Коленная ложечка• 29 ноября 2022

Музика дз допоможіть, хто розуміється на нотах

Любоньки мої, допоможіть, хто може. Мільйон вам в карму 💐
Друге завдання, що ж це таке? ((
yana_zab• 29 ноября 2022
В подсказке есть ответ. Первый значок нота с точкой это значит что нотка увеличена на половину по длительности, а второй значок нота с хвостиком - ее длительность короче вдвое, чем нота в задании.
Я бы сделала так: переписывание всё в тетрадь из задания, а ноты в каждом такте( это между вертикальными полосками) заменяете на одну с хвостиком и на одну с точкой .
автор Коленная ложечка • 29 ноября 2022
Ответ дляyana_zab
Я і не здогадалась, дякую вам. Уроки не проводяться, то ж розраховувати на те, що дитина зрозуміє, нема сенсу
yana_zab• 29 ноября 2022
Можно и вот так. Уроки сольфеджио были лет 30 назад, могу и ошибиться)
автор Коленная ложечка • 29 ноября 2022
Ответ дляyana_zab
О май гад
Ви просто геній, якщо це розумієте
МДТ• 29 ноября 2022
Вчитель не дає матеріалів для перегляду чи читання?
автор Коленная ложечка • 29 ноября 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Є підручник і аудіо пісень з книги. Але ноти, ритми, схеми, цього нема. До того ж ще дуже суворо оцінює. В цьому році жодного уроку, навіть дистанційно. Ми скаржимось, але альтернативи нема.
МДТ• 29 ноября 2022
Ответ дляКоленная ложечка
Сьогодні вже пізно, через півгодини виключать світло. Завтра в дітей пориюсь, їм постійно присилають в вайбер відеоматеріали по різним темам. Для розуміння ритму треба добре знати тривалість нот. Розмір 2/4 означає, що в такті може бути така загальна тривалість нот, щоб дорівнювало двом четвертям.
Разведка Маша• 29 ноября 2022
О, сольфеджіо! Це наш із донькою кошмар
автор Коленная ложечка • 30 ноября 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Ви чарівна! Дуже дякую за небайдужість. Вчу дітей поважати труд інших людей, але іноді важко втриматись. Предмет для мене неважливий, але не хочу своїм прикладом показувати байдужість. І в той час не можу з них вимагати знати, як що робити, бо сама такого не знаю. Коло замкнулось.
автор Коленная ложечка • 30 ноября 2022
Ответ дляРазведка Маша
О, сольфеджіо! Це наш із донькою кошмар
Скажіть? Я боюся сідати за музику більше, ніж ща математику чи англійську
МДТ• 30 ноября 2022
Добралась до дитячих телефонів, зараз поперекидаю собі на телефон і сюди перекопіюю.
МДТ• 30 ноября 2022

Інтервали
МДТ• 30 ноября 2022
На цих же каналах дивіться матеріали по іншим темам, бо мої навчаються в основному очно. Вчительки дуже класні у дітей.
автор Коленная ложечка • 30 ноября 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Я вам безмежно вдячна! Нехай ваше добро повернеться до вас у багато разів більше!
Разведка Маша• 01 декабря 2022
Ответ дляКоленная ложечка
Так, порівняно із цим математика і англійська - то дитячі розваги