Самая СоветЧиваЯ• 25 ноября 2022

А ви досі радієте за людей?

Я не можу, не виходить.
Навчить, хто тут пише, що треба вміти радіти за людей.
Немає світла з 10 ранку 23.11. Тобто вже майже 56 годин.
Так, у вікно дивлюсь, в багатьох будинках немає.
Але і в багатьох є. І був. І не вимикали.
А в мене не виходить за них радіти….
So_so• 25 ноября 2022
Да
Татьяна-bfd8• 25 ноября 2022
В некоторых местах почти всегда свет есть( по Украине в целом) . Мне за это их ненавидеть что ли? Да я рада, что у них есть свет
И.О. человека• 25 ноября 2022
Радію, хоть якась надія є,що не все так погано.
Сама живу 9 поверх, без ліфта тяжко, електорлита
Але вже є зв´язок по телефону,інтернет,вода.
Опалення нема.Київ
Кашпо• 25 ноября 2022
Тоже не выходит. Обиднее всего, что и в нашем доме часть подъездов не выключают. А еще бесит, что перед нами новостройка, которая еще не сдана, в ней идут внутренние работы, их еще ни разу не отключали - конечно, застройщик важнее, чем простые люди.
Котик-Пупсик• 25 ноября 2022
Мой муж говорит пол улицы есть у нас нет - вот где капец какая там радость
Утка_в_тапках• 25 ноября 2022
В мене так само, але потрібно це приймати, в деяких людей, на жаль, взагалі немає дому(
ВЫВсеВрете• 25 ноября 2022
Треба триматися,а що робити,радію.В самоі нема з 23,надіюся на вихідні що буде.В будень на роботі,там ще є світло і теплот,то легше.
Смячиком• 25 ноября 2022
Откровенно? Нет. выключать надо по справедливости, а не так что одних постоянно, а других вообще нет
автор Самая СоветЧиваЯ • 25 ноября 2022
Ответ дляТатьяна-bfd8
Я не ненавиджу. Але радіти не виходить
Зілля до весілля• 25 ноября 2022
Так люди ж не винуваті, що в них інша лінія. В мене за ці всі дні вимикали тільки двічі, боюсь уявити, як мене ненавидять ті, хто тричі на добу по 4-7 годин без світла. Бо мені пощастило жити не в їх будинку.
Джавеліна• 25 ноября 2022
Тоже не могу.. потому что очень тяжело без света, воды и тепла, тем более если с ребенком на руках. Очень обидно, что так. Хотя и понимаю, что по-другому не сделать
А_Шо_Такое• 25 ноября 2022
Якщо люди на лінії з лікарнею то так, їм повезло. Але вже як є. У тих будинках може бути працююче кафе, там, певно, і зв‘язок пробивається краще, тож можна цим скористатися. Вимикають і вмикають енкргію не «тим, кому треба», хоч цю фігню не розганяйте. Ви хоч з дахом над головою, а хлопці та дівчата під снігом в окопах взагалі.
Колдунья-вещунья• 25 ноября 2022
Мне нет дела до других, я смотрю за собой.
Джавеліна• 25 ноября 2022
Ответ дляКашпо
Аналогично. И на ночь, когда стройка окончена, все этажи в огнях, как ёлка, хотя вижу, что работы не ведутся(
автор Самая СоветЧиваЯ • 25 ноября 2022
Ответ дляЗілля до весілля
Ви прочитали? Не тричи на добу, а 56 годин вже без світла, води…
Зілля до весілля• 25 ноября 2022
А якщо і їм вимикатимуть, то Вам стане легше?
Этожзвяздаяегообожаю• 25 ноября 2022
Радоваться не обязательно, но на всякий случай запомните те дома, вдруг когда-нибудь покупать недвигу нужно будет или съем, а так знаете, что линия электричества там с критической инфраструктурой.
ПешитеБесАшипок• 25 ноября 2022
Радуюсь! Например у меня нет ничего,а подружилась с людьми из соседних домов,и теперь у меня всегда есть вода,заряжены паверы и меня ждут на горячий кофе
Жертва интернета• 25 ноября 2022
Ответ дляА_Шо_Такое
В лікарні вчора вже також світла не було весь день. Лише реанімація. Добре хоч так
Зілля до весілля• 25 ноября 2022
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Я читаю. І пишу про те, що у нас. В нас на такий довгий час не вимикають, а тричі і деколи по пів дня. То, мабуть, для Вас це теж може стати приводом не радіти? Бо у них лиш пів дня,а у Вас третю добу.
Єдина Країна• 25 ноября 2022
Я не то что бы рада, но не расстраиваюсь
как тебе такое илон маск• 25 ноября 2022
А я от задумалася - це ж як треба визначати, що в сусідів ніколи не виключають. Якщо в них нема вночі, вранці, вдень - як ви це ідентифікуєте?
В мене виключають так, що в більшості сусідніх будинків одна група відключення, в моєму і ще одному сусідньому - інша. От зараз виглянути в вікно - світло тільки в 2ох будинках щасливчиках. Чи помічають ці інші будинки, що вони світяться як ялинки, в той час як в 2ох будинка світла нема? Думаю навіть не звертають увагу.
автор Самая СоветЧиваЯ • 25 ноября 2022
Ответ дляА_Шо_Такое
Про окопи мені не треба. В мене чоловік і син там. Я не ставлю це на одну паралель навіть.
Не може бути пів району підключено до лікарні, правда?
Так чому у пів району немає вже 56 годин, а в другій половині району є і не вимикали?
uul• 25 ноября 2022
Меня интересует,чтобы свет был у меня,а есть он или нет у других мне без разницы.
БезПаспортаНеПродаю• 25 ноября 2022
Ми перестали ходити в гостi до землякiв. Допомагати одне одному.
Знайомтесь з тими, в кого свiтло, кооперуйтеся.
Все буде 🇺🇦🕊
Вишнёвая Леди• 25 ноября 2022
Ответ дляЗілля до весілля
Естественно
Если по очереди
Почему не легче ?
По темі - так, я радію, що є люди, в яких продовжується життя. І що воно не призупинилося через ...ну русню.
Зілля до весілля• 25 ноября 2022
Ответ дляВишнёвая Леди
Естественно
Если по очереди
Почему не легче ?
Бо якщо немає перевантаження, то нема сенсу вимикати. В енергетиків же немає можливості перекидати клеми на ті лінії, де не вистачає напруги.
Ukraine my home• 25 ноября 2022
Так радію,сьогодні у мене нема,мені допоможуть,а завтра я.В мене вже люди сушили голову та заряджали павери,прала груднічку речі.Це добре,коли хоть у когось є.
Кашпо• 25 ноября 2022
Ответ дляА_Шо_Такое
Извините, но про больницы нестыковочка выходит. Даже в Институте сердца отключали электричество во время операции, так что говорить о других больницах. Т.е. нам врут про критическую инфраструктуру?