cherkashka@i.ua• 25 ноября 2022

Зима скоро начнется... какие мысли?

Будем всю зиму отбиваться от ракет... чиниться, восстанавливаться и так дотянем до весны, или будет блэк аут? Какие мысли?
Результат:
вже голосів: 476
306 (64.29%) Отбиваться и чинить всю зиму
170 (35.71%) Блэк аут
mmi583@mail.ru• 25 ноября 2022
Ответ длясуфле
Блекауту в тиждень не буде. Кацапи будуть обстрілювати, але ми будем ремонтувати декілька днів максимум (прифронтові населені пункти - там інша ситуація). І так до кінця весни. А там і перемога.
Ну в мене світла в Києві немає від 23.11 з 14.00 і до цих пір. Холодильник згорів. Всі морожені продукти пропали.Вже не вірю що тижнями не буде.

Piracanta• 25 ноября 2022
Ответ дляAnastasiya-f052
Самі ви рашкоботи.
Хто не так як ви каже, то все, россия?
Не знаю як довести, що в Києві. Паспорт вибачте фото не відправлю. Верещатимете що не мій.
Наберите в гугле’Моё местоположение’ и пришлите скрин)
Anastasiya-f052• 25 ноября 2022
Ответ дляkrohahomyak
да)) бедные тупые расеянцы
Тупые не значить расеянцы. Ну не повезло мне, не дано ума, это представьте с любой национальность бывает. И что не так с тем ответом?
Anastasiya-f052• 25 ноября 2022
Ответ для0208mariia
Ггг))

Геть з України, москаль некрасівий!
Логика какая в ваших оскорбления?
vok12• 25 ноября 2022
Ответ дляFinetouch
На днях был список, сколько ракет у них осталось, там ещё на пару раз массированного удара хватит. Совсем в блэкаут я не верю
Точно ? А если и весной не дадут спокойствия ? Вдруг будут бить также по тем, как и сейчас
KateSavch• 25 ноября 2022
Ответ дляMassaraksh
Насправді ’ми’ - не готові. Я третю добу під враженням від тієї паніки, яка царює навколо. Люди як припарені бігають по непрацюючих банкоматах, бо РАПТОВО не працюють розрахунки картками. Люди по півдоби стоять в чергах до АЗС за бензином для генераторів, які вони заздалегідь вже купили. Люди всерйоз питаються, як помити голову без гарячої води в крані та як зберегти продукти без холодильника в нульову температуру за вікном...
Розкажіть як помити голову? Газова плита не в усіх є, щоб нагоіти води для тазіків. А на маленькій туристичній плитці не сильно багато нагрієш щоб всій родині помити голови.
mmi583@mail.ru• 25 ноября 2022
Ответ дляRukkol@
Ми раніше спати лягали. Я заздалегідь запаслась водою і технічною, і питною. В квартирі є запаси їжі. В гаражі мангал, через 500 м від мого будинку затока Дніпра(якщо було б дуже складно, ходили б по воду туди).
В нас з чоловіком на роботі є генератори, ліхтарики і телефони там заряджали. Єдине, що мене турбувало, морозильна камера, там є запаси ягід і овочів. Довелось би варити варення, але морозилка витримала.
В мене не витримала. Згорів Все мясо, оаочі, ягоди сьогодні дістала розморожені

суфле• 25 ноября 2022
Ответ дляmmi583@mail.ru
Ви письмову заявку в ДТЕК залишали? Скоріше за все це проблема якась на вашій вулиці. Бо я сьогодні каталась по Києву, то світло було. І говорила я вцілому по містам. Виключення з правил завжди були і будуть.
owl62• 25 ноября 2022
Ответ дляAnastasiya-f052
Удалено администрацией...
Вы о себе? Едьте за границу
Rukkol@• 25 ноября 2022
Ответ дляElya123
розкажіть про запаси їжі, будь ласка, бо мені крім галетного печива та хлібців нічого в голову не приходить
Мівіна, тушонка купована, кукурудза/горошок консервовані, консерви рибні, сухі сніданки, каші швидкого приготування, супи в пакетиках, оливки/маслини, домашні закрутки овочеві, варення, крупи, макарони, борошно та олія, печиво довготривалого зберігання, шоколад, арахіс та грецькі горіхи. Є морква, цибуля, буряк. Чай та кава теж з запасом. Бідони з питною водою: 4 по 6 літрів покупні та 4 бідони були з бювету.
В квартирі склад, бо ще вода технічна в різних ємностях.
Лиса Порш• 25 ноября 2022
Ответ дляAnastasiya-f052
Логика какая в ваших оскорбления?
Логика как раз есть)

