фан L.O.S.T.• Изменено 29 ноября 2022
Призначили антибіотик пініцелін дитині. Ми в Англії.
Заспокойте мене,я його не давала йому раніше.Боюс якоїсь алергічної реакції...Страшної. Можето і дурість,але переживаю.
9 років малому. Пили антибіотики пару раз у житті. Сумамед колись, і Цефтриаксон кололи при пневмонії...
Тиждень ому була т,горло,а три днітому білі плямки маленькі.Лікар сказав бактеріальне щось...Та я і сама розумію
Леди_на_драндулете• 29 ноября 2022
Ответ дляНе пью, не курю
Судячи з усього у Великобританії їх п´ють не менше, а може й більше
Їх самі лікарі призначають, без аналізів
Бо аналізи не завжди інформативні. Є симптоми, які вказують саме на бак.інфекцію.
Мені колись своєчасно не видалили апендицит, бо аналіз крові був в нормі. А потім я 3 тижні пролежала в реанімації і маю проблеми на все життя.
Не пью, не курю• 29 ноября 2022
Ответ дляфан L.O.S.T.
Ми мали сьогодні здати аналіз крові,та я переплутала автобус і поїхала не туди(((
А на прийом потапили і він не наполягав на аналізі...сказав,що не вбачає необхідним
Краще все-таки здати аланіз
фан L.O.S.T.
• 29 ноября 2022
Ответ дляНе пью, не курю
Якщо вірус, то до чого тут антибіотик
Ви робили аналіз?
Білі точки запросто можуть буди вірус
Ви робили аналіз?
Білі точки запросто можуть буди вірус
ні ,та і не призначив він. Подивився і сказав,що бактеріальне
Я не Тролль• 29 ноября 2022
Ответ дляфан L.O.S.T.
Ну у нас мабудь все ж таки якась зараза.. чи вірусна чи бактеріальна...Були як білі прищики в горлі а тепер як плями...Думаю треба пити..Але так переживаю,як дурна
Ангина или герпангина
Тракторні війська• 29 ноября 2022
Та да , наша медицина Агонь
Тільки як щось серйозне так збирають кошти на лікування за кордоном :)). Щось не бачила щоб німці , або жителі Ізраїлю збирали кошти і мріяли попасти в українські клініки
Пс - стоматологи то від економії . Середній європейський клас мріє летіли до українського дантиста :))))
В Польщі знаходимося - вертоліт бачили в місті ( районне містечко ) близько десятка раз за ці декілька місяців - все як в Україні :)
Не пью, не курю• 29 ноября 2022
Ответ дляМарфа-Краса
Мононуклеоз наприклад. Зрівняйте картинку в неті, тоді пенійиліни не потрібні(
Я не автор
фан L.O.S.T.
• 29 ноября 2022
Ответ дляМарфа-Краса
Мононуклеоз? А хіба то не легені? Чи може я плутаю....
Не пью, не курю• 29 ноября 2022
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Це жах(
Але у автора зовсім інший випадок
Леди_на_драндулете• 29 ноября 2022
Ответ дляМастерЮля
Так может вы не ровняйте всех врачей по свекрови? Редкий дурак жрет антибиотики просто так.
В мене подруги часто дають дітям антибіотики без призначення лікаря, бо бояться ускладнень . Чому не знаю, бо я не медик. Мої діти теж буває що хворіють, але жодного разу нам їх не назначали і тому і не давала. Може менше треба хвилюватись за своїх дітей, то й менше будуть хворіти.
Не пью, не курю• 29 ноября 2022
Ответ дляфан L.O.S.T.
А які ще симптоми?
Марфа-Краса• 29 ноября 2022
Ответ дляфан L.O.S.T.
Інфекційний мононуклеоз.
фан L.O.S.T.
• 29 ноября 2022
Ответ дляYanulia_25
Це довга історія
Але скажу так
При огляді поставили ангіну
Без аналізів без мазку
А вдома у малого почало сипати стопи ніг і рук і до мене дійшло що це вірус коксакі
Я за себе і до цього лікаря
І так вони сказали точно воно
Я запитала Відміняти АБ
Сказали так
Але скажу так
При огляді поставили ангіну
Без аналізів без мазку
Я за себе і до цього лікаря
І так вони сказали точно воно
Я запитала Відміняти АБ
Сказали так
Чассо стала чути про коксакі..... що це за вірус такий,про який всі пишуть? Хочу почитати)
Леди_на_драндулете• 29 ноября 2022
Ответ дляНе пью, не курю
Це жах(
Але у автора зовсім інший випадок
Та то все як кажуть слово за слово, то згадалося. Але дійсно трохи не в тему
фан L.O.S.T.
• 29 ноября 2022
Ответ дляЯ не Тролль
Ангина или герпангина
просто сказав,що бактеріальне щось. Слово ангіна навіть не використовував.
