ЛюбимаЯНЬ• 28 ноября 2022
Скиньте ці графіки обстрілів
Тему видалили. Там дівчина скидала якісь графіки, ніби співпадає. Я не заскриніла
Марфа-Краса• 28 ноября 2022
Вам орки передали графік обстрілів?
Чи ви всі вирішили народ довести до паніки?
Марфа-Краса• 28 ноября 2022
Ответ дляYaЯна
Ой, тут їх багато разів кидали
Співпадає?😁
Скидуйте хлопцям з ППО!
Мармедадка- шоколадка• 28 ноября 2022
Ответ дляRaduga_Ok
ось я зберігала
Вы гоните?какоц апрель? Я в феврале домой собралась ...
freedom_2015• 28 ноября 2022
Ответ дляReNITA
А, то бишь бояться надо не столько завтра, как после завтра, 30го? Но, 23 - предыдущая среда, не особо совпало, там должен график прямо вверх взлететь, а он очень даже помірний..
можу помилятися але в минулій темі хтось писав ,що небезпечні дні то низ графіку .Але це не автор їх писала