Фізично до нього не тягне, сексу з ним не хочу. Секс один раз в тиждень , оргазм імітую. Не впевнена, що він мене любить, постійні переписки в телефоні у нього. Чи зрадив фізично -незнаю , і основне, мені одинаково чи зраджує він мені чи ні. У шлюбі 12 років. Розлучатись і пробувати знайти нове кохання і чоловіка , з яким я б відчула себе бажаною, чи залишити все як є і доживати з ним. Сам він на розлучення, думаю, не наважиться. І основне мені 36 років, сину 9 років)
Акукарача• 28 ноября 2022
Вам виднее чего вы хотите больше, но ломать, не строить, не факт, что вы кого-то полюбите, ответьте себе на вопрос, если никого не встретите или встретите, но не сможете полюбить, в итоге останетесь одна или будете доживать с другим не любимым, пожалеете, что развелись с нынешним мужем или нет, от этого и пляшите.
Фруты_Буты• 28 ноября 2022
Ответ дляoksanchyk
ВІн напевне мрії про спільну мету присікає, нічого його не цікавить, нічого не хоче, в ’ничку ’щось собі складає, бюджет завжди був роздільним. Відчуття, як двоє людей чужих живуть під одним дахом. Но не йде нікуди,
Вы ещё молоды, не стоит тратить жизнь на такие отношения.
Прислушайтесь к своему сердцу и ничего не бойтесь
Мать драконов• 28 ноября 2022
Ответ дляВернитеВалеру
Чего вы вообще зациклились на нем, живите в свое удовольствие. Не хотите с ним секса, не спите. Не хотите его видеть, чаще встречайтесь с подругами. Делайте только то, что нравится лично вам. И вы увидите как поменяется к вам отношение мужа и окружающих
Поменяется,это факт. А теперь смотрим дальше. Время идет, ничего общего нет. Дети вырастают и что остается? Муж с которым не о чем поговорить и смотреть не хочешь? Я со своим 24 года. Отдельно живем 7 месяцев. Чудесно себя чувствую. Дети из поломанных семей, говорите? У меня отец умер когда мне было 13 лет. Ничего, выжила. А у них жив. Захотят пообщаются, а не я страдать должна ради их счастья.
Бабульция• 28 ноября 2022
Ответ дляoksanchyk
дитину хотіла я), він зовсім ніяк не міг зважитись. ЛЕдве вмовила його на дитину після 4 років офіційного шлюбу)
ну ви щось недоговорюєте)
він ідеальний за словами батьків, пожили 4 роки в шлюбі, бачили який він - захотіли дитину, багато інформації, якупросто можна собі напридумувати, якщо не говорити з ним, але говорити теж треба не загадками - я собі щось придумала ти здогадайся... можливо він за щось переживає, не хоче казати, може ще яка причина, вам на форумі тут точно ніхто не скаже, бо кожен реагує і радить через призму свого досвіду
а досвід у всіх різних, зраджував, тиран, а в когось чоловік від раку помер, не хотів зізнаватися
Невидимка• 28 ноября 2022
Автор, а як інтим? Ви не спілкуєтеся, чужі, але інтим щотижня по чиїй ініціативі? Він просто мовчки каже - пішли? Важко уявити
Мать драконов• 28 ноября 2022
Ответ дляНевидимка
Моя родичка теж так зробила, але син вибрав жити з батьком. Тепер вона живе з другим чоловіком, в них наче хороші стосунки, а син знати її не хоче.
Як така придуркувата дитина, то хай живе як хоче
Xвостокрутелка• 28 ноября 2022
Ответ дляНевидимка
А з іншим дядечком дитина прямо буде щасливою. Ага)
Теж не факт. Але в шлюбі, де тато гуляє, вечорами і вихідні його нема (а якщо один одного не люблять і бісять, рано чи пізно з’являються захоплення на стороні, які передбачають всі думки і час там, фізіологія така, гормони)- чим дитина відчуває себе захищенішою?
Сливочная пенка• 28 ноября 2022
Ответ дляротцвеники
Для начала поговорить нужно и разобраться, зачем вы ещё вместе. Может, ещё есть какая-то цель и возможность вернуть чувства. Молча жить надеждой, что не утонешь, сидя в болоте - не вариант.
Не выйдет разговора, не найдете точек соприкосновения - уходите. Жизнь у вас одна. Ради чего это все терпеть?
Разве можно вернуть страсть? Ну вот если честно
Бабульция• 28 ноября 2022
Ответ дляoksanchyk
))) Так і каже, давай , бо треба розслабитися.І я, щоб не було конфлікту, погоджуюсь.
