ГейСюда• 27 ноября 2022
Як відігріти ворону?
У дворі зранку знайшла мокру,змерзлу ворону,вона дихає,очима кліпає.Як їй допомогти?можна феном висушити?
Юпитерная• 27 ноября 2022
Ответ дляГлас_Народа
Это природа. Естественный отбор
вороне автор попалась на пути, значит есть возможность выжить)
Сижуревувшоке• 27 ноября 2022
Якщо вона просто лежить..візьміть..але того року був масовий падьож ворон. В нас у дворі повно таких було. Я консультувалася. То вірусна хвороба і воно не лікується. Ворону паралізує і все. Вона кліпає і бвльше нісого не може.
Дама с собачкой• 27 ноября 2022
В теплую комнату ее возьмите, если сама не ест, дайте ей теплой воды из тарелки, прямо опустите клюв в воду. Фен может ее напугать?
Вы молодец!
lelik-nolik• 27 ноября 2022
Просто в доме держите.Вернее если есть теплый балкон ,то лучше там ,так как они какают почти как слоны)Я подбирала зимой, раненую в крыло ворону из пневматики .Какая то тварь так развлекалась...Она у меня прожила всю зиму,мой муж любил с ней играть Из еды обожала ливерную колбасу)Весной выпустили .Пошло более 10лет,но мы её вспоминаем.Надеюсь это бедося живёт своей счастливой вороньей жизнью.
Незнакомлюся• 27 ноября 2022
Ответ дляСижуревувшоке
Не вірю.
Я тоже в середу знайшла ворону замершу, принесла додому відігріла в кухні нагодувала, і в четверг зранку вона полетіла. Була вже активна
Сижуревувшоке• 27 ноября 2022
Ответ дляНезнакомлюся
Не вірю.
Треба пробувати. Я минулого літа бачила по Києву багато ворон отаких. Знайшла на Фб групу орнітологів. Дзвонила туди.мені і пояснили. Це було літо...зараз можна спробувати. Можливо ворона голодна тому замерзла. А тоді було дуже багато лежачих аорон. Лежать, не рухаються , а головою ркхають. Намагалася поїти і годувати - не їдять.
УлыбАчка• 27 ноября 2022
Вона скоріш за все або виснажена від голоду, або хвора. Гріти не потрібно. Погодуйте. Підійде перловка, або пшениця, варене яйце, кукурудза. Не давайте нічого солоного. Сіль не можна птахам. І головне багато пити води.