Реалістка• 25 ноября 2022

Мені одній здається, що ми стали заручниками нашої "білопальтовості"?

Ця тактика з цивільним населенням - нас ворог товче, скільки і коли захоче, залишає без світла, води і тепла, ми неймовірними зусиллями все відновлюємо, а потім вони знову накидали ракет і знову ми все розгрібаємо, бо ми незламні.... Це позиція "терпіл", я не про людей зараз, а про політику країни в цілому. Якщо ми не можемо (боїмося?) дати гарну фізичну відсіч агресору, то може треба його надурити? Перехитрити? Зробити йому якусь велику "каку"? Вже ж ясно, що ракети в них ще довго не скінчаться, а західні партнери грають свою гру (або просто бздять, вибачте) і не дуже поспішають втручатися. То може ми вже почнемо робити так, як вигідно нам, а не як від нас очікують партнери? Чи я чогось не розумію?
Ваша величність• 25 ноября 2022
Давайте Ваші пропозиції
КатюшаЖТ• 25 ноября 2022
Давно кажу ,на москву запустити,і сказати : ’Ми не обстрілювали!’ ’То не ми!’
Madame S• 25 ноября 2022
Так у нас нет военной возможности разнести какую-то ГЭС в параше.
Lampochka_05• 25 ноября 2022
О, в такому разі у мене пропозиція, якщо ви вже самі визвалися -давайте пошлемо вас в штаб путлєра підстрелити його.
golublexa3• 25 ноября 2022
Не має чим запускати по рашці. Ми не терпіли поки не маємо чим відповідати.
Ифигения• 25 ноября 2022
Хз. Мне кажется мы ’ заручники’ белопальтовасти партнёров, а не своей.
Партнёры могут потом сказать, что больше не дадим такие-то ракеты, а то вы нашим оружием да по бедным гражданам рф/по их объектам и тд и тп....
Наши и так время от времени делают каку, а потом хлопают ресницами типа ’нас там нет’. И партнёры делают вид, что верят. Но всему есть границы.
Услада• 25 ноября 2022
Автор, ваши предложения, а не только критика?
автор Возрастная • 25 ноября 2022
Ответ дляLampochka_05
Чесно, якби до нього можна було дістатися, вже б черга із бажаючих стояла :)
Виктория1104• 25 ноября 2022
А у нас есть чем, оружие, умы, секретные разработки?
автор Возрастная • 25 ноября 2022
Ответ дляMadame S
Точно немає?
ksena555• 25 ноября 2022
Зараз Вас тут рознесуть в пух і прах
p.s. критика тут недопустима, треба лише плескати в долоні
автор Возрастная • 25 ноября 2022
Ответ дляgolublexa3
Навіть по їх прикордонних містах немає чим запустити? Ви впевнені?
Angelika93• 25 ноября 2022
Ответ дляВозрастная
Так, а чого не можете дістатися? Знімайте біле пальто і вперед! Коли є мета, засоби знайдуться.
автор Возрастная • 25 ноября 2022
Ответ дляИфигения
То треба якось переорієнтувати наших ’білопальтових’ партнерів.
Мимо_шла• 25 ноября 2022
Я дико извиняюсь, а вы в курсе,что наше ЗСУ топчит врага как может?
Madame S• 25 ноября 2022
Ответ дляВозрастная
Точно немає?
Простите, Вы проспали прследние 8 месяцев и не в курсе, кто и какое нам оружие даёт?
Нашим ВСУ - поклон в ноги, они вступили в войну, практически, с голыми руками.
golublexa3• 25 ноября 2022
Ответ дляВозрастная
По прикордоним запускають. А що по Вашому важніше, нашкодити цивільній інфраструктурі, чи знищити склад боеприпасів?
автор Возрастная • 25 ноября 2022
Ответ дляУслада
Я ж не знаю всіх можливостей з нашого боку.
Daria12• 25 ноября 2022
Ну да, партнеры все финансируют, но решать что и как мы будем сами, а партнеры тактично помолчат, чтобы не нарушать наш суверенитет
Виктория1104• 25 ноября 2022
Ответ дляВозрастная
Точно немає?
Ну вы даёте...Даже не нужно разбираться в вооружении.А по вашему почему Зеленский все время обращается к ЕС, просит о помощи.Вы вспомните вначале войны, он был в отчаянии, пока Европа чехлилась, особенно Германия то, к умным, то к красивым.
Madame S• 25 ноября 2022
Ответ дляВозрастная
Не вопрос: позвоните Байдену, Столтенбергу и скажите: джентльмены, я хочу разнести подстанции и ГЭС от белгорода до тюмени. Еще хочу снести роддома и школы. Предоставьте, пожалуйста, необходимое вооружение в 3-х дневный срок. Целую, Возрастная.
golublexa3• 25 ноября 2022
Нам не нужно терпеть, мы не терпилы, нам нужно выстоять, Вы автор разницу видите?
автор Возрастная • 25 ноября 2022
Ответ дляksena555
Зараз Вас тут рознесуть в пух і прах
Нехай розносять. Я вже не можу бачити, як мій народ нищать, країну топчуть, зате ми ’не такі’, ми ’не терористи’. Здається, в даному випадку ця позиція не працює.
Мимо_шла• 25 ноября 2022
Ответ дляВозрастная
Автор, наши воины делают все что могут. Мы же не просто терпим ракетные удары молча, мы везде разности инфу,мы просим помощи, наши воины сражаются и давят врага за пределы страны.
К сожалению не всё в наших руках, мы сильно зависим от партнёров и их оружия, а рычагов давления у нас как таковых нет.
Ифигения• 25 ноября 2022
Ответ дляВозрастная
Напоркуа?
Мы не страна террорист. Мы не бьём просто ьак лишь бы были жертвы и разрушения инфраструктуры. До всего ’интересного’ на границе уже и так достали. Видать то, что осталось это уже никак не вписывается в рамки самозащиты.
автор Возрастная • 25 ноября 2022
Ответ дляMadame S
В тому і справа! Так не повинно бути. Якщо не маємо достатньо зброї, щоб воювати, потрібно або примусити партнерів її дати, або зробити якийсь несподіваний хід, щоб надурити супротивника.
golublexa3• 25 ноября 2022
Ответ дляВозрастная
Працює, тому нам і допомогають. Важніше розбити їх армію, а не інфроструктуру.
Виктория1104• 25 ноября 2022
Ответ дляВозрастная
Никто не хочет третей мировой войны.Я уверена, что какие - то страны дают нам помощь, при условии, что не будут нанесены удар по той стороне, т.к. они зависят от той стороны, например энергетически
golublexa3• 25 ноября 2022
Ответ дляВозрастная
У ВСУ було багато несподіванних ходів, що призвело до жестів доброї волі від рашки.
автор Возрастная • 25 ноября 2022
Ответ дляМимо_шла
Є ’рычаги’, але вони некрасиві і не відповідають концепції ’білого пальта’.