ДелиВерка• 29 ноября 2022
Хто ставив цирконієві коронки на передні зуби? Як вам результат?
Вам подобається результат?
Ду да ду да ду• 29 ноября 2022
Послухаю.
Може ще хтось в Києві порекомендує, у кого. І як багато часу йде на це все.
Эта_Шикарна)• 29 ноября 2022
Не нравится, прозрачность коронки и зубов рядом все же иная, я перфекционист. Буду переделывать уже 2й раз
ДелиВерка
• 29 ноября 2022
Ответ дляДу да ду да ду
Послухаю.
Я ставила в Люмі Денті) мені сподобалось. Правда довго не могли підібрати розмір, бо імпланти ставили в Оксфорд медікал, чимало часу пішло, але тим не менш я щаслива
Ду да ду да ду• 29 ноября 2022
Ответ дляДелиВерка
Дякую. А які взагалі найкоротші терміни для 1 переднього зуба? Хоч приблизно
ДелиВерка
• 29 ноября 2022
Ответ дляДу да ду да ду
Ну взагалі термін виготовлення коронки цирконієвої становить до 2 тижнів, але моя виготовлялась довше, бо я роюила в період новорічних свят, коли лабораторії то робили, то не робили, це було три роки тому. За одну коронку заплатила 5 тис грн на ті часи. Але воно того варте. А от в оксфорд медікал не раджу ставити коронки....там дорого, і ціна не відповідає якості. Мені там робили тимчасові коронки з пластику, пів року я плакала дивлячист на себе в зеркало
Люблю_джаз• 29 ноября 2022
Ответ дляМядуза аля моргонер
так. шикарно
Скажите пожалуйста, они тонкие, не нужно сильно спиливать зубы? И как по прочности?
Докладная• 29 ноября 2022
Ответ дляДу да ду да ду
Саму коронку делают до 10 дней, ну а если вам нужен имплант, то с момента установки импланта, до того,как установят коронку- 3-5 месяцев
Любимка-анонимка• 29 ноября 2022
Цирконий по эстетике уступает керамике. Но по прочности гораздо лучше. Они как металл по стойкости и надежности. Так что определитесь что доя вас важнее. Керамика красивее, полупрозрачная, но могут быть и сколы и трещины, а цирконий практически вечный.
Ду да ду да ду• 29 ноября 2022
Ответ дляДелиВерка
Дякую за інформацію!
Ду да ду да ду• 29 ноября 2022
Ответ дляДокладная
А це лікар скаже, чи потрібен імплант? Чи наперед можна якось здогадатись, що він буде треба? Вибачте за тупе питання)
З імплантом, напевно, дуже дорожче..
Чупокабра• 29 ноября 2022
Ответ дляЭта_Шикарна)
Вы меня расстроили(( У меня металлокерамика, хотела менять на циркониевые.
Докладная• 29 ноября 2022
Ответ дляДу да ду да ду
З імплантом, напевно, дуже дорожче..
Да, доктор сделает снимок/ осмотрит корни микроскопом,чтобы понимать состояние зуба.
Имплант удорожает тысяч на 15+
Ду да ду да ду• 29 ноября 2022
Ответ дляДокладная
Имплант удорожает тысяч на 15+
дякую
Эта_Шикарна)• 29 ноября 2022
Ответ дляЧупокабра
Мне кажется при любом раскладе нужны виниры / люминиры на все передние зубы, если уже с одним передним проблема, будет видно иначе этот зуб
Новопоштинская• 29 ноября 2022
Я задоволена, до того тричі переробляла кераміку, ламались весь час.
Чупокабра• 29 ноября 2022
Ответ дляНовопоштинская
А у вас цирконий на передних зубах?
Новопоштинская• 30 ноября 2022
Ответ дляЧупокабра
А у вас цирконий на передних зубах?
Так, 4 передні
Чупокабра• 30 ноября 2022
Ответ дляНовопоштинская
Так, 4 передні
Вы довольны? Если очень тщательно рсссматривать, то видна разница между коронкой и своим родным зубом, который по соседству. Не хочу ставить коронку на относительно целый зуб.
ДелиВерка
• 30 ноября 2022
Ответ дляЧупокабра
Якщо придивитись то видно, але не завжди, залежно від того як світло падає
Новопоштинская• 02 декабря 2022
Ответ дляЧупокабра
Ніхто не буде у вас так прискіпливо роздивлятись. Якщо лікарі рекомендують ставити, то треба ставити, бо маєте перспективу залишитись без зуба взагалі, якщо корінь зламається, наприклад.