cherkashka@i.ua• 25 ноября 2022

Зима скоро начнется... какие мысли?

Будем всю зиму отбиваться от ракет... чиниться, восстанавливаться и так дотянем до весны, или будет блэк аут? Какие мысли?
Результат:
вже голосів: 476
306 (64.29%) Отбиваться и чинить всю зиму
170 (35.71%) Блэк аут
Remensa• 25 ноября 2022
Ответ дляAnastasiya-f052
Я украинка в Киеве.
Как там метро на Трое? Запустили?

Alika_1• 25 ноября 2022
Ответ дляКолючая Роза
Будет весело зимой, но мы готовы
Вот точно моё настроение после этого блэкаута!
суфле• 25 ноября 2022
Ответ дляAnastasiya-f052
Удалено администрацией...
Навіть не мрійте про таке. Рашці не вдасться нас зруйнувати повністю.
Anastasiya-f052• 25 ноября 2022
Ответ дляFinetouch
На днях был список, сколько ракет у них осталось, там ещё на пару раз массированного удара хватит. Совсем в блэкаут я не верю
Угу с февраля марта нам говорят как заканчиваются ракеты у них
суфле• 25 ноября 2022
Ответ дляAnastasiya-f052
Тільки не я. В мене вчора такий нервовий зрив був, згадати страшно.
Сходіть до психолога.
Anastasiya-f052• 25 ноября 2022
Ответ дляMiss-Miss
Ха-ха. Ні один українець так не думає
Мінімум одна я думаю
Gupa• 25 ноября 2022
Ответ дляAnastasiya-f052
Ну не тільки вам одній важко, більшість в аналогічній ж...пі.Все буде добре!!!переживемо!!!

Alika_1• 25 ноября 2022
Ответ дляAnastasiya-f052
Вообще не верю. Який зрив? Спать легла пораньше, встала попозже, интернета нет, новостей нет. Читаем книги, пьем вино
суфле• 25 ноября 2022
Ответ дляAlika_1
+1. В спальнику, бо ж дубак.)
Massaraksh• 25 ноября 2022
Ответ дляКолючая Роза
Будет весело зимой, но мы готовы
Насправді ’ми’ - не готові. Я третю добу під враженням від тієї паніки, яка царює навколо. Люди як припарені бігають по непрацюючих банкоматах, бо РАПТОВО не працюють розрахунки картками. Люди по півдоби стоять в чергах до АЗС за бензином для генераторів, які вони заздалегідь вже купили. Люди всерйоз питаються, як помити голову без гарячої води в крані та як зберегти продукти без холодильника в нульову температуру за вікном...
Gupa• 25 ноября 2022
Ответ дляAnastasiya-f052
Мінімум одна я думаю
Залишайтесь однією і неповторною!!!
Хоча Т2 пропонував непотворною
Anastasiya-f052• 25 ноября 2022
Ответ длясуфле
Сходіть до психолога.
Удалено администрацией...
Alika_1• 25 ноября 2022
Ответ длясуфле
+1. В спальнику, бо ж дубак.)
У меня пуховое одеяло, под ним жарко даже без отопления
Anastasiya-f052• 25 ноября 2022
Ответ дляAlika_1
А вот такой сидела ревела, плакала, орала попеременно
krohahomyak• 25 ноября 2022
Ответ дляAnastasiya-f052
Удалено администрацией...
А що, кордони вже закрили? Виїзжайте, якщо така істеричка. В чому проблема?
Муркамурковна• 25 ноября 2022
Ответ дляAnastasiya-f052
Чого ви сидите, реально? Нашо? Збираєтесь і їдете.. Якась двіжуха вам забезпечена.. Поки тулт поки там поки то сьо . Там вже весна .. Реально
mkuliza• 25 ноября 2022
Где-то есть грань и может наступить момент когда нечем будет ремонтировать. Все возможно
суфле• 25 ноября 2022
Ответ дляAnastasiya-f052
Удалено администрацией...
Ті що закінчують життя самогубством - психічно не здорові люди. Їх навіть не поминають на гробки. Тому краще піти до психолога чи психіатра поки не пізно.
Anastasiya-f052• 25 ноября 2022
Ответ дляkrohahomyak
Удалено администрацией...

Alika_1• 25 ноября 2022
Ответ дляMassaraksh
Вы как из параллельной реальности. Ничего такого жуткого и панического я не наблюдала в эти несколько дней
MurlishkaI• 25 ноября 2022
Чернігів був мусяць без світла,води,тепла,і деякі райони навіть без газу.Було в квартирі 6 градусів.Вистояли,вижили.
Alika_1• 25 ноября 2022
Ответ дляAnastasiya-f052
Зачем?
Gupa• 25 ноября 2022
Ответ дляMassaraksh
Такі люди будуть завжди, я також дивуюсь.Ну нехай черги на заправках, бо паливо зберігати ніде в звичному побуті, нехай до банкоматів, бо зврплата...
Але про воду, наприклад, попереджали, про сухе паливо, свічки, акумуляторні лампи.зробить запас, печиво, консерви тощо...нехай грошей не було, але ж не в такій кількості.
Rukkol@• 25 ноября 2022
Як не дивно, я абсолютно спокійна. Дві доби пробули без світла і опалення. Але за ці дві доби, я жодного разу не стресувала. Згадую себе 24 лютого і зараз дві різні людини. Мабуть моя нервова система адаптувалась.
krohahomyak• 25 ноября 2022
Ответ дляAnastasiya-f052
Удалено администрацией...
Вибачте, яку візу? Ви точно українка? чи у рашці позабули, що у нас безвіз?
Лиса Порш• 25 ноября 2022
Ответ дляAnastasiya-f052
Вам правильно советуют психолога, у многих света нет и поверьте никого это не радует и всем тяжело, но что бы такую истерику устраивать... ну или за границу поедьте, пересидеть зиму.
Anastasiya-f052• 25 ноября 2022
Ответ длясуфле
То сміливці яким я заздрю
Колючая Роза• 25 ноября 2022
Ответ дляMassaraksh
Щоб не бігати припареними, треба думати наперед, 9й міс війни йде. Дивують люди, які стоять в черзі до бюветів і пару каністр с бензином можно приготувати заздалегідь
Anastasiya-f052• 25 ноября 2022
Ответ дляRemensa
Как там метро на Трое? Запустили?
Не знаю. Я на Позняках. Здесь работает. На Троещину не ездила, не надо было.
НамСвоюРобити• 25 ноября 2022
Ответ дляAnastasiya-f052
Удалено администрацией...
То вам так здається. Перший стрес.
У Маріуполі люди вижили при повній дупі.
Людина пристосовується і фізично, і морально до найскладніших умов.
А якщо ви себе ідентифікуєте як українку, то й поготів.)