СноваЗдорова• 28 ноября 2022
Ловлю тапки. Пішла на побачення з вірменином, який мене заблокував, а потім написав
Забрав мене сьогодні після роботи о 12. Він виглядає старше, ніж на фото, дрібніше. Думаю, і він очікував не те, що побачив. Я висилала йому свої фотки, але ж розумієте, що фотки то одне, а вживу дещо інше. Спочатку казав, що винне дуже гарні очі, потім, що губи. Але в загальному не сказав, що красива, а ,, интересная,,. Сказав, що я на українку не схожа.
Ніяких квітів не привіз, почав чіплятися в машині. Я сказала, що не в моїх принципах це робити в машині. Заспокоївся, і ми поїхали в китайський ресторанчик пообідати. Далі запропонував поїхати з ним на якесь будівництво приватного будинку. Я погодилася. ( Сказав, що купив цей будинок під здачу і зараз ремонтує його)
По дорозі назад знову почав чіплятися , я візьми і ляпни, що зайнялася б з ним сексом в готелі. Він дзвонить замовляє готель, і я кажу, що вже перехотіла. Він ображається, каже, що з ним ще ніхто ніколи так не вчиняв і везе з набутими губами мене в моє місто. Адресу свою я, звичайно, йому не назвала, просто попросила, що висадив мене біля супермаркету. Перед тим сказав, якщо можу, то хотів би зі мною поїхати в Нідерланди з ночівкою( ми в Німеччині, недалеко, але, думаю, що начесав, щоб розвести.
Сказав,щоб написала, коли доберуся додому. Я не написала перша, написав запитав чи вже вдома. Відписала йому.
Склалося враження, що непоганий сам по собі, але жаднуватий. Хоч при грошах, дорога Вольво, своя фірма. Тут стільки писали, що вірмени щедрі, цей не такий або я не та.
Ви знаєте, я рада, що пішла не це побачення. Мені відлягло. Ілюзій нема.
СноваЗдорова
• 29 ноября 2022
Ответ дляКурс капусты
Та в жопу букетик. В едеке по 2 ойро букеты,купите сами. Меня мучает вопрос,зачем в Германии хач нужен? Это ж нонсенс
Ну, якщо буде класний німець, буде німець.
Курс капусты• 29 ноября 2022
Ответ дляСижу на стуле
Секаса очень хочется. И чтобы не совсем бесплатно. На работе все женатые, а тут ’богатый’ армянин на целой Вольво
Это печально блин((( дома хачей не хватало шоли. И машина тут у каждого второго.... Кофе хрен купишь,а машины продают на каждом углу
СноваЗдорова
• 29 ноября 2022
Ответ дляСижу на стуле
Главное, чтобы деткам Вашим другом стал
Бедный мужик, так и мечтает, имея своих двоих от БМ, еще себе с тремя чужими подружиться
Я що його утримувати їх прошу.
Курс капусты• 29 ноября 2022
Ответ дляСноваЗдорова
Щас блин ярмарки начинаются,немцы вылазят и массово пьют глинтвейн. Вот в таких местах надо тусоваться и ловить немца. И не всякое барахло
СноваЗдорова
• 29 ноября 2022
Ответ дляСижу на стуле
Внимание, Автору - СОРОК ЛЕТ. Мать троих детей.
І що?
СноваЗдорова
• 29 ноября 2022
Ответ дляКурс капусты
Я не хотіла за два ойро. За два ойро і сама собі куплю.Хотіла дорогий, а воно скупе.
Курс капусты• 29 ноября 2022
Ответ дляСноваЗдорова
Ну тогда пишов в жопу
ничевока• 29 ноября 2022
Ответ дляСноваЗдорова
Було страшно, коли думала ще вчора про це. Сьогодні, коли його побачила, вже було не страшно.
Автор, а чоловік ваш в Україні залишився?
СноваЗдорова
• 29 ноября 2022
Ответ дляРву и мечу
у меня такая двоюродная сестра. мать одиночка, сыну 11 лет. еще и пзихолог по образованию. а шльондра та еще в германии. еще и при сыне ебется с мужиками.. говорит что сын спит... ну это когда она в другую землю на еблю едет... еще блин ей за консультации деньги платит кто-то.. конечно ьез налогов подрабаывает онлайл, бо бумажка психолга есть. тьфу
А ви фу. Вона вам розказала, а ви сюди. Я уявляю, як ви там їй перемиваєте кістки. Фу, фу,фу
СноваЗдорова
• 29 ноября 2022
Ответ дляСижу на стуле
Главное, чтобы деткам Вашим другом стал
А так не переживайте. Він моєї адреси ще не знає, Гете що я його з дітьми вже знайомлю.
