cherkashka@i.ua• 25 ноября 2022

Зима скоро начнется... какие мысли?

Будем всю зиму отбиваться от ракет... чиниться, восстанавливаться и так дотянем до весны, или будет блэк аут? Какие мысли?
Результат:
вже голосів: 476
306 (64.29%) Отбиваться и чинить всю зиму
170 (35.71%) Блэк аут
ghanioti46• 25 ноября 2022
Ответ дляAnastasiya-f052
Я украинка в Киеве.
Это вряд ли

mmi583@mail.ru• 25 ноября 2022
Ответ дляRukkol@
В мене, як світло з´явилось, зайшла в Тік ток, там відео після ракетних ударів, радісні коментарі росіян рознервували, написала гнівні коментарі у відповідь і вийшла. Ну його, витрачати на непотріб свої нерви. Сестра сьогодні прислала.
Ну хай радіють, і на їхній вулиці колись настане таке «свято»
owl62• 25 ноября 2022
Ответ дляRukkol@
Сьогодні зранку перевіряла морозилку, м´ясо було заморожене. З холодильника всі продукти перенесли на балкон. Там відкрили вікна, продукти не зіпсувались. Масло було тверде.
Рекомедують до морозилки класти пляшки з водою, вода замерзне і холод буде триматися довше
bolidd• 25 ноября 2022
Ответ дляAnastasiya-f052
Не знаю. Я на Позняках. Здесь работает. На Троещину не ездила, не надо было.
Ой дурне )
Anastasiya-f052• 25 ноября 2022
Ответ дляPiracanta
Вам лечиться надо от депрессии. Вы это понимаете?
Мне нужен свет, понимаете? Работа у меня где он надо. Сейчас и телефон разрядиться. Всё повербанки уже использованы.
ghanioti46• 25 ноября 2022
Ответ дляAnastasiya-f052
Удалено администрацией...
Вперед
Anastasiya-f052• 25 ноября 2022
Ответ дляghanioti46
Это вряд ли
Фото есть выше

bolidd• 25 ноября 2022
Ответ дляAnastasiya-f052
Значит вас вычеркиваем )па па
krohahomyak• 25 ноября 2022
Ответ дляAnastasiya-f052
Фото есть выше
Ну значит у вас там на Позняках эт самое, временные аномалии и 5 лет без новостей и интернета. Надо ж такое
viika65• 25 ноября 2022
Ответ дляmmi583@mail.ru
Дзвонили, 50 в черзі. Не додзвонилась
звоните в аварийную службу. мне там ответы дали.
owl62• 25 ноября 2022
Ответ дляAnastasiya-f052
Удалено администрацией...
Тьікать будешь своему парню
mmi583@mail.ru• 25 ноября 2022
Ответ дляviika65
Дзвонили, вони вмикають музикуі все. Вже всі з будинку туди дзвонять вони певно не витримують і кидають трубку
Piracanta• 25 ноября 2022
Ответ дляAnastasiya-f052
Понимаю. Уезжайте заграницу в качестве беженки. Там сможете работать.
Светлана 13• 25 ноября 2022
Ответ дляАнастасія 1011
Вистоїмо, все буде добре
Ми були 48 годин без світла, а у нас все на електриці вдома, навіть їсть не приготуєш, нічого. А надовго без світла не залишимось, наші швидко ремонтують, молодці
ми ще без світла, більше 56 год. Київ, Оболонь
Massaraksh• 25 ноября 2022
Ответ дляAlika_1
Вы как из параллельной реальности. Ничего такого жуткого и панического я не наблюдала в эти несколько дней
А я виїхала з передмістя до Києва вчора та сьогодні та дуже здивувалася. Ну і в групах свого київського району читаю питання від мешканців один одного дивніше
Massaraksh• 25 ноября 2022
Ответ дляКолючая Роза
Щоб не бігати припареними, треба думати наперед, 9й міс війни йде. Дивують люди, які стоять в черзі до бюветів і пару каністр с бензином можно приготувати заздалегідь
Я про то і кажу. Якщо 24 лютого всіх по голові трахнуло, то зараз вже зовсім інша реальність. Нажаль, всі сьогоденні проблеми були очікувані. І дивують люди, які геть неспроможні дати раду собі та своєму життю на 9й місяць війни.
vok12• 25 ноября 2022
Ответ дляЛиса Порш
А ответ 59 этого автора про метро как вам)))
Да, метро на Троещина и мы все поняли сразу )))
Жули-ули• 25 ноября 2022
К сожалению, будет круг - блекаут, чинят, и по новой, то без воды, то без света…
Ты либо смирился, либо нет.
И ждём весну
vok12• 25 ноября 2022
Ответ дляAnastasiya-f052
Самі ви рашкоботи.
Хто не так як ви каже, то все, россия?
Не знаю як довести, що в Києві. Паспорт вибачте фото не відправлю. Верещатимете що не мій.
Да нету и не было никогда метро на Троещину. Мы сразу все поняли , что ты не с Киева , ты россиянка , или убежала от туда. Просто не нужно нам всем печаль печаль вытирать на форуме. Панику наводить . Мы не любим таких, как вы здесь , нытиков