СиренаФеоктистовна• 29 ноября 2022
В Германии ребёнок заболел скарлатиной. Сделали анализ (мазок) и еазначиои пеницилин на 5 дней.Через 7 дней от начала приема АБ появилась сыпь аллергия на аб. Назначили антмгистаминное ии сказали впредь предупреждать докторов, что ребенку не подходит пеницилин.
Не пью, не курю• 29 ноября 2022
Ответ дляТракторні війська
Та да , наша медицина Агонь
Дивний коментар
Ви якось не в темі чи не вловили суть
Так, там допоможуть (і дуже добре), але вже коли потрібна екстренна допомога
Ви якось не в темі чи не вловили суть
Не пью, не курю• 29 ноября 2022
Ответ дляфан L.O.S.T.
Ні, це вірус
Эпштейна – Барра
фан L.O.S.T.
• 29 ноября 2022
Ответ дляНе пью, не курю
А які ще симптоми?
Тиждень тому була температура 39.7
легкий сухий кашель по вечорам перед сном
слабкість пару днів.
черезтиждень знову т 38.6 а в голі червоні прищики,а сьогодні як плями стали.
дитина активна і нічого не болить(
слабкість пару днів.
дитина активна і нічого не болить(
фан L.O.S.T.
• 29 ноября 2022
Ответ дляНе пью, не курю
Ні, це вірус
Эпштейна – Барра
колись був він у нас,але мигдалини були явно збільшені на шиї і ми здали аналіз
Котики-муркотики• 29 ноября 2022
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Я как раз из тех кто это делает крайне редко. Мои дети никогда ещё не пили, хотя уже не маленькие. Но моя свекровь фельдшер в селе и всем подряд из назначает если повышается температура. Из за таких медиков люди очень рискуют свои будущим.
Так и ребенку автора просто так назначили же получается
Не пью, не курю• 29 ноября 2022
Ответ дляМафиозная
Ангина ж наверное. Давайте, а что вам остается. Ангину лечить нужно.
Зовсім не факт, що це ангіна
Крім того, далеко не кожна ангіна лікується антибіотиком
Тракторні війська• 29 ноября 2022
Ответ дляНе пью, не курю
Дивний коментар
Ви якось не в темі чи не вловили суть
Точно не в темі :)-Медичний працівник
Допомога в екстреній ситуації в млн раз важливіша ніж аналізи на « соплі «, бо дає шанс на нормальне життя а не інвалідність ( інфаркт , інсульт і тд ). Але багатьом важлива не якість і доказовість, а доступність і швидкість незважаючи на якість підготовки медичних кадрів .
Yanulia_25• 29 ноября 2022
Ответ дляМарфа-Краса
Ви у бабки-знахарки були на прийомі?😁
То, ладно гінеколог. У моєї знайомой у дитини стався набряк Квінке ( набряк горла, дитина стала задихатися), ніхто не хотів приймати, поки в лікарні не влаштували скандалу волонтери!
Я навіть не можу уявити в нас такого(
Що з циститом ходять місяцями(біль адська!)!
Це Польща.
Я навіть не можу уявити в нас такого(
Це Польща.
У мене знайома буда в Голандії теж саме розказувала
Не пью, не курю• 29 ноября 2022
Ответ дляфан L.O.S.T.
Тиждень тому була температура 39.7
слабкість пару днів.
дитина активна і нічого не болить(
слабкість пару днів.
дитина активна і нічого не болить(
Якщо через тиждень знов піднялась температура, після того як прийшла в норму, то це привід таки здати аналізи
Не пью, не курю• 29 ноября 2022
Ответ дляфан L.O.S.T.
То він у вас вже є, повторно не захворієте)
Ягодка опять• 29 ноября 2022
Ой, автор, я 4 місяці була в Англії не змогла більше. Медицина там стрьомна як на мене, не дочекаєшся. Я в Лондоні україномовні клініки шукала дитині.
фан L.O.S.T.
• 29 ноября 2022
Ответ дляТракторні війська
Точно не в темі :)-Медичний працівник
Якщо ви трохи розумієтеся на цьому,підкажіть будь-ласка,все ж таки аналіз треба нам спочатку здати?
Не пью, не курю• 29 ноября 2022
Ответ дляТракторні війська
Точно не в темі :)-Медичний працівник
Помиляєтесь
Однаково важливо і те і інше, адже справа не у соплях(умовно), а методах їх лікування на постійній основі
Є ризик в такому випадку потратити до рядів тих, кому вже таки справді будуть допомагати
Дивно для медика цього не розуміти
Стеклянная мышь• 29 ноября 2022
Ответ дляфан L.O.S.T.
Тиждень тому була температура 39.7
слабкість пару днів.
дитина активна і нічого не болить(
слабкість пару днів.
дитина активна і нічого не болить(
а у вас в Украіні не лишився лікар по деклараціі? може проконсультувала б...
хоча дивно що лікар в Англіі не дає висновку з діагнозом. ну має ж дати. якщо ангіна - зробіть стрептатест якщо він там є, якщо позитивний - треба давати АБ
а пеніцілін - ну так, це на Заході основний АБ