СноваЗдорова
• 29 ноября 2022
Ответ дляКурс капусты
Мене класний підвозить до роботи. Але дуже сором´язливий.Та й молодший. Ну я точно не знаю, скільки йому.
СноваЗдорова
• 29 ноября 2022
Ответ дляничевока
Я розлучена
Курс капусты• 29 ноября 2022
Ответ дляСноваЗдорова
Молча подвозит?
Сижу на стуле• 29 ноября 2022
Ответ дляСноваЗдорова
Еще и женатый. Но гениталии же чешутся, что никто про мораль не думает. Потом по парочке таких беспринципных баб с зудящим междуножьем, сделают выводы по всем украинкам.
Закидай меня камнями• 29 ноября 2022
Ответ дляСноваЗдорова
Я розлучена
Автор, Вы в Ахене, что ли?
СноваЗдорова
• 29 ноября 2022
Ответ дляКурс капусты
Молча подвозит?
Вранці майже увесь час мовчить.Привітається. Я щось запитаю для годиться, то він відповість. Їдемо зараз щетемно, не хочу його своїми розмовами відволікати від дороги. А в п´ятницю він мене підводить ще й з роботи додому. То тоді увесь час розмовляємо про політику, про війну здебільшого. .Каже, що ніхто не думав, що українці будуть чинити такий опір
СноваЗдорова
• 29 ноября 2022
Ответ дляСижу на стуле
Ні, цей якраз неодружений. Не робіть поспішних висновків.
Сижу на стуле• 29 ноября 2022
Ответ дляСноваЗдорова
Так скажите уже немцу, что Вы сопротивляться ему лично не будете, сколько ж можно про политику
Сижу на стуле• 29 ноября 2022
Ответ дляСноваЗдорова
Супер! Как раз с детьми подружится
А у него машина за сколько?
СноваЗдорова
• 29 ноября 2022
Ответ дляничевока
Так а які у вас взагалі ілюзії були щодо побачення і в чому відлягло?
Хотіла з ним стосунків ще коли переписувались. А тепер не знаю. Мені його якось шкода навіть стало
Сижу на стуле• 29 ноября 2022
Ответ дляничевока
Что подарят букет за тыщщу евро, отвезут в Ритц и отлюбят в разных видах
А потом он подружится с её детьми
СноваЗдорова
• 29 ноября 2022
Ответ дляСижу на стуле
Я хочу на роботі справити хороше враження.
Сижу на стуле• 29 ноября 2022
Ответ дляСноваЗдорова
Не, ну хоть одна умная мысль в 40 лет есть.
СноваЗдорова
• 29 ноября 2022
Ответ дляСижу на стуле
Супер! Как раз с детьми подружится
А у него машина за сколько?
В цього шкода) Але якби цей проявляв би якісь знаки уваги, я б обрала б його.
Сижу на стуле• 29 ноября 2022
Ответ дляСноваЗдорова
Серьезно? Даром бы в Шкоде отдались? Ай-яй´яй, а в прошлой теме Вы даром армянину были готовы... Женщина- Робин Гуд: у богатых берёт, а бедным даёт)
СноваЗдорова
• 29 ноября 2022
Ответ дляСижу на стуле
Ну чого зразу в шкоді. Я в машині не тр.......ся
СноваЗдорова
• 29 ноября 2022
Ответ дляСижу на стуле
Вчителі в Німеччині дуже непогано заробляють, так що він небідний.
СноваЗдорова
• 29 ноября 2022
Ответ дляСижу на стуле
А Вам таки заздрісно
Холодная каша• 29 ноября 2022
Ответ дляСижу на стуле
У Вас 3-е детей, а Вы с первым встречным мужиком готовы чпокаться в гостишке?
Уже и богачества примерили
40 лет и такая незамутненность мозга)
Уже и богачества примерили
40 лет и такая незамутненность мозга)
Вы не читали предыдущих тем автора, она все время оттягивала встречу, боялась что не понравится тому чуваку. Думаю есть причины, реально может некрасивая женщина, невостребована у мужчин, и осознает это и сильно комплексует