Виннипуховна• 26 ноября 2022

Я стала не проти зрад. Це почала морально розкладатися?

Раніше була дуже принципова. Стосунки з одруженими було категоричне табу і як зради у шлюбі та у стосунках, що ніколи не буду коханкою, навіть і думок. Можливо це поки моя фантазія, але зараз на дитячому майданчику багато спілкуюся з одним татом у дуже часто. Поки далі флірту не заходить, і він зажди то каву запропонує, то шоколад і я все це приймаю. Маму дитину не бачила. Хоч раніше я б навіть можливо і не заговорила, а те щоб щось приймати і мови не йшло. Зловила себе на думці, що це не щось страшне і якщо б він запропонував чи запропонує, то можливо і дам згоду. Сама у стосунках, правда не у дуже глибоких та серйозних. Теж страшного не бачу по відношенню до мого хлопця. І зраду пережила у першому шлюбі і розумію всі ці почуття, коли випливає правда про все.
Розумію, що ви зараз мене тут закидаєте і правильно зробите, напишите багато чого неприємного, але що це зі мною, на фоні війни здвиг чи щось інше?
Feel good• 26 ноября 2022
Ответ дляАйфон13
так, на менше я не погоджуюсь
секс за гроші?
цьому є чітке визначення.

Айфон13• 26 ноября 2022
Ответ дляFeel good
секс за гроші?
цьому є чітке визначення.
що в цьому поганого. чоловіки від мене в захваті.
автор Виннипуховна • 26 ноября 2022
Ответ дляИщу-брожу
Буде у вас чоловік, який буде не проти своїх зрад,тоді напишить нам тут, чи сильно ви змінилися, що вас це влаштовує.
А то , самі живете, та поглядаєте на одруженних, бо інших немає, то таке.
У мене виявився такий. За спиною зраджував, не один місяць. Дуже важко пережила. Чому немає, я ж пишу, що зараз у стосунках, хлопець дуже хороший.
Ищу-брожу• 26 ноября 2022
Ответ дляБабочки в моём животе
Не тратить ресурс,а просто получить удовольствие
Дуже сумнівне. Пару раз сексу, потім закохалась, та страдання сопливі. А той же не піде від дружини, і почнеться мозговиїдання. Бути з жонатим, одиниці получили, що хотіли.
Ищу-брожу• 26 ноября 2022
Ответ дляКожугетовый ансамбль
Ви знову тролите?. Не набридло? Я заміжня, люблю холостих молодих.
Це розова поні. Вона фантазує заспіль)))
Feel good• 26 ноября 2022
Ответ дляАйфон13
Це зовсім інша ситуація, ніж описана автором.

Вам подобається займатися проституцією і Ви надаєте перевагу одруженим клієнтам.

Вам у роздір ´робота, кар´єра´
Отмотала своё• 26 ноября 2022
Ответ дляКожугетовый ансамбль
Держи карман ширє

Ага,дурень думкою багатіє?

Це вже прошмандовка. А з жонатими ,то справжня лярва
Неправда.
Я в юности очень страдала максимализмом, приглашали мужчины на свидания - в процессе узнавала что женаты, разворачивалась и уходила, пытаясь пристыдить мол типа как так можно относиться к жене.
Сейчас я думаю совершенно по другому, мне все равно на каких то мифических призрачных жён.
О бо мне беспокоятся только мои близкие, всем остальным наплевать, поэтому так.
Единственное исключение для меня это мужья подруг, а так все.
Педиатор_я• 26 ноября 2022
У нас так одна мама спелась с папой, сношались в гараже, дело летом было, потом большой скандал был. Короче он с женой ходит за ручку теперь а та мама переехала.
Кожугетовый ансамбль• 26 ноября 2022
Ответ дляАйфон13
До пробіжки голяком чи після?