Massaraksh• 25 ноября 2022
Ответ дляKateSavch
Розкажіть як помити голову? Газова плита не в усіх є, щоб нагоіти води для тазіків. А на маленькій туристичній плитці не сильно багато нагрієш щоб всій родині помити голови.
Сухий шампунь
Не дякуйте
Україна понад усе• 25 ноября 2022
Ми майже місяць жили без світла і ніхто саме від цього за цей час не помер.
Teonaa• 25 ноября 2022
Ответ для_Lary_
Які ваші пропозиції? Сидіти на дивані і стогнати все пропало?
Ми маємо робити те, що можемо, що від нас залежить.
Ми не можемо зупинити ракети, але ми можемо допомогти нашим захисникам.
Більше двох діб без світла, в голові одне - вистоїмо, аби без рашистів!
Так я ж не пропозиції вношу, а навпаки запитую. Бо мені досі неясно. От уявіть, вибили ми всіх з нашої землі силами фронту. Хіба це означає «перемогу» або головне «кінець війни»? Не факт. Хоча по правилам має бути що да. Проте ж обстріли продовжаться, воно ж дибільне, що хоче - те й робить. То ж я вже геть не бачу зв‘язку віцна-фронт-обстіли, просто таорять шо попало і як попало
owl62• 25 ноября 2022
Ответ дляvok12
И невоспитанньіх грубиянок, тьікающим всем, тут не раша и обращение к собеседнику уважительное
Маркуська• 26 ноября 2022
Ответ дляPavelolka
Хуякнем по мацкве
Прямь сплю и вижу это!
Мариш_ка• 26 ноября 2022
Ответ дляМуркамурковна
Будемо палити свічки за упокой русні, готувати їжу на кострі і на вогонь казати.. Буде тобі враже...
..... як Залужний скаже!
oksanav• 26 ноября 2022
Кацапам кабзда. Ось що я думаю.
smile_to_me• 26 ноября 2022
63 часа без света, Одесса. В 9:45 в среду выключили, должны были к двум включить, но ’не так сталось, як гадалось’. Но вокруг уже всех включают, то у нас в доме проблемы с кабелем, похоже. Я уже по этому поводу поревела, бахнула коньячку, успокоилась и пока есть мобильный интернет, ищу новые настолки для долгих семейных вечеров. Хер им, не дождутся
pole77• 26 ноября 2022
Ответ дляFinetouch
На днях был список, сколько ракет у них осталось, там ещё на пару раз массированного удара хватит. Совсем в блэкаут я не верю
А если новые где-то подкупят, с...ки?
Finetouch• 26 ноября 2022
Ответ дляpole77
А если новые где-то подкупят, с...ки?
Разве, что через Иран, но что-то там у них не клеится , как я поняла. И слава богу
Пиона• 26 ноября 2022
Ответ дляRemensa
Ну какие? Бежать и письку пуйлу целовать.
Тебе то что, пригожинская шушара?
А разве у пуйла есть писька? Он же сам писько!