Распирает.
Сегодня соседи на карте нашли наш дом, помеченный как пункт незламности
Мы всем осбб скидываемся на генератор, обустройство подвала, старлинк, топливо для генератора тоже с нас, разумеется.
Город дал нам ровно нифига. Все полностью за наш счет.
Подвал тоже не вмещает десятую часть жильцов нашего дома.
Без ээ сидим регулярно и подолгу, при этом отрубается отопление и вода до кучи.
Но, видимо, где-то в администрации прознали о наших улучшайзингах-- и теперь мы общественное место!
То есть приходи кто угодно, пользуйся, мы оплатим!
И галочку поставили, еще один пункт незламности на карте заработал.
Зла не хватает.
Anchik1878• 27 ноября 2022
Ответ для_Юта_
Это мы с вами в переписке все понимаем. А придет какая-нибудь пани вроде вышеотписавшейся, ребенком или животом дверь откроет и потребует людяности и добра.
Силой выпихивать?
Нас реально на растяжку поставили.
Силой выпихивать?
Нас реально на растяжку поставили.
Strelka_007• 27 ноября 2022
Боже, напишіть, Авторе, вже де ваш диво-будинок знаходиться, щоб туди раптом ніхто не зайшов з Порадниць. Бо потім святою водою не відмиються ті вагітні. Це жах просто, ´пузом відкриє двері´, ´бомжі будуть жити´. Ницість. Жах. Скаржуся на тему, це вже геть тролінг аби людей переварити.
oksigen_ks• 27 ноября 2022
Ответ для_Юта_
Силой выпихивать?
Нас реально на растяжку поставили.
Силой выпихивать?
Нас реально на растяжку поставили.
Дом ваш, подвал ваш, не трепаться где конкретно находится, двери в подъезд по-любому на кодовом замке. Продумайте правила, если вас таки прогнут. Чтобы сразу в руки и ознакамливались, что это вариант экстренной помощи, а не повисеть со светом и интиком. Чая горячего попили, слегка подзарядились и гоу дальше
Ответ дляoksigen_ks
Ну пока тут только кричат - «делитесь жлобы». Никто не спросил у автора где-что-как обустроили, где заказали, что предприняли, контакты поставщиков, какие-то полезные лайфхаки. Только как чайки дай-дай-дай
Дати обігрів нужденному - це я бачу, а не то що ви написали. Просити і вимагати - це різні речі. Бути байдужим до чужого горя і потреб - це найстрашніше як для людяності.
Anchik1878• 27 ноября 2022
Ответ дляIrpland
Авторка та ті що з нею не зрозуміть про що ви пишете, нажаль
oksigen_ks• 27 ноября 2022
Ответ дляStrelka_007
Низко деньги бюджетные воровать, а потом беременным негде приткнуться, но тут как всегда все перевернут
Strelka_007• 27 ноября 2022
Найгірше в цій темі те, що справжні ´шаровики´ авторку самі знайдуть без пардонів. А чемні адекватні люди почитають все це лайно і будуть ті пункти (всі) десятою дорогою обходити і мерзнути.
Якщо тут вже з мене навіть незрозуміло що зробили в контексті волонтерської допомоги.
Ответ дляStrelka_007
Вы найдете, в вас я абсолютно уверена))
Елиссавета• 27 ноября 2022
Я сьогодні парочку навідала про всяк випадок. Усі садки, школи, заправки, великі ТЦ типа Епіцентра це пункти незламності. Знайшла пункт ДНС поруч, а їх небагато по Києву. Нам на роботі дали списки пунктів по районах. І наказ під підпис, що ми ознайомилися. Цих пунктів тьма.
Елиссавета• 27 ноября 2022
Ответ дляStrelka_007
Саме так.різні люди соціально низького прошарку самі знайдуть. І їх не виженеш, бо є на карті і ще нагнуть матюків,як зачепиш.. Це точно. А нормальні обійдуть десятою дорогою. Це ж бумеранг.
