Клин_Кляйн• 30 ноября 2022
Меню - день 20 (худну)
Сніданок
Ваші «улюблені» канапки😁
25 гр хлібців
50 гр сиру брі
45 гр авокадо
Кава із солодким (паличка Твікс і родзинки в школаді) - 50 гр.
Алельсин 220.
Обід
Котлети 70 гр
Квашена капуста 100 гр.
Склянка кефіру + хлібці 25 гр.
Вечеря.
Запечена телятина 130 гр.
З овочами 200 гр.
Як на фото
Сьогодні було тренування в залі (ноги)
Перше тренування з великого тенісу. Вийшло не дуже активно з тенісом - але це ж не на дивані лежати.
Загальна активність 12000 кроків (це окрім тренувань)
Всім гарного вечора, дуже тут не сваріться
А хто схоче сваритися - сходіть поїжте😜
Ваші «улюблені» канапки😁
25 гр хлібців
50 гр сиру брі
45 гр авокадо
Алельсин 220.
Обід
Котлети 70 гр
Квашена капуста 100 гр.
Склянка кефіру + хлібці 25 гр.
Вечеря.
Запечена телятина 130 гр.
З овочами 200 гр.
Як на фото
Сьогодні було тренування в залі (ноги)
А хто схоче сваритися - сходіть поїжте😜
Дама_с_караваем• 30 ноября 2022
Ответ дляКлин_Кляйн
Нехай малеча швидше одужує!
Тримайтеся!
Дякую )
Вже набагато краще з малим
Клин_Кляйн
• 30 ноября 2022
Ответ дляНалитое яблочко
Нет у меня силы воли...
У мене теж, ідіть обнімемося чи шо)
Чижик Пижик• 30 ноября 2022
Ответ дляСитечко для мыслей
Ввечері? Може у вас кишківник забитий
чи велика зайва вага?
Що значить кішківник забитий? 74кг для мене не дуже велика вага. Буряк - це овоч, навіть не фрукт. Тож не вигадуйте.
Жынси_на_флиси• 30 ноября 2022
Ответ дляЧижик Пижик
Та прям. Це що пиріжки?
Почитайте о гликемическом индексе. И как он влияет на процесс похудения.
Додекаэдр• 30 ноября 2022
Ответ дляЧижик Пижик
Так а в чем секрет похудения за счёт буряка тогда? Или вы больше ничего не едите?
Жынси_на_флиси• 30 ноября 2022
Ответ дляКлин_Кляйн
Тре стакан води і вєточку петрушки, якщо худнете)
К чему такие крайности?
Клин_Кляйн
• 30 ноября 2022
Ответ дляЖынси_на_флиси
Ви там твікс пропустили
Відчепіться від буряка🤣
Клин_Кляйн
• 30 ноября 2022
Ответ дляЖынси_на_флиси
К чему такие крайности?
Я теж не розумію
Чижик Пижик• 30 ноября 2022
Ответ дляДодекаэдр
Секрет простий. Я їм усе, але не відрами. Урізала порції втроє і худію.)
Чижик Пижик• 30 ноября 2022
Ответ дляКлин_Кляйн
Ви там твікс пропустили
Відчепіться від буряка🤣
Доречі, одна супер-блогер веде дівчат до похудіння, і навіть вона радить з‘їдати снікерс в першій половині дня.
Ато відмовляються від усього, а потім зриваються і ще більше набирають вагу. Уже й буряку вечором не можна.
Жынси_на_флиси• 30 ноября 2022
Ответ дляКлин_Кляйн
Ви там твікс пропустили
Відчепіться від буряка🤣
В первой половине дня можно и Твикс. Речь идёт о ГИ определенных продуктов на ужин. Запечённый буряк на ужин-не самый лучший выбор. Вы далеки от темы. Всего хорошего.
Чижик Пижик• 30 ноября 2022
Ответ дляЖынси_на_флиси
В той же час відварений буряк на вечерю не завадив мені зхуднути. Не щодня ж його їдять. Ви далекі від результатів на практиці. Вам теж усього доброго.
Даха-сваха• 30 ноября 2022
Ответ дляКлин_Кляйн
За 2 тижні було мінус 4.
Зараз не важусь.
Буду важитися на 29 день
Зараз не важусь.
Буду важитися на 29 день
а з якої ваги починали?
Клин_Кляйн
• 30 ноября 2022
Ответ дляЧижик Пижик
Про це в мова.
Можна все і потрошку)
Я не Тролль• 30 ноября 2022
Ответ дляЖынси_на_флиси
Что можно? Например ачму? Я на диете, а сегодня не удержалась
Яблоки например можно? Кефир?
Даха-сваха• 30 ноября 2022
Ответ дляКлин_Кляйн
71,8
Ви молодець) А на скільки ккал у вас меню? Чи ви не рахуєте?
Блін, я зі своїх 58.5 позбулась за місяць лише 1.5
Хоча додаток порахував 1500 на день, намагаюсь не перевищувати 1300-1400. Але дивлюсь на ваше меню і розумію, що треба ще менше
Чижик Пижик• 30 ноября 2022
Ответ дляtushka123
У буряка, вареного, высокий гликимический индекс, именно поэтому худеющим не стоит им увлекаться, тем более на ночь.
Я противник дієт, обмежень і рахування калорій. У мене нема на це ні часу, ні бажання. Я за життя в своє задоволення. Тому їм усе, але не відрами.
Даха-сваха• 30 ноября 2022
Ответ дляЯ не Тролль
Яблоки например можно? Кефир?
І кефір не рекомендують ввечері, і яблука, тож хз, що можна. Бо мені, наприклад, для схуднення краще з´їсти буряк з чорносливом ввечері, чим щось м´ясне
Кому там слова не давали• 30 ноября 2022
Ответ дляДаха-сваха
У меня тоже 58.5. Не скидывается. Хотя ккал уже меньше 1000
Ответ дляЧижик Пижик
Просто многие считают отварные овощи безопасными и могут ими набивать желудок на ночь, не зная такой информации. А так, я с вами полностью согласна, ограничения ведут к срывам, важнее размер порций и режим.
Паравозик• 30 ноября 2022
Ответ дляЖынси_на_флиси
Порадьте варіанти вечерь, будь ласка. Я теж в процесі схуднення, але без знань. Точніше, середньовічні - менше мучного, солодкого)
Даха-сваха• 30 ноября 2022
Ответ дляКому там слова не давали
Я и хожу каждый день, и спорт 2-3 раза.
Но уже и возраст 45, то есть обменные процессы не те.
Ну и понимаю, что это ’мой’ вес и телосложение, с которым и в школе была.
Но хочется быть стройнее)
Ещё заметила, что большое значение имеет выдерживать промежутки между приёмами пищи и не есть хотя бы после 19.00. Видимо, какая-то инсулинрезистентность уже имеется
Но хочется быть стройнее)
Даха-сваха• 30 ноября 2022
Ответ дляКому там слова не давали
И вы так уже долго на таком изнурении?
Чижик Пижик• 30 ноября 2022
Ответ дляДаха-сваха
Ой, я як глянула, а там не рекомендують і гречку, і кукурузу, і буряк, і моркву, і квасолю… Коротше, краще не дивитись. А їсти що хочеться, але за 4 години до сну. Я їм о 20.00 і лягаю в 24.00.
Я не Тролль• 30 ноября 2022
Ответ дляДаха-сваха
Капец. Не знала, что кефир нельзя