Девочки не объясняйте пожалуйста!!!
mmi583@mail.ru• 25 ноября 2022
Ответ длясуфле
Дзвонили, 50 в черзі. Не додзвонилась
Piracanta• 25 ноября 2022
Ответ дляmmi583@mail.ru
Чому ви вирішили, що згорів?
Лиса Порш• 25 ноября 2022
Ответ дляmmi583@mail.ru
А как он сгорел без света, скачка напряжения вроде не было и свет не включали?
krohahomyak• 25 ноября 2022
Ответ дляЛиса Порш
Логика как раз есть)

Девочки не объясняйте пожалуйста!!!
У меня руки чесались, но нет, пусть думает скрипя мозгом где ж так прокололась) про 2017 тоже смешно
Вертолётик• 25 ноября 2022
Ответ дляAnastasiya-f052
А что ещё делать то
Визу
Feel good• 25 ноября 2022
Ответ дляMiss-Miss
та це москаль пише з новою реєстрацією.
100%%%
Не обратила внимание на регистрацию
суфле• 25 ноября 2022
Ответ дляKateSavch
У фітнес-центр сходіть, там і помитись можна.) Як варіант баня, басейн. На крайняк отель на пару годин. Головне перед тим спитати чи є в них генератор. В багатьох є.
Anastasiya-f052• 25 ноября 2022
Ответ дляPiracanta
Пожалуйста

mmi583@mail.ru• 25 ноября 2022
Ответ дляPiracanta
Чому ви вирішили, що згорів?
Чоловік приніс генератора підключили а він не запустився. Подивився і каже так, згорів захист від перенапруги і коли 23 був приліт унас була ціла світломузика от він і не витримав
Rukkol@• 25 ноября 2022
Ответ дляmmi583@mail.ru
Співчуваю. В мене була сильно забита морозилка, думаю через це зберігався холод довше. Але й в квартирі було +15.
Piracanta• 25 ноября 2022
Ответ дляЛиса Порш
Логика как раз есть)

Девочки не объясняйте пожалуйста!!!
Хорошо, не будем объяснять. Хоть я и не киевлянка))
owl62• 25 ноября 2022
Ответ дляAnastasiya-f052
Удалено администрацией...
Как жаль, что нельзя меняться жизнями, чтобы самоубийцы, которым не нужна жизнь, могли поменяться, например, с женщиной у которой маленькие дети, а она умирает от рака
суфле• 25 ноября 2022
Ответ дляЛиса Порш
Логика как раз есть)

Девочки не объясняйте пожалуйста!!!
+1.
НамСвоюРобити• 25 ноября 2022
Ответ дляElya123
Консерви (тушонка, рибні)
Гречка і ’мівіна’, щоб у мінімумі кип´ятку запарювати.
Купили туристичну газову плитку і балончики до неї.
А, ще взяла вологий туалетний папір. Щоб не такий їдкий, як вологі серветки. Це вже на крайній випадок)
Teonaa• 25 ноября 2022
Ответ дляFinetouch
Так а не так, що вони спершу весь тиждень клєпають/підвлзять звідкісь, і потім скільки є, кидають?
Anastasiya-f052• 25 ноября 2022
Ответ дляЛиса Порш
Логика как раз есть)

Девочки не объясняйте пожалуйста!!!
Удалено администрацией...
mmi583@mail.ru• 25 ноября 2022
Ответ дляЛиса Порш
Коли був 23 приліт, у нас електрика блимала разів 4. Тобто швидко вимикалось і вмикалось світло. Певно не витримав.
суфле• 25 ноября 2022
Ответ дляmmi583@mail.ru
Дзвонили, 50 в черзі. Не додзвонилась
Пишіть їм в месенджер на фб, там відповідають.
owl62• 25 ноября 2022
Ответ дляAnastasiya-f052
Я украинка в Киеве.
ВПН делает чудеса, чтобы Вам верили, пишите на украинском