Дівчата, чи не знаєте, як потрапити на прийом в консульство України в Словаччині? На сайті пише, що тільки через попередній запис, але вільні віконця завжди відсутні. Можливо, є живе черга чи попередній запис за телефоном? Поділіться своїм досвідом, будь ласка.
Я была в Чехии. Приём действительно через запись и слотов обычно нет, но вы выделите себе день и мониторьте постоянно, они появляются. Без записи не примут
дякую, а за скільки часу до прийому можна зазвичай записатися? тиждень/місяць?