Анонимушка• 24 ноября 2022
Ваші мужчини придумали вихід на відсутність світла, тепла? Відчуваю таку безпорадність
Вже замучилась і задовбалась обдумувати та розглядати варіанти по альтернативний джерелам світла/тепла. Виникає 1000 нюансів і перешкод. Ніколи подібним не цікавилась, не розбираюсь і пухне голова. А між тим грудень на носі, відключення все частіше та на довше.
Бачу під час відключень у багатьох є світло/тепло. Також так, буває, чую: а у мене чоловік таке зробив, таке підключив. Якісь акамулятори-інвертори-станції-генератори-сонячні батареї. Цілі системи вибудовують. У нашій сім´ї ніхто з чоловіків не шарить і вирішити питання не може. Бісить.
Як ваші чоловіки реагують на ситуацію? Вже налаштували все, шукають варіанти чи як у мене - не кують і не мелють?
Ответ дляАнонимушка
Я маю фінансову можливість придбати. Але НЕ МОЖУ. Через технічні нюанси, через відсутність товарів. Про генератор мова не іде - багатоповерхівка.
Навіть, яещо повезе купити зарядну станцію, питання з теплом відкрите, а воно ключове 😭😭😭😭
Ufo до зарядної станції
да как бы с лета еще говорили что зима тяжелая будет. Я буржуйку купил, дров нарубил. Взял пару паков воды бутилированной , вот к отсутствию света не подготовился, но в принципе я книг набрал и свечек. Надо купить еще солнечную батарею с зарядкой для мобилок и фонариков
Ответ дляVikolette
а какие варианты есть для квартир?
Именно для света у меня лампы и свечки остались, это не такая большая проблема(
А вот что делать с интернетом?
Интернет мобильный, он точно будет стабильней обычного. Купите солнечную панель небольшую и пару лампочке и зарядку для мобилок от нее
Ответ дляНеваляшкина
Вы село только на картинках видели??
Печки это исключение, уже давно прошли те времена когда печь в домах ставили. У большинства по селам в домах котлы газовые - а они без света не запускаются.
И колодцы тоже далеко не везде есть. У одних колонки стоят, а там насосы от элетрики. А другие к центральному водоснабжению подключены.
И буржуек ни у кого в селах нет.
Такое впечатление что вы российскую деревню описали - буржуйка, колодец
И буржуек ни у кого в селах нет.
Запускаються газові котли без електрики, а якщо в системі немає електронасосу, то без електрики все одно працює опалювальна система. Друге питання, що багато серед населення поставило ці насоси, , бо так вважалося економічніше
Ответ дляДівчина_загляденіе
Мій чоловік воює.
Якщо вашого мобілізують, що будете робити?
Розберіться в усьому теж. Зайвим не буде.
У мене приватний будинок.
Ось забрала до себе колег, щоб могли працювати нормально.
Якщо захотіти - впоратися можна. Не скажу, що це мрія, але з початку війни з енергоносіями я спокійно переходжу в автономний режим і працюю (віддалено). В будинку є світло, вода, тепло.
У мене приватний будинок.
Я зрозуміла. В темі потрібно було вказат, що мова про КВАРТИРУ.
Елиссавета• 25 ноября 2022
до 2 батарейок припаяли маленькі лед лампочки,змотали скочем і є світло. десь поклали на поличку,світло як вдень.таких штук зробили з десяток. від батарейок світить до півроку-року.
закупила свічок великих товстих. для їжі є газ. також влітку купили туристичний газовий балон (2 шт) один заправлений,другий новий стоїть.
2 пауєр банки є на 30 тис. все купувалося в травні-червні. придбали теплі ковдри з мериносу,унтіки вовняні вдома ходити.
Дисней_Кребо• 25 ноября 2022
Довелося згадати освыту отриману 20 років тому за напрямком електроніка.
Тому:
1. В мами котел сучасний і потрібна електрика до нього. Тому для безперебійної роботи ( а в нас світло виключають планово 2/6) ми придбали ДБЖ + акумулятор 100Ач. Все працює. Щей світло є на кухні. Можно подовжувачами по квартирі інші кімнати підключити. При відключенні світла роботі анших приладів - не має потреби. Морозильна камера 3 дні точно держе ( більше не перевіряли).