Strelka_007• 27 ноября 2022
Ответ для_Юта_
Вы найдете, в вас я абсолютно уверена))
Знаєте, в Бога (всесвіту, карми, долі хто як називає) дуже специфічне почуття гумору, я вже на собі не один раз переконалася. Дарма ви так, ´бомжем´ зараз може стати будь хто. Не варто на такі теми жартувати або ставити себе над іншими.
oksigen_ks• 27 ноября 2022
Ответ дляIrpland
А когда люди начнут учится отвечать за свою жизнь? Сколько тем было про блэкауты, стольких банили ибо нагнетают, рашистки, матрешки и остальное блаблабла? Смеялись над теми, кто готовился, а теперь - «Дайте воды попить, а то так есть хочется, что переночевать негде» и пароль от инетика.
А «стрекозы» лето красное пропели и вещают про людяність, мещанство и жадность.
Strelka_007• 27 ноября 2022
Ответ дляoksigen_ks
І що, після тих попереджень у бабусі в хрущівці чи інваліда одразу з´явилися гроші на буржуйку з генератором? Скільки би не писали, людей бідних дуже багато, а зараз ще більше.
Ответ дляIrpland
Вы что-то путаете. Мы все абсолютно одинаково нужденни сейчас, всем нужны свет и тепло, и источники абсолютно одинаковые. По какому принципу выбирать, кто должен брать, а кто отдавать?
Или кто купил генератор, тот и отдает тому, кто не купил? А почему?
Anchik1878• 27 ноября 2022
Ответ дляoksigen_ks
Шо ви мелете? І всіх стрекозами і бомжами називаєте? Більшість готувалась, але час зараз такий, що будь хто будь коли може стати бомжем, ви це розумієте? Сходіть у Гугл і прочитайте, що таке людяність, доброта, допомога, читать навчились, а суті прочитаного не розуміють
і це мати, жінка. Чому ви дітей своїх можете навчити?

oksigen_ks• 27 ноября 2022
Ответ дляStrelka_007
Автор имела ввиду трушных бомжей, для которых бомжевание - образ жизни. Так что не навешивайте лишнего.
А про карму и вселенную не надо, кто взбивает лапками сметану - не пропадет
Елиссавета• 27 ноября 2022
До речі, автор, у наказі нашому, який ми підписували, що ознайомились з переліком пунктів незламності, був текст постанови КМДА, згідно з якою це все і організували ..і там було ще таке у кінці- що мене можуть не пустити у пункт лише якщо там буде багато людей, але тоді зобов´язані назвати адреси інших. Якщо вам не надали допомогу ,а така можливість була, просимо повідомляти по телефону...і тел.тобто якщо ви будете відганяти людей, пара скарг, і це все може стати загальним, бо у нас війна. А під час війни самі розумієте..це вам до відома, щоб не дуде виступали.. або йдіть до КМДА і розбирайтеся чому ваш будинок у списку.
Р.с.Держслужбовець.
Anchik1878• 27 ноября 2022
Ответ для_Юта_
Це ви щось плутаєте про однаковість. Є люди які впо, є хто втратив житло, роботу, все нажите, близьких і рідних - гарна однаковість у вас
oksigen_ks• 27 ноября 2022
Ответ дляStrelka_007
Да вы еще заставьте ту бабусю свое жилье бросить и где-то там «тусоваться». Никто инвалида тоже не погонит, не пытайтесь давить на больное. Речь о здоровых людях, которые палец об палец не ударили
Ответ дляJannyMoney
Няшная история. Но это люди, которые сами приняли решение волонтерить. И не факт что ваш чай и прочее были оплачены из их личного кармана.
Тут же людей даже не спросили.
Это как если бы вашу квартиру для всего Киева указали как бесплатную точку отдыха.
Тут же людей даже не спросили.
Кстати вполне возможно что если будут эвакуации то начнут расселять людей в квартиры к другим людям
Живешь один в трешке? Ну вот получи две семьи на проживание
А что, война, надо помогать друг другу и так далее
Ответ дляStrelka_007
Правильно, вот у нас каждого в отдельности может не быть денег на генератор, а всем домом можно осилить, чтоб у себя сделать пункт обогрева. И бабулек своих согреть. А не пытаться всем микрорайоном впихнуться в один дом, который озаботился. Вы не согласны?
Если уж вести речь о гражданском обществе, а не об обещаниях и обязанностях властей
Вы не хотите своим домом скинуться? Почему?
