СноваЗдорова• 28 ноября 2022

Ловлю тапки. Пішла на побачення з вірменином, який мене заблокував, а потім написав

Забрав мене сьогодні після роботи о 12. Він виглядає старше, ніж на фото, дрібніше. Думаю, і він очікував не те, що побачив. Я висилала йому свої фотки, але ж розумієте, що фотки то одне, а вживу дещо інше. Спочатку казав, що винне дуже гарні очі, потім, що губи. Але в загальному не сказав, що красива, а ,, интересная,,. Сказав, що я на українку не схожа.
Ніяких квітів не привіз, почав чіплятися в машині. Я сказала, що не в моїх принципах це робити в машині. Заспокоївся, і ми поїхали в китайський ресторанчик пообідати. Далі запропонував поїхати з ним на якесь будівництво приватного будинку. Я погодилася. ( Сказав, що купив цей будинок під здачу і зараз ремонтує його)
По дорозі назад знову почав чіплятися , я візьми і ляпни, що зайнялася б з ним сексом в готелі. Він дзвонить замовляє готель, і я кажу, що вже перехотіла. Він ображається, каже, що з ним ще ніхто ніколи так не вчиняв і везе з набутими губами мене в моє місто. Адресу свою я, звичайно, йому не назвала, просто попросила, що висадив мене біля супермаркету. Перед тим сказав, якщо можу, то хотів би зі мною поїхати в Нідерланди з ночівкою( ми в Німеччині, недалеко, але, думаю, що начесав, щоб розвести.
Сказав,щоб написала, коли доберуся додому. Я не написала перша, написав запитав чи вже вдома. Відписала йому.
Склалося враження, що непоганий сам по собі, але жаднуватий. Хоч при грошах, дорога Вольво, своя фірма. Тут стільки писали, що вірмени щедрі, цей не такий або я не та.
Ви знаєте, я рада, що пішла не це побачення. Мені відлягло. Ілюзій нема.
Сижу на стуле• 29 ноября 2022
Ответ дляМарфа-Краса
А, во оно как! Тогда все честно.
И не боятся ЗППП?🤔
Презерватив не от всего защищает. Рисковано.
Та какое ЗППП? Там же Вольво и фирма, да. А так-то, Автор шикарно и в Киеве жила

Марфа-Краса• 29 ноября 2022
Ответ дляСижу на стуле
Заболевания передающиеся половыми путём
Апель-синка• 29 ноября 2022
Ответ дляМарфа-Краса
А, во оно как! Тогда все честно.
И не боятся ЗППП?🤔
Но яке їхало, таке й здибало.
Она 3 недели откладывала встречи с ним под всякими вымышленными предлогами, а когда он задолбался уговаривать на секс и заблочил, устроила плач Ярославны ’ах какой был мущіна!’
автор СноваЗдорова • 29 ноября 2022
Ответ дляСижу на стуле
Я с законным мужем утешаю, а не в машине с чужими мужиками требую отель
Не замарайте біленьке пальтішко.
Сижу на стуле• 29 ноября 2022
Ответ дляСноваЗдорова
Ну так я ж і в готелі не дала. Все норм.
В цене не сошлись, бывает. Сорокалетняя после троих уже на Картье и президентский люкс не тянет)
Марфа-Краса• 29 ноября 2022
Ответ дляАпель-синка
Но яке їхало, таке й здибало.
Гыгы)
Апель-синка• 29 ноября 2022
Ответ дляСноваЗдорова
Так Вы с ним еще и в отель ездили, и там уже обломали окончательно?
Вот это динамо в квадрате.
Сижу на стуле• 29 ноября 2022
Ответ дляМарфа-Краса
Заболевания передающиеся половыми путём
Я в курсе . Я к тому, что Автор сильно педалировала финансы мужика. Она про ЗППП думать не будет. Она думает про ’фапотьку’)
автор СноваЗдорова • 29 ноября 2022
Ответ дляСижу на стуле
Жила непогано. Ржіть собі на здоров´я.