а нащо погоджуєтесь? ви у рабстві? це все дуже дивно
Невидимка• 28 ноября 2022
Ответ дляМать драконов
Серйозно? Вам було б приємно, що мама собі пішла жити з іншим чоловіком і виховувати його дітей? Син мав з радістю почати жити з новою сім’єю? А якби навпаки тато пішов до іншої жінки з її дітьми? Ви б теж так думали?
Стрекозявка• 28 ноября 2022
Ответ дляoksanchyk
незнаю, років 2 уже напевне
Если не собираетесь ничего менять, лучше сейчас уйдите. Иначе он сам бросит, когда уже нового жониха фиг найдешь. Или боритесь, все можно поменять и вернуть, если оба этого хотят. Говорите ему свои мысли, смысл так жить?
Ширли-Мырли• 28 ноября 2022
Ответ дляИдеальная оптимистка
Ценность - это быть счастливым.
И да, если автор будет счастлива, бегая от мужчины к мужчине, то пусть бегает.
Это намного лучше, чем жить так, как она живет сейчас. Причем, жить так до гробовой доски. Да еще и ребенку навязывать мысль, что самоистязание - это нормально.
Падажжите! Откуда уверенность, что Автор будет счастлива, ’бегая от мужчины к мужчине’? Для начала надо определиться, что хочет сама Автор.
Xвостокрутелка• 28 ноября 2022
Ответ дляoksanchyk
Боже, це ж про мене😂. В мого таки виявилось захоплення на стороні. І на дитину часу нема ніколи.
Идеальная оптимистка• 28 ноября 2022
Ответ дляШирли-Мырли
Там есть слово ’Если’.
Невидимка• 28 ноября 2022
Ответ дляoksanchyk
А сказати - вибач, але я так не можу. Інтим - це продовження нашого життя, я не моду і не хочу просто так.
Невидимка• 28 ноября 2022
Ответ дляБабульция
Може чоловік взагалі думає, що в них все Ок і всі так живуть.
Файна_зупка• 28 ноября 2022
Ответ дляДело было давно
Секс раз в тиждень то це шикардос,от мене раз в місяць і то не хочу🤦♀️
Какой шикардос если она не кончает? А муж типа верит что это не так. Ага, он же имбицыл. Любой подросток отличит настоящий оргазм от поддельного
Бабульция• 28 ноября 2022
Ответ дляНевидимка
може й думає
якщо мені не ок - то треба говорити, ну 12 років у шлюбі, не 2 місяці, якийсь капець
Невидимка• 28 ноября 2022
Ответ дляФайна_зупка
А хто придумав імітувати оргазм? Імітувати сім’ю? Говоріть правду і буде щастя.
Невидимка• 28 ноября 2022
Ответ дляБабульция
може й думає
Та лише говорити, говорити, домовлятися.
Вот Она Я• 28 ноября 2022
Розлучатися однозначно. Я так зараз роблю. В шлюбі була 16 років. Мені 39 років, 2 дітей- дівчатка 5,12 років.
Нічого не боюсь, хочу бути без нього. Після війни переклинило. Я зрозуміла, що не щаслива з цією людиною. Життя одне , треба жити а не існувати ....
Невидимка• 28 ноября 2022
Ответ дляВот Она Я
А що у вас не так? 6 років тому було все добре?
Файна_зупка• 28 ноября 2022
Ответ дляoksanchyk
Ребенка не хотел, до оргазма не доводит, бюджет раздельный, внимания ноль... Я извиняюсь, а на кой черт он вам нужен вообще? Это не семья а мрак какой-то
Бабульция• 28 ноября 2022
Ответ дляНевидимка
не факт що він зрозумів, на кому женився
це можна грати роль і імітувати кого завгодно, спочатку щоб заміж вийти, потім щоб дитину народити і сімю зберегти, а тут - роки йдуть і зрозуміла, що не щаслива
Файна_зупка• 28 ноября 2022
Ответ дляoksanchyk
Вот Она Я• 28 ноября 2022
Ответ дляНевидимка
Завжди було ,що мені шлюб був потрібен більше ніж йому .
У нас як виховують дівчаток? Один раз - і назавжди. У мене в родині ніхто не розлучався . Я перша , юххху !!!
Та, за 16 років було багато різного. Пробачила , бо кохала ...
Ширли-Мырли• 28 ноября 2022
Ответ дляМать драконов
Никто не говорит, что нельзя выжить без отца.
В то же время, для формирования стабильной и устойчивой психики человека, необходима полная семья. DIXI
Файна_зупка• 28 ноября 2022
Ответ дляНевидимка
Не поняла ваш посыл
Мать драконов• 28 ноября 2022
Ответ дляНевидимка
Так. І мама, і тато - живі люди і вони не в рабстві один у одного, щоб навічно жити разом. Тому, так хотіла б/не хотіла б, але змирилась би і спілкувалася б з обома.