швидко? чому коли люди здорові то думають що і всі кругом такі?
Самый умный
• 23 ноября 2022
Ответ дляКу ка ку ка ку
тут справа у вихованості. у вас то відсутнє, судячи зі всього
НетЕщеНаверное• 23 ноября 2022
Ответ дляСамый умный
Мова не про одну людину а про багато. У всіх проблеми? Ні. Просто людині так зручно. А вас не зрозуміти то може ті що двері не тримають у них хворі руки? А ви виступаєте
КоролеВешна• 23 ноября 2022
Ответ дляСамый умный
Щось незамітно щоб ви намагалися бути добрими до оточуючих. Тому мабуть вам прилітає у відповідь на ваші дій. Карма вона така.
Крутышка-Пышка• 23 ноября 2022
Ответ дляСамый умный
Так может у человека руки больные и он вам не придержал. Откуда вы знаете.
Самый умный
• 23 ноября 2022
Ответ дляНетЕщеНаверное
якщо багато то вони нікуди не спішать, надто важливі персони аби кудись ото бігти очі вирячивши. хоча я таких не зустрічала..навпаки всі біжать навкруги нікого не помічаючи
Самый умный
• 23 ноября 2022
Ответ дляКоролеВешна
непомітно тому що бути доброю це вже в минулому, вчора була, сьогодні вже ні)
КоролеВешна• 23 ноября 2022
Ответ дляКрутышка-Пышка
А почему дверь не удержали?
Бо вважає що їй всі винні, бо вона ростом не вийшла. Можна подумати оточуючих в тому винні.
Самый умный
• 23 ноября 2022
Ответ дляКрутышка-Пышка
воно і видно, такі всі хворі та немощні навкруги...одні інваліди в колясках лише здорові.
Ку ка ку ка ку• 23 ноября 2022
Ответ дляСамый умный
Спасибо за тему, реально посмеялась
.
Но я люблю логику: вы пишете , если видят что сзади идут люди..вот иду я по делам, открываю дверь и не вижу кто идёт сзади..
Тоесть человек идёт вперёд и должен увидеть вас сзади , миниатюрную-воспитанную и немощную, а вы при этом дверь перед собой закрывающуюся придержать не можете

.
Да уж, это действительно дело в воспитании
. Но я люблю логику: вы пишете , если видят что сзади идут люди..вот иду я по делам, открываю дверь и не вижу кто идёт сзади..

. Да уж, это действительно дело в воспитании
Самый умный
• 23 ноября 2022
Ответ дляКоролеВешна
ще раз кажу що справа у вихованості а не в тому що хтось комусь щось винен
Самый умный
• 23 ноября 2022
Ответ дляКу ка ку ка ку
Спасибо за тему, реально посмеялась
.

з вами нема про що говорити, дорогенька. бажаю вам такого ж відношення до вас, яке у вас до оточуючих. ауфідерзейн!
КоролеВешна• 23 ноября 2022
Ответ дляКу ка ку ка ку
Спасибо за тему, реально посмеялась
.

Судячи по претензії автора всі повинні мати на затишку очі. А якщо ще й ростом більше 1,7 м то взагалі маєш головою крутити на 360° і видалятися чи не біжить за вами такий гном півтораметровий та двері йому притримувати.
Самый умный
• 23 ноября 2022
Ответ дляКоролеВешна
навіть якщо за вами взагалі ніхто не іде, виховані люди притримують.
Ку ка ку ка ку• 23 ноября 2022
Ответ дляСамый умный
Вы почему-то отделываетесь какими то общими фразами..на вопросы не отвечаете
..
Причем ладно на мои..смысл тогда задавать их?
Для меня теперь это мем - 2х метровые кобылы, придерживающие двери миниатюрных леди
.. Причем ладно на мои..смысл тогда задавать их?
Добрый Жук• 23 ноября 2022
Ответ дляСамый умный
Дивитися не пробували куди йдете, що у вас на шляху перешкода.