Самый умный• 23 ноября 2022
нащо бросають двері після себе, хоча бачуть що за ними йде людина..
аби ті двері з розмаху прямо влупили в лоба наступному. так бісить...ну навіщо таке робити? при тому бачуть що йде мініатюрна дівчинка позаду...її двері ті можуть так гепнути що вона і відлетить на 100метрів....зла невистачає...що за поведінка така? а в соц мережах то всі такі правильні, всі такі хороші...а в житті кожен сам за себе, і плювати хотів на ближнього свого - вже не раз переконуюсь.
Алина-1240• 23 ноября 2022
Автор,люди идут на автомате себе.у девушки есть руки придержать двери,она не инвалид
Рассказница• 23 ноября 2022
Зазвичай притримую але буває поспішаю, тому вже пофіг кому там гепнуть може. Не спішіть теж, зачекайте поки двері зупиняться
КошкинДом• 23 ноября 2022
Плюйте їм в спину, буде і вам легше і їм профілактика захворювання спини) А в цілому не зважайте, кожен в своєму світі
Україна понад усе!• 23 ноября 2022
Не сморю кто там мне на пятки наступает, мне не важно миниатюрная, упитанная нечего впритык ко мне ходить
У нас в подъезде например дверь на такой тугой пружине что сил не хватит ее придерживать
И тем более не люблю когда мне двери придерживают, сама справлюсь
Кожугетовый ансамбль• 23 ноября 2022
Воспитание такое. Меня с детства учили, что нужно придерживать дверь, поэтому на автомате всегда так делаю
Подметайло• 23 ноября 2022
Многие просто не замечают.
А бывает - ты дверь придерживаешь, а человек решил медленнее к двери подползать ))) вот что делать тогда
Ноги от ушей• 23 ноября 2022
Не. бачат,не думають і не повинні.Мініатюрна дівчина чекає і потім сама відкриває.
Самый умный
• 23 ноября 2022
Ответ дляНоги от ушей
Удалено администрацией...
Ноги от ушей• 23 ноября 2022
Ответ дляСамый умный
Удалено администрацией...
А нащо мені за людьми впритик лізти?То ж не погоня,чекаю коли зачинять і відчиняю.
Самый умный
• 23 ноября 2022
Ответ дляПодметайло
Многие просто не замечают.
акуратно закрити, а не перед самим носом у людини бросати..або почекати, 3 секунди, нічого страшного
Меряно-перемеряно• 23 ноября 2022
Потому что все лидеры растут, лидеры не смотрят назад.
А по факту быдло невоспитанное.
Самый умный
• 23 ноября 2022
Ответ дляНоги от ушей
це якраз не впритик, аби було впритик то відразу можна з рук в руки передати. а так..за 2 шага хто йде наступний то якраз або підбігати хватати ті двері, аби не влупили, або зупинятись і чекати коли самі зачиняться, але позаду також люди йдуть, і коли різко зупиняєшся перед дверьми то вже штовхають в спину
Ноги от ушей• 23 ноября 2022
Ответ дляСамый умный
Як всі люди живуть і двері відчиняють?
Самый умный
• 23 ноября 2022
Ответ дляНоги от ушей
Як всі люди живуть і двері відчиняють?
а ми говоримо не про всих, а про тих хто маленькі і худенькі дівчатка. і більше всього бісить що так зазвичай роблять кобили під 2 метри з ногами від вух
Самый умный
• 23 ноября 2022
Ответ дляМеряно-перемеряно
А по факту быдло невоспитанное.
на 10 лідерів 1 працівник скоро буде..як у тому мемчику..
Ноги от ушей• 23 ноября 2022
Ответ дляСамый умный
Ну я 1.6 м 44 кг.З чого проблеми?Чи дівчина ще мініатюрніша.Пробує в спортзалі навчитися.
Самый умный
• 23 ноября 2022
Ответ дляНоги от ушей
справа у відношенні людей навколо...про те що моя хата скраю, а не в тому що така мала чи слаба, хай піде позаймається. і це лише мінімум...так роблять і в набагато більших масштабах..і хоч би що.
Ноги от ушей• 23 ноября 2022
Ответ дляСамый умный
Це життя і всіх не навчиш так,як треба і хочеш.Люли пішли і пішли.
КоролеВешна• 23 ноября 2022
Ответ дляСамый умный
Удалено администрацией...
А у вас рук нема притримати двері, чи ви не бачите їх? І взагалі чому вам хтось має їх притримувати?
КоролеВешна• 23 ноября 2022
Ответ дляСамый умный
Фу автор хамка.
Самый умный
• 23 ноября 2022
Ответ дляКоролеВешна
не для мене, а після себе притримувати. це по перше. а по друге не у кожного фізично достатньо сил аби їх втримати, це може бути складно
Самый умный
• 23 ноября 2022
Ответ дляКоролеВешна
Фу автор хамка.
тобто всілякі неприємні речі людям робити можна і вони не хами, все нормально. а ті кого ображають коли починають про це говорити ще і хами виявляються? нормально.
КоролеВешна• 23 ноября 2022
Ответ дляСамый умный
Перехожі не повинні думати що вам складно, а що ні, то ваші проблеми.
Самый умный
• 23 ноября 2022
Ответ дляКоролеВешна
ну тоді коли вам наступного разу прилетить в обличчя, не скигліть)
КоролеВешна• 23 ноября 2022
Ответ дляСамый умный
Скиглите тут поки що тільки ви.
Самый умный
• 23 ноября 2022
Ответ дляКоролеВешна
Скиглите тут поки що тільки ви.
ну це поки що, але черга дійде до всіх)
Самый умный
• 23 ноября 2022
Ответ дляНоги от ушей
Автор в бан видно захотіла.
боже...як бана боюсь..