oksanchyk• Изменено 28 ноября 2022

Не люблю чоловіка і не хочу його.

Фізично до нього не тягне, сексу з ним не хочу. Секс один раз в тиждень , оргазм імітую. Не впевнена, що він мене любить, постійні переписки в телефоні у нього. Чи зрадив фізично -незнаю , і основне, мені одинаково чи зраджує він мені чи ні. У шлюбі 12 років. Розлучатись і пробувати знайти нове кохання і чоловіка , з яким я б відчула себе бажаною, чи залишити все як є і доживати з ним. Сам він на розлучення, думаю, не наважиться. І основне мені 36 років, сину 9 років)
Файна_зупка• 28 ноября 2022
Ответ дляНевидимка
Чому не імітують чоловіки? А жінка постійно щось грає, догоджає, сама не знаж чого хоче і потім приплили - отакі стани, депресії, сльози. Чого не жити просто? Та за ті роки, вже б вивчили своє тіло і навчилися отримати задоволення. Хто ж це має зробити за вас?
Это точно. Ни один мужик себя не обидит

Угги в горошек• 28 ноября 2022
Автор у меня таже ситуация. Не люблю, секса нет. Не хочу, с тем что секс люблю но секс с ним умер( Было уже два любовника, один просто для здоровья, второй был - не сложилось, так бы ушла к нему, зацепил зараза. знаете я уже пару лет в этом состоянии, состояние нелюбви. И да одной сложнее, но включаются все ресурсы, не ждешь помощи из вне. Я хочу хотеть мужика, который рядом, люблю мужское тепло. С мужем какая то пустота, и эмоций нет. А обман и измены это не от лучшей жизни... Ребенок один, видит эти ссоры, или просто холодный холод между нами, мы как соседи, чужие люди. Муж не решится на развод, я знаю. Вспоминаю песню Кузьмы ’ Зайди в холодну воду, не бійся намочити ноги... ’ Да, есть что терять. Муж хороший, практически по всем показателям, денег бы больше раз раза в два, скорее три то молчала бы. Жить еще хочется, а не существовать
Невидимка• 28 ноября 2022
Ответ дляФайна_зупка
Это точно. Ни один мужик себя не обидит
Цей стан, в якому автор - результат років життя. Пружина стискалася, а тепер вибухає. Але з наступним буде те саме. Проблема в самому ставленні до себе, до інших
Невидимка• 28 ноября 2022
Ответ дляУгги в горошек
А нащо живете з чоловіком?
Люблю_смаколики• 28 ноября 2022
Ответ дляНевидимка
Та ці всі тренінги на 15 річних дівчат хіба. І кожна друга вже побудувала ідеальні стосунки, просто напустивши в свою голову отого сміття.
Ви не праві, в 15 років,вважаю,таке вже не слухають, ну це реально розраховано для тупих якихось зовсім
Мать драконов• 28 ноября 2022
Ответ дляШирли-Мырли
То уже не полная семья.
И детёныш имеет высокий шанс потом иметь проблемы на психологическом фронте.
Вот и я об этом же
Угги в горошек• 28 ноября 2022
Ответ дляНевидимка
А нащо живете з чоловіком?
Скажіть мені, бо сама не знаю, я як поставила хрест на собі та здається що стара вже, трошки за 30))) Просто немає в мене залицяльників, живу тільки дім, дитина, може нікому не треба буду. В мене була мій невеличкий заробіток вдома, тепер його немає. Це лякає, що не спроможна вже бкти самостійною. Іноді здається всі так живуть, кохання проходить і такі собі сусіди, зато є сімья, чого вже руйнувати те що є. Він хороша людина, але є трохи не моє вже, і роздратування є( мабуть з часом люди міняються. Раніше просто боялась зізнатися собі що не кохаю, якась пустеча. Зараз такий час просто чекаю поки вечір і іти спати.
Ширли-Мырли• 28 ноября 2022
Ответ дляФайна_зупка
Да блин. Ну как так то. Я когда кончаю вообще себя не контролирую. Ну нереально это сыграть. Лежишь задыхаешься, морда довольная, улыбка до ушей. И потом как сытая кошка мурлычешь неделю. Именно вот это расслабление и истинное счастье не сыграешь никогда. Стонать и сжимать вагину то можно, конечно. Только равнодушный мужчина не заметит, что его женщине не по кайфу. У меня все
Вы космически переоцениваете наблюдательность мужиков. Жена *выглядит* довольной? Значит кончила. Следовательно мужик умничка и супер-альфач. Всё. Размышления закончены, факт решительного удовлетворения жены признан.
Файна_зупка• 28 ноября 2022
Ответ дляШирли-Мырли
Ну тогда хорошо что я с тупыми мужчинами не встречалась и не спала

