Просериарила молодость• 25 ноября 2022

Як називається цей роз’єм на кабелі живлення?

Дівчата , у кого чоловіки розбираються в техніці, спитайте будь ласка у них , як називається цей роз’єм на кабелі живлення . Це точно не юсб і не юсб міні. І вроді не схожий на юсб type c, а що це ???
Самохвалова• 25 ноября 2022
https://urok.in/infobaza/627-typy-kabeliv-roz-yemi...

Шукайте свій...
Сестрица Алёнушка• 25 ноября 2022
Это может быть нестандартный разъем. От чего кабель?
Самохвалова• 25 ноября 2022
https://www.moyo.ua/ua/news/vidy-razemov-usb-kratk...
Умный хвост• 25 ноября 2022
мини юсб
автор Просериарила молодость • 25 ноября 2022
Ответ дляСестрица Алёнушка
Це відеореєстратор, кабель був в купленому авто. Причому у мене є свій відеореєстратор який підходить туди. Але купила новий с юсб міні (думала це він) , а не підійшов кабель (((
Ответ дляУмный хвост
мини юсб
Точно ні , пихаю і не влазить )) теж так думала
Сестрица Алёнушка• 25 ноября 2022
Ответ дляПросериарила молодость
Погуглите эту модель реестратора и в инструкции будет написано что за разъем
Ответ дляСестрица Алёнушка
Буду гуглить, але він в авто ))) назву не пам’ятаю зараз ))
МЧСница• 25 ноября 2022
Можу безкоштовно надіслати з таким роз´ємом . У мене був до відеореєстратора і ще до фотоапарата і інше . Як зветься не знаю
Разачаровусь_очень_быстро• 25 ноября 2022
Ответ дляПросериарила молодость
ви точно не мікро юсб купили? сфоткайте 2 разом
Ответ дляМЧСница
Так в мене є такі кабеля, аж 2 штуки))
Ответ дляРазачаровусь_очень_быстро
Ось перше фото мікро юсб , друге фото мій
МЧСница• 25 ноября 2022
Ось така різниця
мимАпроходила• 25 ноября 2022
Ответ дляУмный хвост
мини юсб
Так, usb mini
Ответ дляПросериарила молодость
я знаю, я к мікро юсб виглядає))
я хочу зрозуміти різницю між купленим кабелем і рідним
Ответ дляМЧСница
Ось така різниця
Ось у мене як зліва, мені потрібно назву , щоб купити з таким роз’ємом відеореєстратор, щоб не мінять весь кабель по авто
мимАпроходила• 25 ноября 2022
Ответ дляПросериарила молодость
Бо у вас miniusb та micro usb
МЧСница• 25 ноября 2022
Ответ дляПросериарила молодость
У мене був на такому як зліва,а зараз інший і там такий як справа
Ответ длямимАпроходила
Бо у вас miniusb та micro usb
О це різні назви виявляться))) у мене міні юсб ? Мікро не мій точно
Ответ дляМЧСница
Ну от я думала , що це просто знайти якісний і з таким роз’ємом , а вийшло що ні ((( мабуть легше змінити весь кабель (((
мимАпроходила• 25 ноября 2022
Ответ дляПросериарила молодость
У вас фото в старпості кабель з micro usb, папа.
Мама має бути на пристрої.
Ответ длямимАпроходила
Мама має бути на пристрої.
Ні це не мікро юсб у мене, я купила в розетці з мікро юсб (так написано в інструкції) і не підійшло, я здала назад в розетку
мимАпроходила• 25 ноября 2022
Ответ дляПросериарила молодость
А що ви купували?
МЧСница• 25 ноября 2022
Ответ дляПросериарила молодость
Так,дешевше змінити кабель .Новіших реєстраторів з тим роз´ємом не знайти
мимАпроходила• 25 ноября 2022
Ответ дляПросериарила молодость
Також важлива розпіновка виводів вcеpедині самого розєму при тaкому самому корпусі micro usb.
Ответ длямимАпроходила
А що ви купували?
Оцей купила , так довго вибірала, обзори дивилася і радилася і здала в магазин ((( тепер думаю що далі робити , скільки зусиль пішло на вибір моделі
мимАпроходила• 25 ноября 2022
Ответ дляПросериарила молодость
Ага, розєм на реєстраторі не підійшов до розєму кабеля.
Якщо по розміру/виду не підійшов то це одне.
Якщо ге підключався, не заряжавмкя, хоча сам розєм вліз то може піни не підійшли. В такому випадку до кабеля ьреюа рідний пристрій, або під пристрій міняти кабель в авто.
В принципі micro usb вже застарів, в нових приладах не застосовується
Зарядка для хачапури• 25 ноября 2022
Mini USB у вас
Нашли в капусте• 25 ноября 2022
В крайньому випадку колодка легко перепається на мікро-ЮСБ, який куди частіший.
Незламна Україна• 25 ноября 2022
Ответ дляПросериарила молодость
Точно він, це саме міні юсб, стандартний