Жена сантехника• 23 ноября 2022
Допоможіть знайти пуховик Massimo Dutti, дуже треба!
Я знаю, ви все можете
Жена сантехника
• 23 ноября 2022
Ответ дляЧумачечая_
Классный, а там капюшона нет скрытого или пристегивающегося?
Нажаль ні, мені теж потрібен капюшон, але фіг з ним, перебюсь
Бокс-орун• 23 ноября 2022
Тільки що подивилась їх на шафі з 10 оголошень. Ви ж звідти робили скріни.
Жена сантехника
• 23 ноября 2022
Ответ дляБокс-орун
Звідти, але деякий час мене так вибісила шафа, я дуже не хочу там реєструватись і щось купувати
66сезон666серия• 23 ноября 2022
Не допоможу, але минулого року я мала нещастя купити дуже схожий іншого бренду (
Хімчистка коштує від 500грн. Самому його в порядок не привести(
Хімчистка потрібна мінімум раз в 2 тижні - це, якщо є інший верхній одяг
Жена сантехника
• 23 ноября 2022
Ответ для66сезон666серия
Я про це думала