Елиссавета• 27 ноября 2022
Бо згідно з постановою чи розпорядженням тим ви не маєте права не пустити людей до пункту незламності.бо він є на карті і це для всіх.
Strelka_007• 27 ноября 2022
Ответ дляoksigen_ks
Так тут в цій темі вже мене в ´шаровики´ записали, ви в тому числі. Автор взагалі не хоче в принципі хоб не дай Боже до них хтось заходив, бо бач то все їхнє.
Про сметану маріупольцям і всім колишнім власникам нерухомості прочитати зараз приємно.
По сабжу я вже писала: розміщувати пункти в приватних установах без згоди власника(ів) не можна. Але депутати про щось домовилися з головою ОСББ. Можливо, авторка не знає всіх деталей домовленості. І замість вирішити в чаті з сусідами і головою, война тут тролить на болючу зараз тему. І адресу не пише, щоб хоч побачити на мапі де це диво взагалі знаходиться (ніде, скоріше за все).
Ответ дляЕлиссавета
Так я ж об этом же!
Коль скоро мы попали в официальные списки, нас именно обязали принимать всех желающих. Которые будут с полным правом требовать и требовать.
Просто отжали по сути наше убежище и средства на нужды города.
Знаете, как теперь хочется ещё что-то делать и вкладывать?(
oksigen_ks• 27 ноября 2022
Ответ дляAnchik1878

Где я всех бомжами назвала. Скрин плиз или вычитать не научились, а мне еще что-то задвигаете.
Если бы у меня были дети, учила бы думать головой и самостоятельности.
А с чего вы взяли, что не помогаю? Как раз в первую очередь донатим на помощь как раз пенсионерам, детским больницам, роддомам. Но это не значит, что нужно дать залезть на голову всем подряд под соусом «людяність»
Strelka_007• 27 ноября 2022
Ответ для_Юта_
Я вже вище писала, підтримаємо матеріальним забезпеченням той пункт що в школі в нас, завтра з ними поспілкуюся що їм треба. Бо в старому фонді немає холлів і підвалів для такого пункту, мало квартир в під´їзді. Тільки намет у дворі альтернатива або в гості ходити один до одного.
Скидалися ми і не раз будинком на різні речі. Я вам зараз нічого не буду доводити, бо у вас злоба на весь світ і всі ´шаровики´ як і в автора.
oksigen_ks• 27 ноября 2022
Ответ дляStrelka_007
1) ну пока вы только про благодарности пишете
2) все мариупольцы на улице под домом автора, а она их не пускает? Бабульки, инвалиды и беременные закончились, решили с «козырей» зайти?
3) про то что вы 100% уверенны, что осбб договорились и им заплатят - бабка надвое гадала
Anchik1878• 27 ноября 2022
Ответ дляoksigen_ks
Кому усім впідряд? Зараз пунктами незламності користуються звичайні люди, такі як я, ви чи авторка. Але чомусь їх зразу записали в бомжі, алкоголіки, шаровики, вагітні - пузом двері відкриє, дитиною прикриється - це шо? Одні образи, гниль ця ллється, хтось себе ставить вище за звичайних людей? Не знаєте хто? Зараз треба просити Бога, щоб ті пункти нікому не знадобились, а не показувати своє гниле нутро, жлобитись на чашку окропу та добре слово
oksigen_ks• 27 ноября 2022
Ответ для_Юта_
Так я ж об этом же!
Не будет топлива, не проплатите инет, то и таскаться перестанут, ну или таки руководству города прийдется хотя бы это оплачивать. Не могут вас заставить вас оплачивать, чтобы это все работало
Strelka_007• 27 ноября 2022
Ответ дляoksigen_ks
Чесно, я не знаю нащо такі теми створюють пані типу авторки. Як на мене це все тролінг, адреси немає, перевірити не можна. Зате вже стільки сторінок бруду понаписували, що капець. От нащо воно?
В нас навіть в бомбосховище люди йдуть вкрай неохоче і вже коли над головою вибухи лунають. Я не бачила щоб якийсь ажіотаж з тима пунктами був взагалі, навіть коли дві доби без світла. Люди самі якось вирулюють, більшість взагалі соромиться кудись йти.