ЛюбимаЯНЬ• 28 ноября 2022
Скиньте ці графіки обстрілів
Тему видалили. Там дівчина скидала якісь графіки, ніби співпадає. Я не заскриніла
stadnichka• 28 ноября 2022
Ответ дляTahita
Хтось є з Дніпра? Будь ласка, скажіть, чи в порядку шевченківський район? Мама на зв´язок не виходить, повідомлення не доходять
сподіваюся, що то просто світла і зв´язку немає, але щось неспокійно мені
Ці бляді начебто лівий знов кромсали. Офіційної інформації нема, по чуткам де хто чув то чутно було всюди по місту. Алє на Гагаріна, Парусі все норм.
freedom_2015• 28 ноября 2022
Ответ дляРуда Сова
В одной из тем именно Людмила писал, что прямые линии внизу это плохо
ну я так і подумала ,що переказали її слова минулі ,але я не читала далі і не бачила коментарів від Людмили .Тому так обережно написала
Люсильда.ua• 28 ноября 2022
Мне тоже интуиция просто кричит, что завтра ближе к обеду или 30 -го прям с утра могут бомбить. Заснуть не могу, места себе не нахожу. Столько планов на эти дни. Надо по городу ездить.
ИннусичкаЯ• 28 ноября 2022
Це якийсь сюр:графіки ДТЕК не працюють,зато графіки обстрілів працюють,краще б скинули графік жеста ’доброї волі’ з території України
Ответ дляstadnichka
Вона поряд з Озеркою живе. Хоч би обстріл без жертв був. Це просто жах. І попередила ж її, що завтра буде неспокійно. А вони вночі по людям б´ють.
Дякую вам, що написали. Відсутність зв´язку вимотує нерви
Ответ дляTahita
Багато де нема світла, в нас вже 7 годин( писали, що в іншому районі було гучно, далеко від Шевченківського
Angelika93• 29 ноября 2022
Ответ длявиканастя
Смотрю на нг 1 и 2 можно расслабиться
Ну, якщо ви вмієте розслаблятися без світла, води і опалення, тоді, звісно, можна.
Ответ дляTahita
Судя по звуку, почти 100%, что левый берег. Я в Чечеловском, когда на автовокзале и в районе Троицкой прилетало, было намного громче, и сигналки на машинах срабатывали.
Не переживайте, со светом же жопа полная, появится еще связь
Ответ дляTahita
Подпишитесь в телеге на местный чат, будете знать информацию.
У меня свет включили одновременно с взрывом. До этого долго не было и телефон разрядился
Angelika93• 29 ноября 2022
Ответ длявиканастя
Юмор меня всегда спасал.
А у вас с ним проблемы видимо.
Цікаво, як юмор рятує від ракетних ударів та повного блекауту?))) Поділіться, я теж хочу розслаблятися))
Angelika93• 29 ноября 2022
Ответ длявиканастя
Да, вот у недавно были взрывы, очень сильные, тряхнуло дом. Плакать надо было? К полному блекауту готовлюсь.
До чого тут плач? Як ви розслабляєтесь? Ви так і не відповіли на моє питання. Щось я не побачила у вас почуття гумору, тільки бажання самовпевнитись))
Angelika93• 29 ноября 2022
Ответ длявиканастя
Ахаха
Отчёт напишу вам 1 и 2
Ні, дякую. Звіт, будь ласка, собі залиште.
Ответ дляЛюсильда.ua
Так. Вдох. Выдох. Паника приносит только беды. Примите глицнсед накопительно.
Кому надо по городу? Вам? Поставьте приоритеты.