Тра Ля Ля• 23 ноября 2022

Порадьте ензимну пудру для вмивання

Хочу на нотіно замовити, порадьте яку взяту. До цього була японська у кубіках, але вона здорожчала. Можливо є більш доступні аналоги. Бажано з фото, щоб знайти .Буду вдячна 🙌
Покорительная• 23 ноября 2022
babor.у них есть мини версти,хватит на пол года минимум. стоит около 400-500 грн
Покорительная• 23 ноября 2022
а посути ензимная пудра єто обычный магния сульфат в аптеке пакетик 15 грн. помолоть мелко и вот вам пудра.
Аноним ФЕЯ• 23 ноября 2022
Сенсай, ее хватит года на 2 точно
Дама_с_коготками• 23 ноября 2022
Esti ? Вам добре допомагала пудра очищати пори? Бо мені саме цю порекомендувала майстер шугарінгу..вона 200грн коштує
автор Тра Ля Ля • 23 ноября 2022
Ответ дляДама_с_коготками
Ну мені подобається.
Стосовно вашої не знаю, зараз подивлюся, дякую.
Домовенок Кузя• 23 ноября 2022
Я купувала українську Dushka.
Але це мій перший досвід, тому немає з чим порівняти. Прдрбається як очищає, але в травні коли сонечко почало гріти, шкіра була дцже чутливою. Я користувалася кожен день нею.

Ензимною пудрою можна користуватися кожен день, чи це в мене просто дешевий варіант?
автор Тра Ля Ля • 23 ноября 2022
Ответ дляДомовенок Кузя
Я купувала українську Dushka.

У мене така, то нею можна кожен день.