Кредитная• 26 ноября 2022

Вы верит в хиромантию?

А может вы даже разбираетесь?
У кого-то сбывалось то что говорили?
Паравозик• 26 ноября 2022
Вірю лише в Бога
автор Кредитная • 26 ноября 2022
Ответ дляПаравозик
Вірю лише в Бога
Так и это не от чёрта
Паравозик• 26 ноября 2022
Ответ дляКредитная
Так и это не от чёрта
A звідки? Бог може змінити ваше життя, а ви себе програмуєте на найгірший результат. І Біблія чітко пише про ця всі речі. Очевидно все
Nezabydka-2365• 26 ноября 2022
Ерунда это все
Мая твая не панимать• 26 ноября 2022
Верю в то, что не стоит с этим связываться.
Платье Длинное бальное• 26 ноября 2022
Ответ дляПаравозик
Откуда Вы знаете 100% что бог есть? Вы его видели?
Платье Длинное бальное• 26 ноября 2022
Ответ дляNezabydka-2365
Ерунда это все
Как и фантастическая библия
Паравозик• 26 ноября 2022
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Я знаю 100%
Платье Длинное бальное• 26 ноября 2022
Ответ дляПаравозик
Я знаю 100%
Откуда? Приведите примеры.
Паравозик• 26 ноября 2022
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Как и фантастическая библия
Ваше життя - ваші вибори
В рот не ложи• 26 ноября 2022
Это гадание по руке?
Паравозик• 26 ноября 2022
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Откуда? Приведите примеры.
З мого життя. Бог Живий. Читайте Біблію. Якщо будете шукати, то знайдете.

Від Матвія 7:7-11 UMT

«Просіть, і Бог дасть вам, шукайте і знайдете, стукайте і вам відчинять. Бо кожен, хто просить, — отримає, хто шукає, — знайде, а двері завжди відчиняться тим, хто стукає. Чи є такий батько, який дасть сину камінь, коли той проситиме хліба? Якщо ж син риби проситиме, то чи дасть йому батько гадюку? Ніколи! Отже, коли ви, лихі й недобрі люди, знаєте, як зробити добрий дарунок дітям своїм, то наскільки ж вірніше те, що Отець Небесний обдарує усіх, хто просить!»
Платье Длинное бальное• 26 ноября 2022
Ответ дляПаравозик

Від Матвія 7:7-11 UMT

Так а где именно Вы нашли?
Паравозик• 26 ноября 2022
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Так а где именно Вы нашли?
Просила своїми словами відкритися мені, показати, шукала, переглядала своє життя, це довгий процес. В кожного він інший і різний. Я вам щиро бажаю знайти. Знаю, що всі, хто шукає, обов’язково знаходять. Сам цей момент пережила на лавці в католицькому костелі.
Платье Длинное бальное• 26 ноября 2022
Ответ дляПаравозик
Хорошо. Желаю Вам больше успеха во всем
Паравозик• 26 ноября 2022
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Хорошо. Желаю Вам больше успеха во всем
І вам
Nezabydka-2365• 26 ноября 2022
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Как и фантастическая библия
Ну да
Паравозик• 26 ноября 2022
Ответ дляВ рот не ложи
Это гадание по руке?
Господь може змінити ваше майбутнє, по молитвах Він рятував, зціляв, а оці всі гадання не від Бога. Не робіть цього. В крайньому випадку це шарлатанство, в гіршому - ви впускаєте сили зла в своє життя. Я мала нагоду бачити одержимих людей, які кричали не своїми голосами. Це жахливо. І найчастіше це клієнти різних бабок, гадалок, ворожбитів
Паравозик• 26 ноября 2022
Ответ дляNezabydka-2365
Ну да
Як ви думаєте, а звідки ця інформація, яку вам розказують ворожки? Звідки вони це знають. По вашому Бога нема, то й все. Що ви хочете знати? Пожили, закопали, все.
Nezabydka-2365• 26 ноября 2022
Ответ дляПаравозик
Мне никто ничего не рассказывает. Ни к каким ворожкам я не хожу
Хвець-тець• 26 ноября 2022
Ну для чего-то эти на руке нарисованы...
Хвець-тець• 26 ноября 2022
Знаю точно, что-бы с нами в жизни не происходило для чего-то нужно. Но мы это понимаем уже спустя время.
Как_б_не_так• 26 ноября 2022
Ответ дляХвець-тець
Похоже на складки на коже)) У всех разные изза разного строения кисти
Сегодня на диете• 26 ноября 2022
Чем больше погружаешься во тьму ,тем больше тьма проникает в нас.
Играясь, мы можем порвать тонкую грань и влезть туда куда не стоит.Но только ,если есть задатки.По руке гадать это мелочь.Ничего не будет страшного ,если книги почитать даже интересно.
rila059• 26 ноября 2022
Да, верю. Делаю такие разборы линий на будущее.
МУСЯкомарова• 26 ноября 2022
Не не верю))) давно верила, впечатлилась, сериал такой вышел ’хиромант’. Ни у одного человека гадала, даже на какой-то хиро-форум руки свои прикрепляла. Ни один даже близко не сказал того, что случилось со мной. А была цепь событий, которое меняло мою жизнь. Если бы на руках это было написано, хоть кто-то да хоть что-то бы увидел.
Админко• 26 ноября 2022
Знак переезда точно знаю, что проигрывается. Глубоко не вникала. Считаю, что мы в своеобразной матрице, программа записана, есть небольшие вариации, но основные события случатся как их не избегай.
Херсон це Україна• 26 ноября 2022
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Є такий анекдот , Вчителька доказувала дітям , що Бога немає , каже ви ж його не бачите , Вовочка піднімає руку і каже , Марія Іванівна, а у вас мозгів немає , ви ж їх не бачите. Це анекдот, але крапля правди є.
Щодо запитання, лінії на руці змінюються що п´ять років, ми плануємо своє життя, Бог керує. Вірте в Бога , то не простий шлях, тому що зараз стільки інформації надання, хіромантія, забудьте все це! Ці речі зроблять вас нещасними в житті. Рекомендую почати дивитись о. Романа Братко всього, можливо роз´яснити деякі речі вам про магію. Дуже цікаво.
Херсон це Україна• 26 ноября 2022
А так по життю , мені завжди допомагає Бог, та ситуація, що зараз і всі інші, не уявляю, як можна пережити, лише з Богом і надією на Нього. Я втратила роботу , виїжала на деякий час за кордон, проте повернулась , так як тут рідні , я не хотіла щоб вони самі були , хоча мені була за кордоном краще. Після повернення, я ні секунди не сумнівалась , що знайду роботу, ні секунди, бо я знала, що Божа Матір мене без роботи не залишить, адже я почала молитись особисто до Неї про роботу , Помпейська дев´ятниця ’ . Це довга і непроста молитва , тут важливо витривання. Але я тільки почала молитись , прийшла відповідь на моє прохання, проте я завершила молитву , вже працюючи на роботі і я дуже вдячна Божій Матері. Все що хочете ви можете просити. Все найдорожче, нереальне безкоштовно. Лише довіртеся Богу , розмовляйте з ним, покайтесь і ніколи не повертайте до магії, езотерії, хіромантії, адже у вас є Бог. Не можна двом богам служити , тільки одному . Ще читайте Біблію , новий завіт, буде зрозуміліший вам, ви знайдете відповіді на багато своїх питань.
Платье Длинное бальное• 26 ноября 2022
Ответ дляХерсон це Україна
Мозги у всех есть, идите биологию поучите