2. В мене в квартирі централізоване опалення. Нам тільки світло потрібно ( уроки вчити). Інвертор з алі+ автомобільний акумулятор. Використовуємо пару раз на тиждень.
Тому:
Ответ дляТролю как могу
автор,люди давным давно еще с лета подготовились.у нас война 9 мес и все прекрасно знали что может быть перебои свет и тепло.конечно подготовились кто как -вариантов тьма.
А как подготовиться в квартирек отсуствию тепла? буржуйку купить и нафиг спалить дом?
Людмила_89• 25 ноября 2022
Хата в селі, поїдемо туди. Палити дровами, готувати на ній же. Вода з криниці. Але маю дуже велику нпдію, що туди не поїдемо. Бо там відсутня ванна і туалет в домі, і ремонт з радчнських часів.
Ответ дляДисней_Кребо
Тому:
Эта система хорошая , если электричество есть хотя бы 12 часов в сутки. Ну и цена ее минимум тыс 30.
Ответ дляФорс мажор
Генератор, піч на дрова, буржуйка, камін... Це все реально у власному будинку. У квартирі проблема.
Я упрашивала маму ставить буржуйку в квартиру. У нее первый этаж, квартира в торце дома вдалеке от всех, глухая стена, сзади магазин. Нашла людей, кто это делает. Она нет и всё - что соседи скажут. Теперь сидит с электроплитой без электричества, отопления 2 суток. В квартире+5.
У себя не поставила, поэтому что верхний этаж и объекты рядом. Все летело рядом. Хотела хоть у нее подготовиться на такой случай. Пришлось уехать из страны. Да, аренда дома в селе очень дорого.
n.i.g.h.t.i.n.g.a.l.e• 25 ноября 2022
У нас двухконтурный котёл, который без света не работает. Муж купим у нему бесперебойник, заряда которого хватает ещё на 10 часов работы котла. Ещё купил генератор, вчера вечером первый раз включали, чтоб зарядить бесперебойник и всякую мелочь. Соседи тоже принесли свои гаджеты зарядить. На случай отключения газа купил что-то типа газовой конфорки и к ней 4 баллончика с газом. Сделал запас бензина 80 литров и отвёз на склад. Сегодня займётся светодиодными лентами для освещения в квартире
n.i.g.h.t.i.n.g.a.l.e• 25 ноября 2022
Ответ дляVikolette
а какие варианты есть для квартир?
А вот что делать с интернетом?
Мой сосед айтишник. Интернет - это его хлеб. Вчера он с другом решили купить генератор и старлинк совместно и поехать на дачу, чтоб там вместе работать. Но это так дорого, блин
Дисней_Кребо• 25 ноября 2022
Ответ дляMarina..
в 2 рази меша вартість 1-ї , а друга взагалі біля 4тис.
Елекрики в нас немає сумарно за день майже 12 годин
сварил буржуйку, турбо печь, напаял светодиодных фонариков, которые в режиме нон-стоп светят до 7 дней. Заправил баллон газом. Сделал обогреватели на основе углеволоконного кабеля. Два таких обогревателя жрут энергии, как один телевизор, а тепла как от двух масляных радиаторов на полной мощности. Обустроил и утеплил дачный домик для зимовки.
MaргаРитка• 25 ноября 2022
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Ви не одна. У нас опалення від електричного котла. Альтернатив нема. Грошей нема. Все.
Так само.
Що робити хз.
Ще з останніми обстрілами і стрибком напруги згорів один тен в котлі.
Що робити хз.
Елиссавета• 25 ноября 2022
а вони у вас точно чоловіки? чи так- прикидаються? дивні ледачі чоловіки.
Ответ дляДисней_Кребо
Самые дешёвые,что я нашла и то на олх. Это ибж 9 тыс и батарея 15 тыс, но она не совсем хорошая. Это все Польша. А так с норм батареей, то так и будет.
До этого и цены были другие и выбор был.
drimka1979• 25 ноября 2022
Ответ дляok1904
газові двухконтурні котли типу вайлент можуть працювати без електрики ????
drimka1979• 25 ноября 2022
Ответ дляДисней_Кребо
Тому:
якщо Ви на цьому знаєтесь, то підкажіть що саме потрібно купити... Ми купили акумулятор на 150, котел працює, холодильник ні ( вчора пробували)