Ширли-Мырли• 28 ноября 2022
Ответ дляФайна_зупка
Вы излишне категоричны. Иногда, дурака надо подстраховать и сообщить ему вербально, что произошло или не произошло. Потом сам научится определять. Если не полный дурак, разумеется.
Невидимка• 28 ноября 2022
Ответ дляУгги в горошек
Ви зовсім молода жінка. Життя попереду. Здайте аналіз крові, може в вас бракує заліза чи ще чогось. Або до психіатра. Життя минає, як ви себе бачите років за 20? Будете згадувати себе в 30? В вас дитина, її життя теж у ваших руках
PORKA• 28 ноября 2022
Ответ дляНевидимка
А з іншим дядечком дитина прямо буде щасливою. Ага)
У вас нет примеров, когда отчимы заменяют отцов?
Невидимка• 28 ноября 2022
Ответ дляPORKA
Це виключення з правил.
Угги в горошек• 28 ноября 2022
Ответ дляНевидимка
Є декілька таких проблем, що може впливати на загальний настрій. Але як були інші відносини я як оживала, як жива була. Розумію, так не було б завжди, але тут... вже все навпаки, не хочеться і бути привабливою. І фізично чоловіка не хочу, зовсім. Взагалі хочу ше діток, але якось не від чоловіка. Невже це норм так жити? якщо з чоловіком то просто бути як тінь, звикнутися, не рипатися. Може темпераменти різні. Подруга боїться радити, то відповідальність, а батьки говорять що в старості на самоті то погано) а життя минає...
автор oksanchyk • 28 ноября 2022
Ответ дляУгги в горошек
ви як про мене написали
Угги в горошек• 29 ноября 2022
Ответ дляoksanchyk
ви як про мене написали
Що думаєте робити? Всю тему не встигла перечитати...
Невидимка• 29 ноября 2022
Ответ дляУгги в горошек
Це ненормально. Просто беріть себе в руки, що любите? Сальса? Кава? Пробіжки? Почніть з малого для себе. Живіть сьогодні. От якби це був останній тиждень вашого життя. Як би ви його прожили?
Невидимка• 29 ноября 2022
Ответ дляУгги в горошек
Ви теж - аналіз крові здайте. Може бракувати заліза
Угги в горошек• 29 ноября 2022
Ответ дляНевидимка
Дякую Вам, є про що подумати. Якби так то хотілося б хоч трохи відчути життя, десь поїхати, нові люди...

ротцвеники• 29 ноября 2022
Ответ дляСливочная пенка
Разве можно вернуть страсть? Ну вот если честно
Все можно вернуть. В зависимости от того как далеко зашло
Невидимка• 29 ноября 2022
Ответ дляУгги в горошек
Бажаю вам від щирого серця полюбити і прийняти себе і далі рухатися маленькими кроками вперед. Живіть
Ноунэйм• 29 ноября 2022
Ответ дляoksanchyk
39 рокіів
Автор, вы такая ещё молоденькая и сыну уже 9 лет! У вас ещё все получится и сложится! Мне 39, ребёнку годик и то все зашибись! Ничего не бойтесь, не любите, разводитесь! Не мешайте новому мужчине прийти в вашу жизнь!
Цвиринь• 29 ноября 2022
Ответ дляМать драконов
Як така придуркувата дитина, то хай живе як хоче
Чоловік придуркуватий, дитина придуркуватий...
Одна жіночка геніальна, от тільки проблемка, всі від неї втекли, чому ж так?
Мать драконов• 29 ноября 2022
Ответ дляЦвиринь
Вона писала навпаки, сама пішла
PORKA• 29 ноября 2022
Ответ дляНевидимка
Це виключення з правил.
Ну, так а какая разница тогда для ребенка, с кем ей быть несчастной, с родным папенькой или отчимом?
Дело было давно• 29 ноября 2022
Ответ дляВот Она Я
Розлучатися однозначно. Я так зараз роблю. В шлюбі була 16 років. Мені 39 років, 2 дітей- дівчатка 5,12 років.
Нічого не боюсь, хочу бути без нього. Після війни переклинило. Я зрозуміла, що не щаслива з цією людиною. Життя одне , треба жити а не існувати ....
Прям 12 балів,те саме,але пені 39 і також зрозуміла те чого не хотіла розуміти раніше)