Виннипуховна• 26 ноября 2022
Я стала не проти зрад. Це почала морально розкладатися?
Раніше була дуже принципова. Стосунки з одруженими було категоричне табу і як зради у шлюбі та у стосунках, що ніколи не буду коханкою, навіть і думок. Можливо це поки моя фантазія, але зараз на дитячому майданчику багато спілкуюся з одним татом у дуже часто. Поки далі флірту не заходить, і він зажди то каву запропонує, то шоколад і я все це приймаю. Маму дитину не бачила. Хоч раніше я б навіть можливо і не заговорила, а те щоб щось приймати і мови не йшло. Зловила себе на думці, що це не щось страшне і якщо б він запропонував чи запропонує, то можливо і дам згоду. Сама у стосунках, правда не у дуже глибоких та серйозних. Теж страшного не бачу по відношенню до мого хлопця. І зраду пережила у першому шлюбі і розумію всі ці почуття, коли випливає правда про все.
Розумію, що ви зараз мене тут закидаєте і правильно зробите, напишите багато чого неприємного, але що це зі мною, на фоні війни здвиг чи щось інше?
Виннипуховна
• 26 ноября 2022
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Порозумнішали, подорослішали
Я б сказала навпаки.
Зажуженная Жужжа• 26 ноября 2022
Я Вас розумію, автор. В мене так само з віком змінилося ставлення до зради (якщо я зраджу або мені зрадять). Сама в шоці, якось спокійніше це сприймається. Хоча коли була молодшою, мені зрадили і я дуже страждала, запевняла себе, до ніколи б не зрадила.
Холодная каша• 26 ноября 2022
А війна тут до чого? Нащо ви війною виправдовуєте свої вчинки? Ви відповідаєте тільки за вашу поведінку і це тільки ваша зона відповідальності
Виннипуховна
• 26 ноября 2022
Ответ дляХолодная каша
Говорять що треба жити тут і зараз. Багато у кого змінились думки у всіх сферах діяльності. Те що не робили колись, то зараз це роблять
75В• 26 ноября 2022
Ответ дляFeel good
Готуйтесь до замороженої курки і вирваного волосся.
Если бы мой муж кого-то поил кофе, то вопросы были бы к мужу, а не к тому кто соглашается на этот кофий.
А поговорить?• 26 ноября 2022
Ну і до чого тут війна, почитайте краще, вдень, поки видно ще. Тріль не дуже.
75В• 26 ноября 2022
А ухажер автора возможно в разводе или вдовец, или вообще с племянником гуляет.
Виннипуховна
• 26 ноября 2022
Ответ для75В
Ні, точно знаю, що це син 5 років.
Кожугетовый ансамбль• 26 ноября 2022
Ответ дляАйфон13
я люблю спати з жонатими. Вони платять і забираються, мені їх любов не потрібна.
Ви знову тролите?. Не набридло? Я заміжня, люблю холостих молодих.
Бабочки в моём животе• 26 ноября 2022
Ответ дляFeel good
Невже Ви так себе не цінуєте, що готові тратити свій життєвий ресурс на одруженого і його сім´ю?
Не тратить ресурс,а просто получить удовольствие
Ответ для75В
Говоріть за себе.
У кожного по-своєму.
Я чистосердечно вважаю, що підписуючись на таке, жінка має усвідомлювати куркоризики і вірогідність прорідженного волосся. Це умовно кажучи. Варіантів різних масса.
У кожного по-своєму.
Виннипуховна
• 26 ноября 2022
Ответ дляFeel good
Цінувала раніше, але ось такі думки, що нічого страшного немає, небо не впаде.
Кожугетовый ансамбль• 26 ноября 2022
Ответ дляАйфон13
Не дивно.
А нащо Вам жонаті? Ви ж багата, заробляєте сама. Любові он Вам не треба... Що є в жонатих особливого?
Приму в дар• 26 ноября 2022
заводить вам отношения или нет это лично ваше дело, дерьмо ложками потом есть будете только вы и это я не о об отношении окружающих, это все ерунда по сравнению с тем, что будет творится у вас в душе если вы реально прикипите к этому человеку...если нет то все будет окей...но обычно все же привыкаешь...а о жене его это не вам думать..это его жена и пусть он о ней и думает...если она ему не нужна то при чем вы...а все остальное решать только вам...но совет...если сомневаетесь, то лучше и не начинайте...
Кожугетовый ансамбль• 26 ноября 2022
Ответ дляАйфон13
Ми всі тварини
Держи карман ширє
Ага,дурень думкою багатіє?
Це вже прошмандовка. А з жонатими ,то справжня лярва
Ага,дурень думкою багатіє?
Кожугетовый ансамбль• 26 ноября 2022
Ответ дляАйфон13
Гроші.
В холостих їх менше. Вони своєю любов´ю і атнашєніями мозок їдять.
А там все чітко
Прям по 100 дол за годину носять ?
Ищу-брожу• 26 ноября 2022
Ответ дляВиннипуховна
Я б сказала навпаки.
Буде у вас чоловік, який буде не проти своїх зрад,тоді напишить нам тут, чи сильно ви змінилися, що вас це влаштовує.
А то , самі живете, та поглядаєте на одруженних, бо інших немає, то таке.
Бабочки в моём животе• 26 ноября 2022
Ответ дляFeel good
Це Ви так бачите.
Отримати задоволення, це 1-2 разовий перетрах.
Але, як показує практика, це жінок затягує.
Кто постарше и с опытом уже так легко не затягивает.