Дедуськина бабуська• 28 ноября 2022
Що буде якщо ці расійці будуть стріляти по банківський системі
В новинах пишуть , що расійці хочуть атакувати нашу банківську систему …. За кордоном я зможу платити банківською карткою чи ні??? Хто знає переживаю , бо готівки немає , якщо зняти все одно ліміт (((
Дедуськина бабуська
• 28 ноября 2022
Ответ дляkokos_ka
Ппц переживания бедной дамы заграницей(((
І що тут такого??? Навіщо ядом кидатися ?
волосатое стекло• 28 ноября 2022
Ответ дляkokos_ka
Це низькопробний вкид, не ведіться
ФрекенБок• 28 ноября 2022
Ответ дляволосатое стекло
Це низькопробний вкид, не ведіться
Так приват банк перевез свою систему в Европу, читала летом, чего бояться то?
ГЛЮкоза• 28 ноября 2022
Ответ дляволосатое стекло
Це низькопробний вкид, не ведіться
Та чому вкид?багато хто за кордором і звичайно хвилюються. Не шукайте у всьому вкиди. Я наприклад також хвилююсь за банки і тд, у чому ви вкид бачите?
ГЛЮкоза• 28 ноября 2022
Ответ дляkokos_ka
Скажите, а что смешного? Многих волнует эта тема, и меня, и автора и многих других. Да, переживания. И?
Жена миллионера• 28 ноября 2022
Гірше, що в планах бомбити мед.заклади, вірніше вже по-тихеньку є влучання у лікарні...
Я_канеша_извиняюсь• 28 ноября 2022
банківська система - це віртуал. фізично по ній не можна ракетами стріляти
Анонимушка• 28 ноября 2022
Я бы все-таки сняла хотя бы в рамках лимита. Неизвестно что и как будет.
Flying moon• 28 ноября 2022
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Можно. По серверным.
Оксана-004e• 28 ноября 2022
Ответ дляkokos_ka
Удалено администрацией...
Так выезжать или не выезжать? Ноешь - выезжай. Выехал - с дерьмом мешают
Flying moon• 28 ноября 2022
Ответ дляgrechka827
Чесно, це дуже смішно
Рада, что удалось поднять вам настроение.
Оксана-004e• 28 ноября 2022
Ответ дляLizavel
Выехали это их решение, но не надо нам нагнетать тут.
Вас надо спрашивать что надо а что нет? Ваша должность?