Ситечко для мыслей• 29 ноября 2022

Гриль смітить чи ні?

Розкажіть. Чи хляпає жир?
Удачная• 29 ноября 2022
Жир не хляпає, але в мене стоїть під витяжкою , бо Чад іде
ЛЮБА• 29 ноября 2022
У меня тефаль , жир не ляпает , гари нет .готовлю стейки , бургеры , вафли .
Ждун с Нибиру• 29 ноября 2022
Ні, не ляпає нічого
Покращена• 29 ноября 2022
Бризкає жир, іде чад. Але є ті, кому подобаються страви на грилі. В мене чоловік не їсть. Я сама бавлюсь. Дуже мені подобається лаваш з сиром та грибами на грилі.
Весела бджілка• 29 ноября 2022
Не бризкає, але мити його не люблю 😔
Жир осідає конкретно на ньому
Начальник Анонимов• 29 ноября 2022
Ответ дляВесела бджілка
Не бризкає, але мити його не люблю 😔
Жир осідає конкретно на ньому
Чому пергаментом не користуєтесь?
Весела бджілка• 01 декабря 2022
Я не про пластини)))
Пластини в мене з´ємні і, до речі, це дуже зручно. І якщо, навіть, не користуватися пергаментом, то помити ті пластини взагалі не проблема.
А от сам гриль (де кнопки, по бокам, зверху) завжди засалений, щоб його помити треба витратити певний час 🤪