Потрібно дітям поміняти закордонний паспорт, термін дії закінчується. Три неділі назад записалась в електронну чергу, було на 12.12. Тут вже з´ясувалось, що її відмінили ... На скільки потрібно приходити займати чергу? Скільки часу займає? Є якісь ще ньюанси ?
Щиро дякую тим, хто поділиться інформацією.
НеГолосую• 30 ноября 2022
В дп Документ не набагато дорожче, приходите і відразу подаєте, без запису
Смурфик• 30 ноября 2022
Ответ дляиркин
Подивіться на сайті цнапу. Я у вересні записалася на грудень.
Не чудите, как такое может быть? Я пришла и день в день зарегистрировалась и подала документы. Львов.
Смурфик• 30 ноября 2022
Вибачте, що російською. Написала і зрозуміла, що аж слух ріже, коли перечитала.
Купипупсичек• 30 ноября 2022
Ответ дляНеГолосую
Набагато дорожче
ротцвеники• 30 ноября 2022
Прийшли,взяли талон,черга аж 3 людини,за пів часа подали документи. Це Київ. Правда міняли звичайний паспорт,але людей було не багато.
Морковку дай• 30 ноября 2022
А ви в якому місті? В Луцьку запису в ЦНАП немає, тільки жива черга. В міграційну тільки по запису. Талон можна взяти на приблизно через 2 тижні.
Попипиповна• 30 ноября 2022
У Києві у ЦНАП за живою чергою в різні дні день-в-день все зробили. Один раз 3 часи очікування, другий раз менш, ніж пів години.