Джавеліна• 27 ноября 2022
Знайомого прооперували і поставили пластину в голову
Наче все ок було,в свідомості. Писав повідомлення і аудиоплвідомлення-все добре було. Це написав який набір слів,переживаю страшенно. Це може пройти?і від чого це,йому гірше стало? Він завжди без помилок писав
Просто каралева• 27 ноября 2022
Ответ дляДжавеліна
Де у вас стільки жовчі береться
Дізнайтеся в лікаря як справи в вашого знайомого, а так паніку роздули тут з того що ще і нічого не ясною Є більш важливіші теми для обговорення, не забирайте в людей дарма часу, майте повагу.
Джавеліна
• 27 ноября 2022
Ответ дляПросто каралева
Як я можу дізнатися,якщо він в іншому місті? Ну чи ви геть головою не думаєте. Я аби могла бігла,гублячи тапки.
Джавеліна
• 27 ноября 2022
Ответ дляМальчижка
От ви зараз писали - сподіваюсь, добре почуваєтесь?
Може людина ліктем натиснула, а телефон сам натюкав.
Люди,чого ви такі злі взагалі не розумію. Я запитала чи може йому стати краще,хто з цим зтикався. Якщо ні-ідіть на хер з моєї теми. Чи ви думаєте я тут жартувать з вами зібралася?
Джавеліна
• 27 ноября 2022
Ответ дляПросто каралева
Майте повагу не писати хєрні своєї
Чудо-Рыба-кит• 27 ноября 2022
Ответ дляДжавеліна
То поідьте, якщо це вам близька людина. Подзвоніть в лікарню, там і волонтери повинні бути, захочете все знайдете. Ви питаєте тут чи йому стане краще, а ми навіть не знаємо, що за діагноз , яке поранення та яка операція....
Джавеліна
• 27 ноября 2022
Ответ дляЧудо-Рыба-кит
Ну так і ідіть далі і моліться щоб ви в такій ситуації не були.
Чудо-Рыба-кит• 27 ноября 2022
Ответ дляДжавеліна
Звідки ви знаєте моі
ситуації? Ви іх хочете? То в мене помер чоловік.
Ревнивая жена• 27 ноября 2022
Ответ дляДжавеліна
Тут не люди злі, а ви.
Навпаки вас підбадьорюють, що в такій ситуації так писати нормально.
Ну ви ж не хочете почути, що все погано.
Йому важко писати і Т9 спрацьовує. Про маскувальні сітки він чомусь подумав.
І мозок має здатність відновлюватися.
Вірте, що все буде добре.
І мозок має здатність відновлюватися.
Вірте, що все буде добре.
Мальчижка• 27 ноября 2022
Ответ дляДжавеліна
Вы нормальная вообще?
Я вам наглядно показала, сколько ошибок сделал человек без пластин в голове, чтоб вы не колотились, а вы матами разговариваете?
Персену попейте
Не пью, не курю• 27 ноября 2022
Ответ дляДжавеліна
Обовязков все буде як і раніше))) А сітки маркуванні підуть орірки)
Це його повідомлення. Думаєте це норм? Я просто ридаю
Автор, я коли спати хочу, то ще й не таке можу набрати. Якось подрузі 3 рази переписувала два слова. Вашому товаришу та і всім хто хворіє найшвидшого одужання, здоров´я.
Джавеліна
• 27 ноября 2022
Ответ дляНе пью, не курю
Дякую
Джавеліна
• 27 ноября 2022
Ответ дляЧудо-Рыба-кит
Звідки ви знаєте моі
Тому ви така зла і так відповідаєте? Я в цьому не винна. Почуйте ще раз-я просто запитала спокійно, ви і такі як ви почали «умнічать»
Всійте коли потрібно підтримати без своїх навчань
Спелый баклажан• 27 ноября 2022
Есть знакомый с пластиной в голове. Совершенно нормальный во всех отношениях
Джавеліна
• 27 ноября 2022
Ответ дляСпелый баклажан
Дякую