Анонимушка• 24 ноября 2022
Ваші мужчини придумали вихід на відсутність світла, тепла? Відчуваю таку безпорадність
Вже замучилась і задовбалась обдумувати та розглядати варіанти по альтернативний джерелам світла/тепла. Виникає 1000 нюансів і перешкод. Ніколи подібним не цікавилась, не розбираюсь і пухне голова. А між тим грудень на носі, відключення все частіше та на довше.
Бачу під час відключень у багатьох є світло/тепло. Також так, буває, чую: а у мене чоловік таке зробив, таке підключив. Якісь акамулятори-інвертори-станції-генератори-сонячні батареї. Цілі системи вибудовують. У нашій сім´ї ніхто з чоловіків не шарить і вирішити питання не може. Бісить.
Як ваші чоловіки реагують на ситуацію? Вже налаштували все, шукають варіанти чи як у мене - не кують і не мелють?
Ответ дляdrimka1979
газові двухконтурні котли типу вайлент можуть працювати без електрики ????
Не у всіх такі наворочені котли, в мами новий відносно, луганського заводу. Так був додатково ел.двинун, встановили , коли була заміна газ.котла, але демонтували, так як раніше були перебої з світлом, в холодній хаті було не комфортно.
Дисней_Кребо• 25 ноября 2022
Ответ дляdrimka1979
якщо Ви на цьому знаєтесь, то підкажіть що саме потрібно купити... Ми купили акумулятор на 150, котел працює, холодильник ні ( вчора пробували)
ви акумулятор напряму до котла підключаєте ?
Дисней_Кребо• 25 ноября 2022
Ответ длясладика
Теж цікавить
ого!
в акумуляторі 12в , а котел чи холодильник працюють від 220в.
в принципі у вас і котел не повинен працювати. хоча я не розумію який котел. дуже часто в котлах або в системах опалення є насоси ( ганяють воду по контуру опалення) так от без перетворювача напруги з12в на 220в - вони не працють.
теж саме стосується і холодильника. якщо на холодильник прикрутити клеми акумулятора з 12В , то він не буде працювати.
треба в такому випадку інвертор придбати. він перетворює напругу 12в на 220в. інвертор підбирається під потужність приладів для яких цю схему використовують.
Ответ дляДисней_Кребо
ого!
Коли вимикають світло, газовий котел теж вимикаєттся, там насос від електрики працює, але є такі безперебійники, вони можуть тримати ’ електрику’ в котлі ще 5- 7 годин , там треба в них розбиратися і вираховувати якось формулу, я не змогла, нічого в тому не розумію
Дисней_Кребо• 25 ноября 2022
Ответ длянова_Я
до безперебійника ще зовнішні акумулятори треба. бо навіть автомобільний всього 3години підтримує.
Дисней_Кребо• 25 ноября 2022
Ответ длянова_Я
ого, такі складнощі( ми свого часу зняли газову колонку, поміняли її на цей 2- контурний котел, колонка щас би була доречніша((
але ж колонка (навіть стара) працює коли в ній є потік води.
вспоминайте, коли в будинку падав тиск води, то та колонка не запалювалася.
Котли сучасні теж за цим же принципом працюють. Поток води створює насос . В кого старіші котли в приватних будинках, то там є система з розширювальними баками і та вода ’самотоком’ може проходити по трубам.
Кошка в кедах• 25 ноября 2022
Ответ дляGold1977
Дуже довго,вона бере всього 2 вати,її можна навіть від батарейки підживлювати,а світло яскраве,вистачає на кімнату
Дякую
drimka1979• 25 ноября 2022
Ответ дляДисней_Кребо
ого!
то скільки треба на холодильник ((((
Ответ дляДисней_Кребо
Да, точно, коли ’ падав’ напор води, колонка розпалювалась, але громко ’ бахкала’, було скопичення газу, а коли зовсім мало води було, не розпалювалась взагалі
Дисней_Кребо• 25 ноября 2022
Ответ дляdrimka1979
то скільки треба на холодильник ((((
я не знаю. всі характеристики в паспорті до прилада
Ответ дляДисней_Кребо
А якщо, наприклад, падає напор води, а в нас котел 2 контурний, він теж буде так ’ бахкати’, чи нам взагалі теплу воду при слабому напорі не відкривати?