Сижу на стуле• 29 ноября 2022
Ответ дляСноваЗдорова
Не замарайте біленьке пальтішко.
Спасибо за беспокойство, это так мило)
автор СноваЗдорова • 29 ноября 2022
Ответ дляСижу на стуле
Ну да. По собі судите?
Сижу на стуле• 29 ноября 2022
Ответ дляСноваЗдорова
Жила непогано. Ржіть собі на здоров´я.
Да, да, верю, конечно. Особенно, когда Вы при виде Вольво начали трусики терять)
Апель-синка• 29 ноября 2022
Ответ дляСноваЗдорова
Ні. Я не збиралася
Да ладно! А фраза про отель тогда что значила?
И в прошлой теме Вы нам тут писали, что не против секса с ним.
А теперь такая: ну я ж не дала! Наверное, потому что:
’Склалося враження, що непоганий сам по собі, але жаднуватий. Тут стільки писали, що вірмени щедрі, цей не такий або я не та’ ???
Ждали, что озолотит, а он прям в Вольво ахнуть хотел после обеда, вот подлец!
Сижу на стуле• 29 ноября 2022
Ответ дляСноваЗдорова
Ну да. По собі судите?
Только по Вам. Вы у нас гвоздь сезона. Переживаем за Ваш лотерейный билет, не простудите его по машинам чужим)
автор СноваЗдорова • 29 ноября 2022
Ответ дляСижу на стуле
Якраз думаю.
А тепер для тупих, від чого не захищає презик. Від ВПЛ?
Давайте ще
Капитошечка• 29 ноября 2022
Странно что он вам нож к горлу не приставил?
Сколько вам лет? Не страшно ли к незнакомому мужику в машину садиться? 🤪
Марфа-Краса• 29 ноября 2022
Ответ дляСноваЗдорова
Жила непогано. Ржіть собі на здоров´я.
Та,діло житейське. Тільки на стройку не їдьте більше, бо маньяків всяких повно!
Я Вас не осуджую.
Сижу на стуле• 29 ноября 2022
Ответ дляАпель-синка
Я ж говорю: банально решила себе цену набить. Поездка в Вольво напрочь лишила мыслительных функций.
автор СноваЗдорова • 29 ноября 2022
Ответ дляСижу на стуле
Ну те що я непогано жила, неозначає що я могла дозволити собі машину за 80 штук

Сижу на стуле• 29 ноября 2022
Ответ дляКапитошечка
Внимание, Автору - СОРОК ЛЕТ. Мать троих детей.
автор СноваЗдорова • 29 ноября 2022
Ответ дляАпель-синка
Не проти, але як складової стосунків
Курс капусты• 29 ноября 2022
Ответ дляСноваЗдорова
Газове мені його шуба. А букетик мігби купити.
Та в жопу букетик. В едеке по 2 ойро букеты,купите сами. Меня мучает вопрос,зачем в Германии хач нужен? Это ж нонсенс
Рву и мечу• 29 ноября 2022
Ответ дляСкользкая
Проституция какая то. Девки, вы хоть не сильно позорьте Украину
у меня такая двоюродная сестра. мать одиночка, сыну 11 лет. еще и пзихолог по образованию. а шльондра та еще в германии. еще и при сыне ебется с мужиками.. говорит что сын спит... ну это когда она в другую землю на еблю едет... еще блин ей за консультации деньги платит кто-то.. конечно ьез налогов подрабаывает онлайл, бо бумажка психолга есть. тьфу
Апель-синка• 29 ноября 2022
Ответ дляСноваЗдорова
Не проти, але як складової стосунків
Каких отношений?
Он Вам никаких отношений не предлагал. Просто секс.
автор СноваЗдорова • 29 ноября 2022
Ответ дляСижу на стуле
Не переживайте за мій лотерейний білет. Займіться своїм
Сижу на стуле• 29 ноября 2022
Ответ дляСноваЗдорова
Не проти, але як складової стосунків
Главное, чтобы деткам Вашим другом стал

Бедный мужик, так и мечтает, имея своих двоих от БМ, еще себе с тремя чужими подружиться
Рву и мечу• 29 ноября 2022
Ответ дляАпель-синка
Каких отношений?
высокие отношения. проституция называется, но не за деньги, а за ’а ты интересная’... вот они бабы
автор СноваЗдорова • 29 ноября 2022
Ответ дляКапитошечка
Було страшно, коли думала ще вчора про це. Сьогодні, коли його побачила, вже було не страшно.
Сижу на стуле• 29 ноября 2022
Ответ дляКурс капусты
Секаса очень хочется. И чтобы не совсем бесплатно. На работе все женатые, а тут ’богатый’ армянин на целой Вольво
Сижу на стуле• 29 ноября 2022
Ответ дляСноваЗдорова
Так мой пристроен. А Ваш без присмотра. Выйдет в тираж и даром никому не нужен будет.