cherkashka@i.ua• 25 ноября 2022

Зима скоро начнется... какие мысли?

Будем всю зиму отбиваться от ракет... чиниться, восстанавливаться и так дотянем до весны, или будет блэк аут? Какие мысли?
Результат:
вже голосів: 476
306 (64.29%) Отбиваться и чинить всю зиму
170 (35.71%) Блэк аут
суфле• 25 ноября 2022
Ответ дляAnastasiya-f052
Удалено администрацией...
Візу? Сидіть на своїй Колимє. Спалились.)

Alika_1• 25 ноября 2022
Ответ дляRukkol@
Як не дивно, я абсолютно спокійна. Дві доби пробули без світла і опалення. Але за ці дві доби, я жодного разу не стресувала. Згадую себе 24 лютого і зараз дві різні людини. Мабуть моя нервова система адаптувалась.
Я взагалі в цей блекаут відпочила, виспалася, заспокоїлась без новин з телеги. Чого тут люди кипішують?
Gupa• 25 ноября 2022
Ответ дляAnastasiya-f052
То сміливці яким я заздрю
В мене невістка психолог, консультує онлайн.Напишіть в особисті, безкоштовно проконсультую, спробую вмовити за + від вас в карму!!!
Anastasiya-f052• 25 ноября 2022
Ответ дляAlika_1
Зачем?
А что ещё делать то
Teonaa• 25 ноября 2022
Ответ для_Lary_
Допомагати по максимуму ЗСУ
Аби швидше знищити рашиську гидоту
У нас не на фронті проблема
Яким чином донатити на ЗСУ щоб припинити обстріли або залучити більше ппо?
krohahomyak• 25 ноября 2022
Ответ дляGupa
не корміть троля) людина там щось про візи пише, які потрібні для виїзду з України, ага
Alika_1• 25 ноября 2022
Ответ дляAnastasiya-f052
А что ещё делать то
Спать, читать книги, гулять. Какую визу вы собирались делать? Росиян сейчас всё равно никуда не пускают

Piracanta• 25 ноября 2022
Ответ дляAnastasiya-f052
Удалено администрацией...
Не треба. От просто не треба і все.
Anastasiya-f052• 25 ноября 2022
Ответ дляkrohahomyak
Вибачте, яку візу? Ви точно українка? чи у рашці позабули, що у нас безвіз?
Візу чи які там документи треба на кордоні. Коли я в останннє їздила їх вимагали. Пам´ятаю як робила в посольстві.
НамСвоюРобити• 25 ноября 2022
Ответ длякатерина12009
Я не люблю лозунгів - вистоїмо, вперед на амбразури, але ж треба щоб все що було, вся мужність наших хлопців недарма.. то мусимо справитися. Хто як може. Але буде дуже важко.
Не важче, ніж на нулі.
Як з´являються лише обриси думку, що ж за дупа ааааа, думаю за всіх рідних і знайомих, що в окопах, і попускає в мить.
Маємо вистояти.
Alika_1• 25 ноября 2022
Ответ дляPiracanta
Не треба. От просто не треба і все.
Вона триль расецский. Без визы причем
Лиса Порш• 25 ноября 2022
Ответ дляkrohahomyak
А ответ 59 этого автора про метро как вам)))
Alika_1• 25 ноября 2022
Ответ дляAnastasiya-f052
krohahomyak• 25 ноября 2022
Ответ дляAnastasiya-f052
Ахах, ну все зрозуміло з тобою, рашкоботом зрозуміло) скаргу відправлено.
Айфон13• 25 ноября 2022
не боюсь блекаутів. Боюсь без світла піти спати вдень, вчора так поспала 2 годинки, потім до 6 ранку заснути не змогла, благо ьуло світло
А уявіть не могти заснути і ше й без світла всю ніч хаха
Gupa• 25 ноября 2022
А тема набирає обертів...краще б вже якийсь зі збоченців щось наваяв, всі б туди переметнулись
НамСвоюРобити• 25 ноября 2022
Ответ дляMassaraksh
Насправді ’ми’ - не готові. Я третю добу під враженням від тієї паніки, яка царює навколо. Люди як припарені бігають по непрацюючих банкоматах, бо РАПТОВО не працюють розрахунки картками. Люди по півдоби стоять в чергах до АЗС за бензином для генераторів, які вони заздалегідь вже купили. Люди всерйоз питаються, як помити голову без гарячої води в крані та як зберегти продукти без холодильника в нульову температуру за вікном...
Пф, у багатьох знайомих не було мінімального запасу води і пауербанків, бо на розслабоні.
Але цей блек аут таки трішки вправив мізки...
krohahomyak• 25 ноября 2022
Ответ дляЛиса Порш
да)) бедные тупые расеянцы
Rukkol@• 25 ноября 2022
Ответ дляAlika_1
Ми раніше спати лягали. Я заздалегідь запаслась водою і технічною, і питною. В квартирі є запаси їжі. В гаражі мангал, через 500 м від мого будинку затока Дніпра(якщо було б дуже складно, ходили б по воду туди).
В нас з чоловіком на роботі є генератори, ліхтарики і телефони там заряджали. Єдине, що мене турбувало, морозильна камера, там є запаси ягід і овочів. Довелось би варити варення, але морозилка витримала.

Finetouch• 25 ноября 2022
Ответ дляolechka_uli
Зима близко….. все кто может покупайте генераторы
Мне кажется, их сейчас нереально купить. Ещё до первого обстрела, 10 октября, с покупкой генератора проблемы были, сейчас тем более
Piracanta• 25 ноября 2022
Ответ дляAnastasiya-f052
А коли ви їздили востаннє?
Anastasiya-f052• 25 ноября 2022
Ответ дляkrohahomyak
Самі ви рашкоботи.
Хто не так як ви каже, то все, россия?
Не знаю як довести, що в Києві. Паспорт вибачте фото не відправлю. Верещатимете що не мій.
Elya123• 25 ноября 2022
Ответ дляRukkol@
розкажіть про запаси їжі, будь ласка, бо мені крім галетного печива та хлібців нічого в голову не приходить
Пиріжечок• 25 ноября 2022
Ответ дляAlika_1
Мабуть тому шо багато працює віддалено. Робота залежить від світла і інета.
Anastasiya-f052• 25 ноября 2022
Ответ дляPiracanta
А коли ви їздили востаннє?
Дуже давно, рік 2017
Elya123• 25 ноября 2022
Ответ дляFinetouch
знаю, де в Дніпрі можна купити
Anastasiya-f052• 25 ноября 2022
Ответ дляElya123
Сухофрукты, горіхи, шоколадки, печиво?
НамСвоюРобити• 25 ноября 2022
Ответ дляmkuliza
Где-то есть грань и может наступить момент когда нечем будет ремонтировать. Все возможно
Все можливо. І це потрібно усвідомлювати, щоб бути готовим.
Але менше з тим.
Скільки місяців маріупольці жили без нічого?
Херсонці зараз у такій же ситуації.
Вижили? Живі?
Хто панікує, є можливість виїхати.
0208mariia• 25 ноября 2022
Ответ дляAnastasiya-f052
Не знаю. Я на Позняках. Здесь работает. На Троещину не ездила, не надо было.
Ггг))

Геть з України, москаль некрасівий!
Finetouch• 25 ноября 2022
Ответ дляElya123
знаю, де в Дніпрі можна купити
Нам уже не надо, более менее хороший генератор нашли. Покупали в конце сентября, и это было проблематично, найти что-то достойное