Ясамаякрасивая)• 25 ноября 2022
Надоело жить
У меня микропенис, живу с родителями, работаю продавцом-консультантом, нету своего жилья, нету девушки и половой жизни, мне 29. Вчера хотел выпрыгнуть с окна, но не решился. Что делать??? Из-за маленького члена нету сил жить, комплексы раздирают, меня все за#бало, просто в усмерть... Выпиваю после работы чтобы хоть минимально сбросить камень с души... Меня всю жизнь травили, и это дало свои последствия.
Щедрик• 25 ноября 2022
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Не тролль я, така моя конченая про#банная жизнь
Идите на фронт. Там и смысл жизни появится и девушек не надо и если не хотите жить, есть шанс решить вопрос кардинально. Так хоть пользу какую то принесёте.
ФруктЕщеТот• 25 ноября 2022
Ответ дляпобольшомусекретику
Іди воюй, щоб дурні думки в голову не лізли
Йому через пеніс походу і на фронт іти соромно)
Таке шось
Ясамаякрасивая)
• 25 ноября 2022
Ответ дляtata-29ef
Ой, в мене колись дійшло до діла з одним. В нього реально в стані ерекції 3 см. От як з ним? Куди його? І образити ж людину не хочеш і що робити 😭.
Але блін, він був одружений, має доньку, добре заробляє. Думаю дружина була з принципом до весілля ні-ні. Але я тепер перевіряю чуть не відразу!)
А тут 11см! Автор, ви просто замість того щоб відповідати за своє життя, вчитись, шукати хорошу роботу, будувати відносини ховаєтесь за тими 11 см. І робите вигляд ніби це не Ваша вина, що Ви лузер а 11-ти см.
Ви просто не уявляєте які це моральні муки жити з таким членом як в мене...
Точный сантиметр• 25 ноября 2022
Ви собі накрутили,і самі в цьому погрязли. Займіться собою,достойна робота змінить ситуацію. Подумайте над тим,аби стати вище у розвитку,тоді і забудете про свої домисли- безглузді! Наприклад: підіть на курси якісь,відкрийте свою кав´ярню,не пийте алкоголь,почитайте книги по психології,займіться продажами через інтернет. Піднімайтесь ,змінюйтесь і полюбіть себе!
Соседушка• 25 ноября 2022
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Я би так не сказав. У всіх в оточенні більші, принаймні з їхніх слів
Зі слів порадниць, тут кожна мільонерша з купою бізнесів, або жінка якогось айтішніка. І чому ви в своєму оточенні довжину членів обговорюєте? Ще не чула щоб хлопці про таке говорили
Ясамаякрасивая)
• 25 ноября 2022
Ответ дляТочный сантиметр
Робота в мене не дуже крута, але тисяч 20-25 маю в місяць
Щедрик• 25 ноября 2022
Ответ дляВ каждой бочке...
О Боги!Та тут більшості пораднивь за щастя хоч якийсь!
Вы можете только за себя расписываться. За всех форумчанок отвечать не надо. Если вам 11,5 за счастье, то не все же такие голодные и согласные на что угодно.
Зілля до весілля• 25 ноября 2022
Ответ дляпобольшомусекретику
Ну добре. То хоча б героєм будеш. А не самодуром
Ага на бабском форуме
Соседушка• 25 ноября 2022
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Ой, у мене доволі великі статеві губи,ті що мають бути малі, теж комплексів ого-го було, але я заміжня, і все ок, вже не комплексую
Беззубовна• 25 ноября 2022
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Вы на него все сваливаете
Вот не хотите принять, то что проблема в другом, проще прицепится к писюну
Щедрик• 25 ноября 2022
Ответ дляtata-29ef
Да просто жена живёт с мужчиной, ради денег. Может тот секс ей и не нужен, а может есть любовник с нормальным размером.
Бриджит_Фрикандо• 25 ноября 2022
Ответ дляЯсамаякрасивая)
На войну почему не поехали?
Ясамаякрасивая)
• 25 ноября 2022
Ответ дляБриджит_Фрикандо
На войну почему не поехали?
Ви також з окопу пишете, чи в теробороні Монако?
Щедрик• 25 ноября 2022
Ответ дляЯсамаякрасивая)
К члену 11, 5 это слишком мало. Если не хотите идти на фронт, начните хорошо зарабатывать и девушки закроют глаза на ваш маленький член, ради ваших хороших доходов. Если они у вас будут. А там и личная жизнь наладится.
Ясамаякрасивая)
• 25 ноября 2022
Ответ дляУкр_жіночка
Автор, а у Вас вже того, секс був хоч раз?
Був, навіть дівчину мав, але позустрічались рік та й розійшлися. Я її не задовольняв, лише куні її доводило до оргазму. Це було 7 років тому. Останні 7 років мастурбую.
побольшомусекретику• 25 ноября 2022
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Я тебе не розумію. Чому тебе цікавить звідки тобі поради дають? Може ти й сам не дуже з вікна стрибати хочеш? А хочеш , щоб тебе всі форумом умовляли , увагу тобі приділили.
Мороженная курица• 25 ноября 2022
Ответ дляЯсамаякрасивая)
11.5
Да не все так плохо.
Главное уметь им работать.
И языком, и руками.
Дело в уме и в вере в себя, а не в размере.
Ищите выход. Нет, не в окно
Главное уметь им работать.
И языком, и руками.
Ищите выход. Нет, не в окно
Ясамаякрасивая)
• 25 ноября 2022
Ответ дляЩедрик
А розмір члену компенсується грошима? От і вся правда про меркантильність жінок)))
Татьяна-bfd8• 25 ноября 2022
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Дело не в писюне, а в том что ты по жизни г…
Щедрик• 25 ноября 2022
Ответ дляЯсамаякрасивая)
А нам зачем в окопы ? Это же вы жалуетесь на жизнь и жить не хотите. Значить вам прямая дорога на фронт. У советчиц в основном всё хорошо с интимной жизнью и жить они хотят.
Ясамаякрасивая)
• 25 ноября 2022
Ответ дляТатьяна-bfd8
Удалено администрацией...
Пушап Ми• 25 ноября 2022
Ответ дляЯсамаякрасивая)
11.5
Нормальный у вас, это же не 5 см)
Хуже когда большой, поверьте
Мама Карло• 25 ноября 2022
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Тобто, ви не можете знайти кращу роботу через розмір члена? Ще такого не чула. Ідіть до тренажерного залу, виб´єте дурощі з голови ще й фігуру підправите.
Ясамаякрасивая)
• 25 ноября 2022
Ответ дляМама Карло
Радий, що ви заробляєте мільйони
Укр_жіночка• 25 ноября 2022
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Не падайте в прірву, шукайте собі дівчину, покінчити з собою завжди встигнете, не таке воно життя щоб здаватися просто так, повірте, знайдете свою долю та будете дуже щаслива людина 🙏
Щедрик• 25 ноября 2022
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Да . Хорошими деньгами компенсируется много чего, в том числе и маленький член. Некоторые девушки не особо тот секс и любят и его им немного надо. Так мужчины не менее меркантильны. Если дама богата, то будут с ней жить и со старой и со страшной и с жутким характером и ещё конкурировать за такую даму будут.