Виннипуховна• 26 ноября 2022

Я стала не проти зрад. Це почала морально розкладатися?

Раніше була дуже принципова. Стосунки з одруженими було категоричне табу і як зради у шлюбі та у стосунках, що ніколи не буду коханкою, навіть і думок. Можливо це поки моя фантазія, але зараз на дитячому майданчику багато спілкуюся з одним татом у дуже часто. Поки далі флірту не заходить, і він зажди то каву запропонує, то шоколад і я все це приймаю. Маму дитину не бачила. Хоч раніше я б навіть можливо і не заговорила, а те щоб щось приймати і мови не йшло. Зловила себе на думці, що це не щось страшне і якщо б він запропонував чи запропонує, то можливо і дам згоду. Сама у стосунках, правда не у дуже глибоких та серйозних. Теж страшного не бачу по відношенню до мого хлопця. І зраду пережила у першому шлюбі і розумію всі ці почуття, коли випливає правда про все.
Розумію, що ви зараз мене тут закидаєте і правильно зробите, напишите багато чого неприємного, але що це зі мною, на фоні війни здвиг чи щось інше?
автор Виннипуховна • 27 ноября 2022
Ответ дляКожугетовый ансамбль
Міг, але по перше там акустика така, що чути як муха літає, бо ці нори з дерева. Та і тупув:тий сам по собі, не мого рівня розвитку. Головне, що підтримав і витягнув менеина авантюру (дочекався), а далі я вде сама справлялася зі своїми страхами. Спонукати себе спуститися по сходах без поручнів, які скриплять, ліхтариком світила і потихенькуууу крок за кроком....

Авантюрою я перебила емоцію страху після бомбосховища, того 4 годинного обстрілу, бо не давала мені картинка суцільного мороку спокою.
Тоді ні, якщо не один рівень розвитку, то ловити немає що. Це дуже важко, коли хтось відстає та прірва.
Але те що проробив з вами страх, то це дуже добре. Зараз поміч потрібна всім, з всіма цими подіями.

автор Виннипуховна • 27 ноября 2022
Ответ дляКожугетовый ансамбль
Навіть не на дії дивитися,а спостерігати за всім. Виявляється багато чого можна прочитати спостерігаючи.
От цей молодик, вже холодно, а він був у літніх кросівках, наче нічого особливого йому до лазні 7 км (сусіднє селище, його селище ще вважається столицею), тим більше машина, тепло, але він виїхав ранком по справах аж за Васильків, а це 100-120 км, а я з ним потрапила в лазню об 19-00, то це говорить вже за інше, що не має достатньо взуття на різні випадки... Морозець,перший сніжок, і цілий день в літньому взутті... Яка може бути романтика?... Я з ним з різних планет. Він свою місію виконав, вдячна.
Дякую, треба буде теж спостерігати за всім уважно. Проведу досліди
Такий би мені не сподобався. Вдягатися потрібно завжди по сезону та по місцю, а то вигляд ще той. Сніг а він у кросівках. Допоміг вам це і добре.
Кожугетовый ансамбль• 27 ноября 2022
Ответ дляВиннипуховна
Ще цікаве мені підказала психолог. Кожна людина приходить на будь-яку зустріч в однаковий час, допустім я приходжу за 5 хв до зустрічі, перевірила, це завжди так, якщо я приходжу рівно на назначений час , то хвилююсь, що запізнююсь. Психолог моя чітко приходила хвилина у хвилину, мій начальник приходить за 10 хв до зустрічі, а є люди які постійно запізнюються. Є такі що попереджають про запізнення, а є такі, що не попереджають.
Різні спостереження привели мене до думки, кому я цікава, а кому ні, я сиала чути компліменти і радо їх приймати.
От знову ввечері пів.години переписувалася з колегю...звичайно, про міжнар.ситуацію у світі... Чоловік як завжди у батьків, я сама, можу попереписуватися , красота, а перші рази не знала куди себе діти.
Кожугетовый ансамбль• 27 ноября 2022
Ответ дляВиннипуховна
Тому я і прийняла це спілкування, як допомогу, він нагадав мені за те, що можна фантазувати(це теж плюс). Бо допомога (психологічне здоров´я важлива річ) треба всім, і не важливо звідки прийде, треба користати.
автор Виннипуховна • 27 ноября 2022
Ответ дляКожугетовый ансамбль
Привально говорите, що потрібно користати .Мене спілкування навіть заспокоює. Помітила що за день це, як необхідність, якщо немає то вже самопочуття не те, а від чоловіків ще більше користі приносе. Це як обмін енергіями.
Кожугетовый ансамбль• 28 ноября 2022
Ответ дляВиннипуховна
Я в книжці ’знаки карпатської магії’ (в основному діалоги з Нечаєм) недавно знайшла цьому пояснення. Саме обмін енергіями між чоловіком і жінкою веде до гармонії. Там описано про мольфарів, що найкращий учень у чоловіка-мольфара це жінка-мольфар, бо гармонія Інь/Янь. Це можна перекласти калькою на різні сфери життя. Щоб житьєвп енергія ходила жінка має напитуватись/користати від чоловіка і навпаки. Виходить так
Кожугетовый ансамбль• 28 ноября 2022
Ответ дляВиннипуховна
Ось моніторила сьогодні книжку, що мене цікавить(продовження’знаки карпатської магії’), звичайно і інші книжки переглянула у розділі. Читаю до одної передмову:
Більшість відмінностей між чоловіками та жінками пов´язані з тисячолітньою обумовленістю. Жіноча психіка пригнічена чоловіком, який бреше їй, зробив її своєю рабинею, перетворив її на другорядного громадянина світу. Він знає, що вона прекрасна, він знає, що її незалежність несе йому загрозу. Жінка повинна знайти в своїй душі власний потенціал і розвивати його, і її чекає прекрасне майбутнє.

Джерело: https://book24.ua/ua/product/pro-zhinok-torzhestvo...

Хіба такі слова не торкають?

Хто такий Ошо я поки ще не цікавилась, а у програмі фестивалю kupidon music yoga fest(де мені зробилв йог незабуиній масаж) було : медитації по Ошо.
автор Виннипуховна • 29 ноября 2022
Ответ дляКожугетовый ансамбль

Хіба такі слова не торкають?

Торкають і ці слова суцільна правда. Скількох жінок психічно ґвалтують, іноді навіть так, що жінка одразу цього не помічає і вважає все нормою. Тільки з часом все прориває і жінка починає думати та аналізувати, і тоді бачить все це, всі маніпулювання, психологічний терор та інше.
Кожугетовый ансамбль• 29 ноября 2022
Ответ дляВиннипуховна
Тоді, коли вона розуміє, що теж повинна бути вільною.

Сьогодні заходжу в супермаркет,охоронець-жінка така як їжачок, здьоргана за день, сльози на очах, покупець права качає, а вона таааак бере до душі той скандал між адміністратором і покупцем, кажу: чого це сльози на очах? Воно Вам треба? Ви найбільша цінність , бережіть себе, відповідає: не можу, такі події, такі події, я отченаш читала 777 разів(4 години...). Кажу: воно Вам не допомогло, вона: так , а як Ви знаєте? А там на неї лиш подивитися... Кажу: 777 це для продвинутих, осознаних, хто на високому рівні духовного розвитку, ті, що готуються довго, Ви ше лиш на початку шляху, можете 40 раз читати, не більше.