Feel good• 26 ноября 2022
Ответ дляИщу-брожу
Це давно відомі факти.
Є статистики.
І ті, хто получили, як правило, перед тим вигребли по повній.
Кожугетовый ансамбль• 26 ноября 2022
Ответ дляИщу-брожу
Згодна. Наче Рая?
Зарядка для хачапури• 26 ноября 2022
Ответ дляПриму в дар
заводить вам отношения или нет это лично ваше дело, дерьмо ложками потом есть будете только вы и это я не о об отношении окружающих, это все ерунда по сравнению с тем, что будет творится у вас в душе если вы реально прикипите к этому человеку...если нет то все будет окей...но обычно все же привыкаешь...а о жене его это не вам думать..это его жена и пусть он о ней и думает...если она ему не нужна то при чем вы...а все остальное решать только вам...но совет...если сомневаетесь, то лучше и не начинайте...
Согласна на сто процентов. Сама прикипела душой. В душе творится не понятно что. Никто не нужен кроме него, ни что не радует. Лучше не начинать.
Ищу-брожу• 26 ноября 2022
Ответ дляВиннипуховна
А чого вам боліло, що зраджував? Дивно, ви ж інших поглядів, що можете і самі робити так, а ще буде боляче іншим, скоріш за все, але ви це забули, як воно.
Щоб вам тут не писали, що поумнішали. То падати на дно, це взагалі то деградація)).
Робити собі добре за рахунок інших, це поумнішали?))
Ищу-брожу• 26 ноября 2022
Ответ дляКожугетовый ансамбль
Згодна. Наче Рая?
Чи рая, чи тамара. Помню, що жіночка під 120 кг, і начебто в котельні працювала. Це вона сама таке писала.
автор Виннипуховна • 26 ноября 2022
Ответ дляИщу-брожу
У мене були почуття, кохала його та і роки разом не просто так забути.
Холодная каша• 26 ноября 2022
Ответ дляВиннипуховна
А до вашого теперішнього чоловіка зовсім почуттів немає? Так не морочте йому голову
Ищу-брожу• 26 ноября 2022
Ответ дляВиннипуховна
Аж не віриться, що ви це пишите)))У того тата теж є дружина, їй болітиме теж. Вам самій було боляче, і ви готові такій же жінці, як ви були, зробити боляче? Це ж бігати по кругу. Потім ваша черга буде. Не входьте в це коло гівна. Ось ще пригадаєте мої слова, коли залишить вас цей чоловік саму, бо вибере дружину. І знов вас кинули, і знов боляче. Це не варте декілька разів сексу.
Жінка у чоловіка повинна бути єдинною і коханною, тоді жінки щастливі.
Мост_Устал• 26 ноября 2022
Почитаю.
Такі ж самі думки.
автор Виннипуховна • 26 ноября 2022
Ответ дляХолодная каша
Є почуття, але не таке щоб кохання. Ми поки тільки зустрічаємося. Він багато що робить для мене.

ВсеЧетко• 26 ноября 2022
Ответ дляОтмотала своё
Неправда.
Вам и на себя все равно, жены здесь не причем
Холодная каша• 26 ноября 2022
Ответ дляВиннипуховна
Так якщо богато що робить, нащо ви так з ним вчиняєте? Чи він теж вважає що зрада то не таке страшне? Ви з ним обговорювали вільні стосунки? Він не проти?
А вот недавно• 26 ноября 2022
Я зараз з дитиною за кордоном. Стосунки з чоловіком були і раніше не дуже. Зараз ловлю себе на думці, що буду навіть рада,якщо він собі когось знайде, все одно щастя не було.
При цьому сама зраду не уявляю,я навіть фліртувати не можу, чи просто не хочу нових стосунків, бачу одразу чоловіка в відносинах,і мене нудить.
З приводу зустрічатися з одруженим-це дно. Не раджу.
Feel good• 26 ноября 2022
Ответ дляИщу-брожу
Робити собі добре за рахунок інших - це ілюзія.

В 90% випадків добре собі робить чоловік за рахунок.коханки. Добирає те, що йому не вистачає в сім´ї.

Абсолютна більшість уваги дружині, а коханці завжди не вистачає . І з часом вона хоче більшого.
Починає їсти гамно ложками, як у прикладі вище.
Якщо гамно їсться занадто активно, чоловікові це може набриднути і він буде дивитися в бік інших коханок.

За статистикою розлучається за таких обставин і одружуються на коханці не більше 5% чоловіків.

Результат цього ´міропріятія´ в класичному випадку:
чоловіку ок,
сім´я функціонує більш-менш нормально,
а коханка має великий дискомфорт (уваги не вистачає, нормальних стосунків немає) тратить свій життєвий ресурс.

І. Якщо все виплеве на ружу, суспільний осуд у всій красі відгребе саме коханка.

’Веселе життя коханки’
Feel good• 26 ноября 2022
Приклад із сексом за гроші сюди ніякого відношення не має.
автор Виннипуховна • 26 ноября 2022
Ответ дляХолодная каша
Я поки нічого не вчиняю і певну грань не переходжу. Хочу зрозуміти, де я стратила, що з’явились такі думки.
ЗабежАЛОЧКА• 26 ноября 2022
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Порозумнішали, подорослішали
Ой батюшкі, оце так мудрість
Чемодан-Вокзал-Майами• 26 ноября 2022
Мне всегда было пофиг на измены, если мне мужчина понравился , меня не волнует женат он, не волнует, что я замужем, будет мой по-любому. Если бы муж измерил, трагедии бы не делала
Холодная каша• 26 ноября 2022
Ответ дляВиннипуховна
Во вже її перейшли подумки, цю грань. Просто ще не зізнаєтесь сама собі. Але ж моя порада таки: завжди думать на майбутнє. Що вийде з цього, історій вам і тут уже написали кілька. Не дуже приємних
Покращена• 26 ноября 2022
Вы втрачаєте привабливість з віком, падає самооцінка. Тому і планку опускаєте.

Все просто.

Раніше вы не хотіли бути НЕКОХАНОЮ жінкою, тепер уже згодні. Скоро вам і старі пузаті пердьки будуть уже норм. Аби звертали на вас увагу.
Feel good• 26 ноября 2022
Ответ дляВиннипуховна
Занадто багато спілкувались з одруженим і приймали від нього знаки уваги.