Дисней_Кребо• 25 ноября 2022
Ответ длянова_Я
є різні моделі котлів. є з датчиком тиску.
при падінні тиску води до критичних значень котел може взагалі не запалюватися
Дисней_Кребо• 25 ноября 2022
доречі в системі опалення вода теж під тиском.2-1,5. так от при падінні тиску води в системі ( наприклад злили) і на опалення коотел теж не запалиться.
але це все залежить від марки котла
Ответ дляПолтавська галушка
Ніяк. Сама все роблю. Запаси продуктів, води питної, пальник і газ до нього, 2 батареї для зарядки по 20 тис, гірлянди і лампи юсб, технічна вода, бо в нас і води і тепла нема, коли світ вимикають, запас ліків, що може знадобитися, серветки вологі, радіо і батарейки, пакети для сміття, термобілизна і теплі речі. Ще потрібно купити електричну помпу. Думаю пару тижнів протягнути, якщо не буде -10 і нижче. Аккамулятор не розглядаю, генератор неможна через те, що живу в багатоповерхівці високо.
а для чего используется электрическая помпа?
Ответ дляn.i.g.h.t.i.n.g.a.l.e
У нас двухконтурный котёл, который без света не работает. Муж купим у нему бесперебойник, заряда которого хватает ещё на 10 часов работы котла. Ещё купил генератор, вчера вечером первый раз включали, чтоб зарядить бесперебойник и всякую мелочь. Соседи тоже принесли свои гаджеты зарядить. На случай отключения газа купил что-то типа газовой конфорки и к ней 4 баллончика с газом. Сделал запас бензина 80 литров и отвёз на склад. Сегодня займётся светодиодными лентами для освещения в квартире
За светодиодные ленты отпишитесь пожалуйста мне подробно в личку. Я совсем в этом ничего не понимаю. Хочу тоже сделать. А то свечки сгорают на ура, а фонарик дома один.
Ответ для taka
сварил буржуйку, турбо печь, напаял светодиодных фонариков, которые в режиме нон-стоп светят до 7 дней. Заправил баллон газом. Сделал обогреватели на основе углеволоконного кабеля. Два таких обогревателя жрут энергии, как один телевизор, а тепла как от двух масляных радиаторов на полной мощности. Обустроил и утеплил дачный домик для зимовки.
Покажите пожалуйста фонарики
Ответ дляАнонимушка
Я маю фінансову можливість придбати. Але НЕ МОЖУ. Через технічні нюанси, через відсутність товарів. Про генератор мова не іде - багатоповерхівка.
Навіть, яещо повезе купити зарядну станцію, питання з теплом відкрите, а воно ключове 😭😭😭😭
Муж в многоквартирном доме поставил на балконе, дырку сделал в стене для выхлопной трубы. И купил, и дырку - все заранее.
Позавчера пробовал завести - еще какие-то ньюансы выяснились. Я плохо понимаю, хотя и тех. ВУЗ закончила, и физику учила (даже сдавала).
Но я бы за гуманитария не вышла :)
healer09648293• 25 ноября 2022
у мене в будинкові є світло і вода, слава богу. і мужчин нема взагалі в домі аххаха...дякувати комунтальним службам все є, бо сама не знаю що треба робити.
healer09648293• 25 ноября 2022
Ответ дляКотя_люлю
А почему только мужчины? У меня к отключениям воды, электричества и отопления все было готово с 2015 года. Да, я кандидат технических наук )))

круто
Ответ длябювет_в_обед
в темноту смотрим
у многих интернета нет, когда нет света
Очень жаль, что не догадались скачать 10 штук серий ПРЕДВАРИТЕЛЬНо.
Полезно иметь запас.
Мы скачали и ребенку и мне,....лежим смотрим наслаждаемся🙌🙌🙌🙌🙌
Шоколадки едим и чаек из оермоса.
Мы играем в понарошку Постапокалипсис. Это наше реалиити шоу
Полезно иметь запас.
Шоколадки едим и чаек из оермоса.
Ответ дляuma
Як у вас нема води, то опускаєте в ємність і можете без допомоги помити руки, ноги, що там треба ще та зекономити воду. Необов’язкова річ, як у вас є вода або пластиковий рукомийник, або є ті, хто буде поливати вам.