йогоквіточка• 26 ноября 2022

Фронт! Новости уже читали?

10 хороших новин 25 листопада
Непереможна українська армія відбила атаки лаптів у районах населених пунктів Стельмахівка і Діброва Луганської області та Білогорівка, Яковлівка, Бахмутське, Бахмут, Опитне, Первомайське, Красногорівка, Мар’їнка і Новомихайлівка на Донеччині. Крилаті козаченьки, артилерія і ракетники накалапуцяли лаптям 14 скупчень, три позиції ЗРК і пункт управління
НАТО зробило нам корисний підгончик у вигляді глушників для дронів. Ну або від дронів. Коротче щоб оця іранська куйня тут не літала. В ідеалі би їх звісно перепрограмовувати, щоби діяли за принципом бумеранга.
Ну про мальчіка в трусіках ви же знаєте. От де він весь цей час переховувався. Фактично терпів муки за віру святую московськую, а у вільний час співав у хорі. Знайшли у керівництва Чернівецько-Буковинської єпархії, крім цього оголеного херувіма, методички по сатанізму, тобто російську пропагандистську літературу, російський паспорт, фотки посвідчень лаптів і листування з московськими кураторами. Тупі якісь попи, знають же що обшуки, чого ж вони так паляться.
А може він якраз хотів те все у херувіма сховати, коли Служба Божа нагрянула? Як ви думаєте?

В продовження теми - на Вінниччині облрада заборонила Московський патріархат. Шота тільки центральна влада чомусь тягне. Мабуть хочуть нас порадувати на Різдво😊

Вопіюща русофобія у Киргизстані. Там спікер парламенту закликав терміново замінити усі російські назви районів Бішкека на, окуєть, які як ви думаєте? Киргизькі! Удачі вам, брати по оголтєлому нацизму. Коли забиратимете у російської мови статус офіційної, ми вам подаруємо цікавий рецепт коктейлю, що подається прямо у пляшці

Наша постійна рубрика «гієна огнєнная». Підмосковних чмобіків закинули у зону бойових дій, де ті виявили непереборне бажання жити, записавши відео (о цей російський бунт, безсмислєнний і ще більш безсмислєнний). Жаліються, що з військової підготовки у них тільки блохи і виразка, здобуті ще до появи в окопах. Кажуть, що комбат втік, а їх кинули на розтерзання і вони фарш. Ну просто музика для вух була би, якби не російська мова

Нідерланди визнали Росію державою-спонсором тероризму. А до цього Європарламент. Нічого страшного, що не у всіх було світло, щоби вчасно дізнатися про це і порадіти. Помста буде стравою, яку наші дипломати подадуть холодною як наші батареї. І ви, б..яді, нею вже нарешті вдавитесь 😈
Мера Харкова Ігоря Терехова оштрафовано за російську мову бл..ть, я вже просто з цього факту кричу чаєчкою. Ми дожили, ми до цього дожили!
Терехов у зверненнях до мешканців міста в ефірі телемарафону застосував недержавну мову і мовний омбудсмен штрафанув його на 3400 грн.
З російського полону повернулися 50 наших Героїв: двоє офіцерів і 48 рядових та сержантів, у тому числі 19 оборонців Маріуполя і 7 – Зміїного
Кругом, кругом одні врагі. І Лукашенко, кажеться, тоже пизде..ь. Пюрефюрер заговорив про розвал росії, яка поховає Білорусь під своїми уламками. Тобто він вже відкрито озвучує свої страхи. А майже нікому, крім нього і його колорадських жуків же не страшно. А всі ж якраз на це і чекають
Lor111etta• 26 ноября 2022
Як медом помазали)
Дякую!
ok1904• 26 ноября 2022
Керівник білоруського МЗС Володимир Макей раптово помер
автор йогоквіточка • 26 ноября 2022
Дані британської розвідки:

💥росія, ймовірно, знімає ядерні боєголовки зі старих ядерних крилатих ракет і веде вогонь по Україні неозброєними боєприпасами.

💥Зображення з відкритих джерел показують уламки, очевидно, збитої крилатої ракети повітряного запуску AS-15 KENT, розробленої в 1980-х роках виключно як система доставки ядерного заряду.

💥Ймовірно, боєголовка була замінена на баласт. Незважаючи на те, що така інертна система все одно завдасть певної шкоди через кінетичну енергію ракети та будь-яке невитрачене паливо, вона навряд чи зможе досягти надійного ефекту проти призначених цілей.

