Телефон Рубика• 25 ноября 2022
Помогите с укр.мовой
Девочки,кто хорошо знает грамматику укр.языка.Проверьте,правильно ли все сделано.Берут сомнения в слове листочок.Спасибо.
Зефирная попка• 25 ноября 2022
Ответ дляMs. Сама прямота
Судячи по підкресленням мають бути члени речення а не частини мови якраз
Нет, подчеркиваем члены предложения, а сверху указываем какими частями речи они выражены.
Телефон Рубика
• 25 ноября 2022
Ответ дляЗефирная попка
Яким чином? Це обставина.
У меня проблема только как подчеркнуть правильно слова на крилах і листочок
Зефирная попка• 25 ноября 2022
Ответ дляТелефон Рубика
Я ж написала, что это обстоятельство (на крилах), подчеркиваете пунктиром с точками.
Листочок - у вас правильно подчеркнуто, это тоже обстоятельство.
Росою (як? яким способом?) - обставина, а все інше підкреслено правильно, але підписано не всюди правильно - ви плутаєте поняття ’частини мови’ та ’члени речення’. Присудок та означення, а не прикметник та дієслово. Або ж частини мови скрізь укажіть (залежно від того, яке було завдання).
Телефон Рубика
• 25 ноября 2022
Ответ дляЗефирная попка
Спасибо
Ms. Сама прямота• 26 ноября 2022
Ответ дляЗефирная попка
Росою - це іменник, а не прислівник.
И ще це додаток.
Росою це не додаток, а обставина способу дії
Зефирная попка• 26 ноября 2022
Ответ дляMs. Сама прямота
Да, чуть ниже в своем п. 30 я написала, что это обстоятельство.