БезобидныйКрокодильчик• 26 ноября 2022
Спорт, що найефективніше від целюліту?
Дівчата, як ефективно позбавилися від целюліту?
косметичні процедури не розглядаю, нема грошей(
є абонемент у спортивний клуб - ходжу в тренажерний зал, - займаюся сама, тому велику вагу не беру, більше працюю над технікою, зрідка - орбітрек та якісь групові заняття, без системи. Харчуюся не зовсім добре, але й не переїдаю, їм мало солодкого, мучного і тд Багато надлишкової ваги нема, але все що є - в ляшках у формі целюліту, фігура груша, верх худий, вага 55-56, 170 см
готова працювати більше, знати б де піднажати треба) що порадите?
Матрёна• 26 ноября 2022
Вага це для форми, целюліт забирається на кухні, водно-соляний баланс, якісне харчування, кардіо, скрабування, обгортання, спуна
ША все! я пришла• 26 ноября 2022
Вода в достатній кількості, ніякого фаст-фуду, мучного . Із дешево та сердито : рукавичкою перед душем розтерти, кремом/ маслом і плівкою обмотатися. Результат буде швидко. Спорт без відрегульованого харчування не допоможе.
Додекаэдр• 26 ноября 2022
Диета №5
Избавление от целлюлита не было в планах. Лечила ЖКТ, а тут такой неожиданный эффект
БезобидныйКрокодильчик
• 26 ноября 2022
Ответ дляМатрёна
кардіо скільки робити? сьогодні була на орбітреку 45 хв, хочу збільшити до години, з якісним не знаю як вийде, зараз вимикають світло, почала їсти все підряд(( є щітка, часом роблю сухий масаж, але теж без системи
що таке спуна?
миссДавеча• 26 ноября 2022
Фитнес у вас есть, урежьте простые углеводы и добавьте массаж. На мне массаж творит чудеса.
Для драки• 26 ноября 2022
Ответ дляБезобидныйКрокодильчик
що таке спуна?
Сауна. Але мені краще парна лазня
миссДавеча• 26 ноября 2022
Ответ дляБезобидныйКрокодильчик
що таке спуна?
Сауна, мабуть
Все возможно• 26 ноября 2022
Ответ дляДодекаэдр
Диета №5
А похудели сильно?
Додекаэдр• 26 ноября 2022
Ответ дляВсе возможно
А похудели сильно?
на 1 размер точно, может в каких-то местах больше)
Я сейчас 55 кг. Сколько было до, не знаю, не взвешивалась.
На диете была 13 месяцев. Жалею, что спрыгнула)
Это даже не диета, а перестройка образа питания и рациона
БезобидныйКрокодильчик
• 26 ноября 2022
Ответ дляАйфон13
раджу легкі пробіжки наступних 10 років. Я не перевантажуюсь, але регулярно займаюсь без вихідних. Це стало способом життя.
Ті всякі шо за тиждень все міняти хочуть вискочки інфаркт здобудуть або вернуться до ожиріння більшого ніж було
я не схильна до повноти, а з пробіжками поки не спішу - це нагрузка на суглоби, теба мати правильне взуття, і потім де бігати? темно, болото(
Все возможно• 26 ноября 2022
Ответ дляДодекаэдр
55 кг это супер!
Колхозница• 26 ноября 2022
Ответ дляАйфон13
які суглоби, ви 55 кг важите. Шо за брєд
біг по тротуарам при будь-якій вазі то нагрузка на суглоби, якщо ви не в курсі
БезобидныйКрокодильчик
• 26 ноября 2022
Ответ дляАйфон13
ну й що) мій тато ніколи не мав проблем з вагою, але має великі проблеми з суглобами, вага не основне - основне правильна техніка, взуття, поверхня
БезобидныйКрокодильчик
• 26 ноября 2022
Ответ дляДля драки
Ще лазня+ обливання хол.водою.
я зрозуміла, зі спорту лишаємо басейн, додаємо лазню, масаж і пп)
чому, коли задаєш питання про харчування - обовязково пишуть про спорт, коли про спорт - все що завгодно крім спорту)
йду викину абонемент
Матрёна• 26 ноября 2022
Ответ дляБезобидныйКрокодильчик
що таке спуна?
На кардіо вам потрібно спалити 250-300 калорій. Це сауна, без їжі ви нічого не зміните
Матрёна• 26 ноября 2022
Ответ дляБезобидныйКрокодильчик
йду викину абонемент
Ну ви не розумієте елементарних речей.
Харчування це будова ваш х клітин, тканин і тд.
Це наче ви хочете взлетіти на машині, а не на літаку
БезобидныйКрокодильчик
• 26 ноября 2022
Ответ дляМатрёна
сьогодні спалила 400 на орбітреку
плюс вдома не було світла, ще 4 рази піднімалася-спускалася без ліфту на 8 поверх, з літа схудла на 2 кг (було 57), а целюліт не йде(
Для драки• 26 ноября 2022
Ответ дляБезобидныйКрокодильчик
йду викину абонемент
Бо пов´язано. Метаболізм це спорт.
Матрёна• 26 ноября 2022
Ответ дляБезобидныйКрокодильчик
сьогодні спалила 400 на орбітреку
Ну скільки разів вам ще написати що целюліт це ваше харчування?
БезобидныйКрокодильчик
• 26 ноября 2022
Ответ дляМатрёна
Ну ви не розумієте елементарних речей.
розумію, але я й не їм фастфуд, покупну кондитерку, багато смаженого,пю чай-каву без цукру, взагалі їм небагато, часом грішу цукерками і можу зїсти домашній тортик, бутерброд з ковбасою, можливо ще замало пю води
влітку практикувала інтервальне голодування, тоді схудла на 2 кг
Для драки• 26 ноября 2022
Ответ дляБезобидныйКрокодильчик
йду викину абонемент
А целюліт це догляд за шкірою.
Для драки• 26 ноября 2022
Ответ дляБезобидныйКрокодильчик
Поглиблюйте роботу над собою, а можливо, Ви просто перфекціоніст?