💥росія майже напевно сподівається, що такі ракети функціонуватимуть як приманки та відволікатимуть українську протиповітряну оборону.

💥Якими б не були наміри росії, ця імпровізація підкреслює рівень виснаження російських запасів ракет великої дальності
luizka• 26 ноября 2022
Маке умер после поездки на съезд ОДКБ. Хоть бы Лукаша не отравили.
автор йогоквіточка • 26 ноября 2022
а че вы плачете?он все равно бы умер
Нани Брегвадзе• 26 ноября 2022
Ответ дляok1904
Потому что он был против ввода белорусских войск
dem_ira• 26 ноября 2022
Пюрефюрер- це ще не чула))
ok1904• 26 ноября 2022
Ответ дляluizka
26-27 мав зустрічатичя з лаврухою. Невже візит анулюють..
Helenny• 26 ноября 2022
Дякуємо❤️
автор йогоквіточка • 26 ноября 2022
Армия рф не сможет удержать левобережную Херсонщину, - руководитель прессцентра ОК ’Юг’ Наталья Гуменюк.

Украинская артиллерия уже может достигать тех рубежей, которые они строят на левом берегу Днепра. Противник заминировал береговую линию и обустраивает огневые позиции вглубь на 15-20 км, потому что понимает, что придется отступать, - отметила Гуменюк.
автор йогоквіточка • 26 ноября 2022
От так.

Цікаво і раптово!и не болел и здоровый как бык а сдох
Julil1103• 26 ноября 2022
Ответ дляйогоквіточка
От так.

Как раз жаль, что умер. Он несколько дней назад наоборот призывал вывести войска рашки из Белоруси и разместить их в Смоленской области…
ok1904• 26 ноября 2022
Ответ дляJulil1103
Ще в них самміт ОДКБ не успішно завершився.
Mede• 26 ноября 2022
Ответ дляйогоквіточка
От так.

Новичок?
Julil1103• 26 ноября 2022
Ответ дляMede
Новичок?
Автор темы- известный бот Кимберли, Манька Облигация, Яна Пушич и прочее)))
luizka• 26 ноября 2022
Ответ дляMede
Новичок?
Тоже такая мысль промелькнула
luizka• 26 ноября 2022
Ответ дляJulil1103
А вы думаете мы не догадались?
Автора даже по заголовку можно определить.
Xue• 26 ноября 2022
Ответ дляJulil1103
Потренувались на ньому. Ляксандр наступний.
Julil1103• 26 ноября 2022
Ответ дляXue
Не факт) Мне кажется этот выпетляет из любой ловушки.
oksanav• 26 ноября 2022
Ответ дляok1904
Хай би ні і коняка віправився на візит до Маке, а заодно і Кобзона послухав.
Xue• 26 ноября 2022
Ответ дляJulil1103
Можна вигулькнути 50 разів, а один раз ні. Мені здається, його таки дістануть, питання коли.
gizma2019• 26 ноября 2022
Ответ дляXue
Сомневаюсь, думаю его уже уболтали
Piracanta• 26 ноября 2022
Ответ дляйогоквіточка
а че вы плачете?он все равно бы умер
Правда, что ли?!
nabludatel• 26 ноября 2022
Ответ дляJulil1103
І?..
Piracanta• 26 ноября 2022
Ответ дляНани Брегвадзе
А у него есть право голоса и он что-то может решить?
vikka-vs• 26 ноября 2022
Ответ дляJulil1103
Я тоже сразу подумала, что это Пушич) она сейчас всех неугодных поблокирует в своей теме)
Julil1103• 26 ноября 2022
Ответ дляnabludatel
І?..
Что и… ?
nabludatel• 26 ноября 2022
Ответ дляJulil1103
Что и… ?
Яким чином те ким є автор теми спростовує інформацію, викладену в темі?
Julil1103• 26 ноября 2022
Ответ дляnabludatel
Информация подаётся с запозданием на сутки. Среди хороших новостей подаются фейковые или не очень хорошие для Украины. Автор начинает троллить советчиц. Для меня она явный рашист после темы о погибшем воине и как она издевалась над сестрой погибшего, страрожилом форума, похоронившей брата. Это было днище…Под ником Кимберли , который ушёл в вечный бан она спрашивала какого размера был член у покойного.
Cdtnkfcz• 26 ноября 2022
Ответ дляok1904
Сподіваємось, що ні)